Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Tak jest !!! Dołączam się do podziękowań ! Dzięki za wszystko !!! Było Super . Do Domu dotarłem o 14.00 . Roman ze swoją połówką poleciał dalej na Suwaliszki przez Olecko a Jaro Pocioł Na Białystok Przez Mońki -- pewnie już są w swoich gniazdkach !scooter.gifscooter.gif.Dzięki za wspólne powrotne kulanie .

Do miłego obaczyska - Pewnie w maju zrobimy sobie jakąś 1- dniówkę .

No i oczywiście czekamy na fotki i filmik z Kopernikiembiggrin.giflaugh.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    17

  • bargacz

    16

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    8

Top użytkownicy w tym temacie

czytam Wasze posty, siedząc w przedziale 2klasy pkp.Delikatnie odpycham głowę jakiegoś dziadka z mojego ramienia i jednocześnie zazdraszczam udziału w olsztyńskiej imprezie, stwierdzając oczywistą oczywistość, że impreza w Waszym gronie-jak zwykle była udana. Z przyczyn niezależnych ode mnie nie stawiłem się w Olsztynie, czego bardzo żałuję. Proszę więc uprzejmie: DAJCIE FOTKI ZE SPOTU... albo chociaż jakiś link na PW . Czy w przyszła sobotę reflektowałby ktoś z szanowanych kolegów na małe kolanko z jakimś obiadem w plenerze...?

Odnośnik do komentarza

Czekamy na fotki,z waszego spotku,i turlanka,ja nie mogłem byc jak wiecie,ale w Maju bedę od 13-go na kilka dni więc gdyby było jakies 1-dno dniowe turlanko jestem chętny !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To organizuj coś a my będziemy się starali dostosowac. AKURAT MAJ MAMY WOLNY

To było apropo Jurka. Jeszcze nie umiem wszystkiego na tym paskudnum urzadzenuiu

Odnośnik do komentarza

Białystok melduje sie,pogoda na droge powrotną dopisała :) wielkie podziekowania Adamowi i Eli za organizacje super spotkania,było fajnie,jedzonka dużo i baaardzo dobre !piwko , mam propozycje na oficjalny hymn spotkania w Klewkach koło Olsztyna http://www.youtube.com/watch?v=PdlrgGlsJx8 , pozdrawiam wszystkich,i do nastepnego razu !OKK

Odnośnik do komentarza

Wielkie Dzięki za Organizację Bargaczowi i Eli !!!! Super spędzony weekend w doborowym towarzystwie. Przepraszam że nie moglem podziękować i pożegnać się osobiście w z wami i po 7-ej wystartowałem scooter.gif w kierunku Ełku

Jeszcze raz bardzo dziękuję za SUPER weekend i do zobaczyska następnym razem thumbup.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po wizytacji w Stegnie, deszczu przed Cedrami ( niestety parasolki nie mieliśmy )jesteśmy cali i zdrowi w domku.

Wielkie podziękowania dla Adasia i Eli że skrzyknęli nas.

Adaś - dzięki za paradę. !kisss

Ela - smalczyk pychota. !OK

Wszystkim ukłony za pogaduchy, !piwko i :) .

Hymn spotkania w Klewkach !OKK

Odnośnik do komentarza

Ok, czyli wszyscy cało i zdrowo dotarli do domku.... !OKK !OKK

Pozdrowienia i do następnego razu !piwko !piwko

Ps. Wojtek, sorki ale z Bydgoszczy rzadko mamy gości !vampire

Odnośnik do komentarza

I Kujawiak z Bydgoszczy melduje swój powrót do domku. Troszkę to trwało bo po drodze wpadłem na chwilkę do Jeleniej Góry :) :) :) . Serdeczne dzięki za zaproszenie, dzięki Adam, Rafał. Było fajnie, !YES !OKK . Obiecuję, że jeszcze nie raz zawitam na Mazury i przywiozę moje supeeer fajerwerki, już mam trzy paczki cympletek :) :) :) . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spokojnie ! Jak MAKI nie wrzuci fotek to kto?crybaby.gifU mnie jest ich niewiele- zresztą robione przez Jaro.

Dziś postaram się uaktualnić forumpunk.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niewiele tego ale coś jest tu

Parasolki parasolki bardzo tanie, proszę brać panowie panie......

SDC16736.JPG?gl=PL

A następnego dnia...

SDC16740.JPG?gl=PL

zaginione parasolki Lecha. :doctor:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cieszę się, że udane było ostatnie Wasze spotkanie ale ,załuję, że nie mogłem z Wami się tym razem spotkać życząc pogodnej prawdziwej wiosny Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

https://picasaweb.go...gCPeb1MWwzPjnBw

Przepraszam, że tak późno, ale u nas wiosna przychodzi później i komp się zbiesił. Przesyłam fotki, link wyżej! :)

A to mój nowy nabytek kupiony na alledrogo za 370 z butami <_< -> https://picasaweb.google.com/118112875699351934587/SuzukiBurgman

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...