Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kieleckie spotkanie


tomekmajesty

Rekomendowane odpowiedzi

może panowie i panie (parytet musi być)

jakieś spotkanie inauguracyjne sezon?

tak w połowie marca

proponuję małą przejażdżkę na trasie:

Kielce-Pierzchnica-Chmielnik-Pińczów-Jedrzejów-Małogoszcz-Chęciny-Kielce

fajna traska, po drodze piękne widoki, przystanek na rynku w Pińczowie na słodkie bułeczki

czas około 4-5 godzin

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • gladki83

    31

  • tomekmajesty

    22

  • siux

    17

  • asterix

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jeśli tylko pogoda i czas pozwoli też chętnie się przejadę i zjem bułeczkę w Pińczowie. !OK

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym się przyłączył, jak coś zdążę kupić !scooter (tak trudno jest cokolwiek wybrać z ofert z drugiej ręki :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza

Może popytaj na forum, wtedy wiesz co kupujesz. Mnie udało się zakupić od naszego kolegi z forum. I jestem zadowolony :rolleyes:

Powodzenia w poszukiwaniach i zakupie !OKK

Odnośnik do komentarza

Maximaniacy a może do Kazimierza Dolnego byśmy sobie zorganizowali wycieczkę , jeszcze tam nie byłem a podobno ładnie. Z Kielc tylko ok 160 km w jedną stronę. Co wy na to ??

Jeśli obierzecie wspólnie inną trasę po naszym województwie to też się piszę, chyba ,że akurat praca plany pokrzyżuje . śledzę temat i czekam na jakieś konkrety .

Odnośnik do komentarza

Też nigdy nie byłem :) Pewnie prędzej czy później wybierzemy się w tamtą stronę :) Również jestem za !OKK

Tak wygląda zaproponowana trasa KLIK wg map google 144 km i 2:50 min :) !scooter

Myślę, że trasę którą zaproponował Tomek objedziemy jak już będzie miał swoją Vespę i w przyszłym tygodniu ma być już naprawdę ładna pogoda.

Moi Drodzy. Na ten moment synoptycy zapowiadają na sobotę 7 stopni w cieniu i słońce. Czy ktoś ma ochotę choć na np 2 h wyskoczyć na przejażdżkę? Może jakiś soczek?

Odnośnik do komentarza

kierunek Sandomierz trzeba wybrać w czasie rajdu LML

wejdźcie na stronę LML Polska, tam jest opis rajdu dookoła Polski, można też zapisać sie jako kierowca odcinka !scooter

super sprawa jazda klasycznymi skuterami, bez kosztów !OKK

i widziałem dzisiaj że na odcinek Sandomierz - Kazimierz nie ma na razie chętnych

a zapewniają transport i wszystko inne - warto

Chętnie bym się przyłączył, jak coś zdążę kupić !scooter (tak trudno jest cokolwiek wybrać z ofert z drugiej ręki :) )

a ile kasiory przeznaczasz, może coś pomogę, bo miałem kupić używkę, ale ostatecznie nowa, ale jestem świeżo po objeździe różnych miejsc :)

Odnośnik do komentarza

Poczekajcie na mnie, za 2 tygodnie powinienm coś mieć, obecnie czekam na nową dostawę. Gdyby jeszcze ktoś szukał 2 kółek możemy połaczyć siły i zakup zbiorowy.

Odnośnik do komentarza

...

a ile kasiory przeznaczasz, może coś pomogę, bo miałem kupić używkę, ale ostatecznie nowa, ale jestem świeżo po objeździe różnych miejsc :)

Rozglądam się za dwoma cylindrami (zacna albo burek) z lat 04-06 - stan techniczny ważny, ale wizualny również.

Jak coś wiesz pisz na PM.

Odnośnik do komentarza

W Wałczu jest burek650 z Belgii po malowanie czachy :( ale ogólnie ok, jest na Allegro

W Kielcach na 1 Maja miedzy mostami importer moto z USA miał fajne sprzęty whist

Jest tez na Allegro swt400 biała w wawie, po przygodach, jak się przyjrzeć, ale dość tania, trzeba by zajrzeć pod plastiki

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do kogoś z was , czy byała by taka możliwość dziś lub w najbliższych dniach zobaczyć jakąs z waszych maszyn o pojemności 400-500cm i usiąść na niej zobaczyć jak to leży bo z pewnością ułatwi mi to wybór iz akup odpowiedniej maszyny dla mnie. Podjade do 20km od Kielc.

Odnośnik do komentarza

W Wałczu jest burek650 z Belgii po malowanie czachy :( ale ogólnie ok, jest na Allegro

W Kielcach na 1 Maja miedzy mostami importer moto z USA miał fajne sprzęty :)

Jest tez na Allegro swt400 biała w wawie, po przygodach, jak się przyjrzeć, ale dość tania, trzeba by zajrzeć pod plastiki

Widziałeś tego z Wałcza na żywo? Trochę dziwne, że to niby model K6, a jednak nie executive.

Jeśli chodzi o tą firmę z 1 maja, to głównie sprzedają biegowce. Wprawdzie nadal jest jeden silver, którego oglądałem już jesienią 2011, ale taka strychnina, że żal patrzeć !yeah

Odnośnik do komentarza

Właśnie mi się przypomniało ze kolega z forum : krzysurban - ma burka 650 z 2002 roku nalatane 72000 ale ponoc wszytko ok , stoi i nie korzysta bo kupił sobie nówkę z salonu.

Odnośnik do komentarza

kolego Asterix jak masz ochotę przejechać się i zobaczyć burgmana 400 k5 to zapraszam do mnie, może ci coś podpowiem i doradzę, gdyż kiedyś sam kupowałem i szukałem odpowiedniego modelu z 5 miesięcy. Tylko ,że ja mieszkam 70 km od Kielc, jeśli ci to nie przeszkadza dzwoń 509162921 Robert.

Odnośnik do komentarza

Jakieś dwa/trzy miesiące temu stał w tym salonie biały Burgman 650

Jutro jak nie będzie kropić i nie będę zmuszony jechać autem ,to najprawdopodobniej będę t-maxem się przemieszczał i możesz zerknąć jak masz ochotę.

Odnośnik do komentarza

TEN Burgman nadal tam stoi. Uboga wersja USA, do tego z tyłu założony kapeć samochodowy !w00t

nie wiedziałem, że takie dziady !vampire

tam sprzedają

Widziałeś tego z Wałcza na żywo? Trochę dziwne, że to niby model K6, a jednak nie executive.

Jeśli chodzi o tą firmę z 1 maja, to głównie sprzedają biegowce. Wprawdzie nadal jest jeden silver, którego oglądałem już jesienią 2011, ale taka strychnina, że żal patrzeć !yeah

bo ten burek był robiony po kolizji, niestety, więc ma inny wydech, czachę malowaną. itd

a może jednak za podobną kasę troszke mniejszy sprzęt a nowy?

kymco 300 jest super a cena widzę, że niska

miałem xcitinga i nie powiem złego o tej marce

a 300 kymco jak się do niej przymierzałem to przy moich 100 kg i 180 cm była tak akurat !placz

zadaj sobie pytanie jak ja zadałem sobie

gdzie będę jeździł? !scooter

moja odpowiedź - miasto plus wycieczki do 100 km !wchair

odpowiedź - rezygnuję z burka650 a biorę vespę 300 :lol:

a zawsze co nowy sprzęt to nowy, przeze mnie tylko ujeżdżany, wszystko o nim wiem, dbam i jest superowo !OKK

bo z używkami nigdy nie wie o nie wie się... jak mówi piosenka !w00t

poczytaj tu

http://www.burgmania.net/index.php?go=downtown

Odnośnik do komentarza

Panowie radzę popatrzeć na prognozę na nadchodzący weekend i zagęścić ruchu w poszukiwaniu !scooter !vampire . Ponieważ odbiegliśmy lekko od tematu może zaczniemy się jakoś konkretniej umawiać bo jeden weekend już nam uciekł !wchair. Na dobry początek ponieważ padły dwie propozycje wiosennej trasy proponuje wyłonić jedną. Mi przypadła do gustu propozycja Tomka z pierwszego postu czyli objazd około kieleckich miejscowości. Co wy na to? !OKK

Odnośnik do komentarza

Masz rację ;)

Więc ja odbieram sprzęta dopiero we wtorek:(

Więc życzę udanego jeżdżenia:)

A w tygodniu następnym zapraszam na jakąś kawkę lub herbatkę ale do południa do mojego biura przy Ściegiennego

Dam znać jak będę miał vespunię :)

To byśmy sobie poprzysiadali na sprzęty

A może i gdzieś wyruszyli tak z 50 km

Np łabedziow Pierzchnica sukow

Odnośnik do komentarza

Mi przypadła do gustu propozycja Tomka z pierwszego postu czyli objazd około kieleckich miejscowości. Co wy na to? !OKK

Dla mnie jest OK. Kwestia podjęcia decyzji czy jedziemy już w ten weekend wg tej trasy? Czy czekamy jak będzie nas więcej i wybierzemy się większą grupą?

Ja w weekend na pewno się gdzieś wybiorę. Z miłą chęcią spotkam się z kimś z forum, przejechać się można razem.

A jak się nie uda zmówić to jadę do rodzinki za Częstochowę ;) oczywiście na !scooter

Proponuję zrobić listę osób chętnych na wspólne latanko w najbliższy weekend (17-18 marca), a więc:

1. Ja :) Piotr

Odnośnik do komentarza

2. Jacek.

Zawsze możemy z większą trasą poczekać aż się sprzęty dotrą :-P , a w ten weekend spotkać się i pokulac po kielcach...

Tapniete z X8

Odnośnik do komentarza

Dopisujmy się do listy kopiując całą listę chętnych. Wtedy będzie wszystko jasne i nikogo nie trzeba szukać po poszczególnych postach ;)

Proponuję zrobić listę osób chętnych na wspólne latanko w najbliższy weekend (17-18 marca), a więc:

1. Piotr (gladki83)

2. Jacek (Hothar)

Odnośnik do komentarza

Jakby co to ja jeżdżę taką traską

Suków, stamtąd do Pierzchnicy, dalej do Chmielnika, następnie do Pińczowa, dalej do Jędrzejowa, stamtąd do Małogoszcza i dalej Chęciny i Kielce

Super asfalt, nowy wszędzie, brak tirów, mały ruch, widoki super, lasy, pola, pałac w Śladkowie, na rynku w Pińczowie koniecznie do cukierni i oglądać obsługę :)

Mnie zajmuje ta trasa około 2 godzin bez pośpiechu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...