Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kieleckie spotkanie


tomekmajesty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • gladki83

    31

  • tomekmajesty

    22

  • siux

    17

  • asterix

    10

Top użytkownicy w tym temacie

A może w środę jakaś wycieczka?

Ja zaplanowałem miedzy 10 a 14 jakby ktoś mógł dołączyć to super:)

Odnośnik do komentarza

Jak pogoda dopisze i również znajdę czas to możemy objechać troszkę :)

Może m.in ostrowiec św i tamte kierunki...

Jutro wieczorem dam znać.

Odnośnik do komentarza

gitara w środę kierunek Suchedniów-Mostki-Wąchock-Brody-Ostrowiec-Nowa Słupia-Daleszyce-Kielce

trasa w większości omijająca duży ruch ciężarowy, lasy, góry :D

spotkanie może godz.10.00 środa 23 maja parking McDonald przy Al. Solidarności

planowany powrót 14?

zapraszam

rozpoznać mnie można - biała Vespa GTS300S !scooter

Odnośnik do komentarza

Mimo pięknej pogody jaką zapowiadają synoptycy, tym razem nie mogę wziąć udział w zabawie.

Zatem szerokości życzę i miłej jazdy.

Do następnego.

Odnośnik do komentarza

ehhh akurat w godzinach pracy ??? ja poczekam aż coś na weekendzie będzie , może sandomierz ktoś by ze mną chciał zrobić ??

ps. a ktoś z was wybiera się na zlot 1-3.06. w żywcu - zawsze raźniej w większej grupie

Odnośnik do komentarza

no i nakręciłem 200km :)

Kielce-Masłów-Bodzentyn-Starachowice-Ostrowiec-Nowa Słupia-Daleszyce-Kielce

czas 3 godziny, dwie przerwy po 15 minut :photo:

zużycie paliwa chyba 3 l/100 bo mi się rezerwa jeszcze nie zapaliła :)

Odnośnik do komentarza

Niestety, ja żałuję, ale gram wesele wtedy. A z miłą chęcią wybrałbym się.... Z tego co wiem to Stiopa się wybiera, a czy ktoś jeszcze to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak drogawo to wygląda mi w całokształcie. Mniej więcej za sumę którą wydam za weekend przelatam jakieś 2,5k km ,więc dla mnie maniaka wycieczek na 2oo wybór jest prosty :furious:

ps. @gładki83 przemierzałem ostatnio Twoje rejony w nadziei na spotkanie kogoś znajomego z dawnych czasów lecz niestety na próżno.

ciekawostka: Anna Kędzior :mad2:

Odnośnik do komentarza

to nikt sie z naszych nie wybiera na zlot ??

to nikt sie z naszych nie wybiera na zlot ??

Witam, Chętnie bym się wybrał na taki zlot ,lecz teraz to już za późno na zapisy ,od niedawna jestem na tym forum ,ale pomału ,pomału byle do przodu :) Tak.... weekendowe wypady fajna rzecz .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Panowie , o czym mówicie , jakie koszta 210km x2 = 20 litrów = 116 zł + jedzenie na 2 dni a zapisywać się to już dawno nie ma sensu , brać motocyklowa przyjmie nas z otwartymi rękoma a nocować możemy w namiocie. To przecież jedna- dwie ciepłe noce. To kto się wybiera ze mną ??? Ja jadę z plecaczkiem.

Odnośnik do komentarza
jakie koszta 210km x2 = 20 litrów = 116 zł

+ 250 wpisowe od łba

brać motocyklowa przyjmie nas z otwartymi rękoma

chyba masz trochę za dużo entuzjazmu bo gdzie kasa się zaczyna to brać się kończy

To przecież jedna- dwie ciepłe noce

na łykend w żywcu zapowiadają w nocy 1s C

Ale faktycznie troche drogawo. W zeszłym roku w Malborku było wpisowe 200zł i trzy posiłki dziennie a w tym roku 250zł i dwa posiłki.

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Bez cytowania ostatnich postów informuję, że ja się wybieram na zlot w piątek - raczej w godzinach porannych (7-9).

Co do kwestii, że drogo, to każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat - nie oceniałbym tego publicznie ze stosowaniem sarkazmów i cynicznej postawy.

Podejrzewam, że gdyby część z piszących tutaj zmierzyła się z organizacją takiego eventu, to na starcie zrobiła by kupę.

Ludzie, nikt na tym nie chce zarobić, a wkład finansowy chętnych, to minimum jakie wnosimy do przygotowania tej imprezy - nie martwimy się o nic, jedziemy na gotowe i w sposób bezpieczny i ciekawy mamy wypełniony czas.

Idea całego spotkania w mojej ocenie jest zupełnie inna, każdy spostrzega ją na swój sposób, a udział w nim to wolny wybór.

Ja osobiście bardzo się cieszę, że znów będę mógł spotkać fajnych ludzi, których poznałem, których poznam i pogadam przy !piwko , czy wymienię się doświadczeniami na temat użytkowania !scooter .

Wybaczcie moje poirytowanie, musiałem to o napisać - na szczęście szybko mi przechodzi.

Żeby było jasne - nie mam zamiaru rozpocząć jakiejś wojny o wyższość tego, co dla kogo ważniejsze, lepsze i co się bardziej opłaca.

Wracając do treści tematu - planujecie jakieś kulanie dziś po południu lub jutro - użytkowników maxi przybywa, a ja prawie nikogo nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.... i dwa posiłki.

i dwa x grill ( w piątek i w sobotę ), który udało nam sie załatwić na piękne oczy za free

Odnośnik do komentarza

Joasiu, nie ma sensu tłumaczenia niektórym, oni i tak wiedzą lepiej :) .

Bardzo dobrze ujął to Stiopa, jak słyszę takie narzekania na wszystko, to śmiech mnie ogarnia :) ...

Od kilku dni śledzę zapowiedzi pogodowe dla Zywca i temperatura nocy z piątku na sobotę, miała być według nich ok. +1, dzisiaj ta prognoza została skorygowana na +7 stopni... Jak będzie naprawdę? Zobaczymy, ale pogody niestety nie da się zaprogramować.

Odnośnik do komentarza

Proszę nie brać mojej wypowiedzi na temat kosztów jako zarzut do organizatorów. Zupełnie nie to miałem na myśli. Koszt jaki mi wyszedł po podliczeniu wszystkiego z hotelem to 700-750 zł. Niestety w mojej obecnej sytuacji wydatek tego rzędu nie ma racji bytu.

@stiopa co do wypadów to ja jak tylko mogę, to zawsze jestem chętny na nie. Tym razem raczej nie dam rady. Jutro mam nieoczekiwaną wyprowadzkę i kilka spraw muszę załatwić. Nawet jeszcze nie wiem czy będę miał net przez miesiąc ,możliwe że tylko "z doskoku"

Odnośnik do komentarza

ps. @gładki83 przemierzałem ostatnio Twoje rejony w nadziei na spotkanie kogoś znajomego z dawnych czasów lecz niestety na próżno.

ciekawostka: Anna Kędzior ;)

Nie rozumiem :) o co kaman ?

Czyżby dzisiaj około 12 na tarnowskiej przejeżdżał Tomekmajesty swoją białą Vespą?

Ja też jechałem wtedy moim skuterem i była wymiana spojrzeń :clapping:

Odnośnik do komentarza

Oj tyle jeżdżę że... :)

Mam juz prawie 2 tys km nakręcone :chair:

Szkoda że mam jutro szkolenie a w sobotę ważne spotkanie bo bym na zlot chętnie podskoczył :laugh:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ok 17:30 widziany Siux na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Al. Solidarności. Skręcałeś w lewo w Aleję :clapping:

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza

Musisz teraz zwracać uwagę dodatkowo na granatową Majkę 250 ,bo takową też pomykam od niedawna :clapping:

Edit: Przypomniało mi się ,że ktoś na tej właśnie krzyżówce zatrąbił ,ale wziąłem to raczej za pomachanie palcem do mnie w wyniku moich dość dynamicznych działań które podjąłem w celu szybkiego opuszczenia krzyżówki.(trąbił z busa ?)

Odnośnik do komentarza

Postaram się zwracać uwagę. Natomiast co do trąbienia, to nie byłem ja :) ja skręcałem w prawo w aleję i trochę za daleko byłem od Ciebie.

I dodatkowo muzyczka u mnie grała :P

:)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem dzisiaj z okolic Międzyrzeca Podlaskiego i t-max sprawował się rewelacyjnie cały czas. Jadąc 100 km/h spalił 4,15(Majesty 250 przy tej prędkości pali identycznie). T-max jadąc niewiele szybciej ,bo 110 km/h pali już 4,7. Jak się mu trochę "powciska" to 4,9-5,1 na trasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...