Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!!

Proponuję imprezę rozpoczynającą sezon 2012 w okolicach Olsztyna.

Obowiązkowo na !scooter

Program ogólny wygląda następująco:

Piątek:

- przyjazd, zakwaterowanie, kolacja !piwko

Sobota:

- śniadanie, potem przejazd do Olsztyna i udział w rozpoczęciu sezonu, który organizują motocykliści ze "Skrzydeł Warmii",

- przekazanie obowiązków opiekuna regionu !YES

- obiad lub obiadokolacja (do ustalenia), nocleg;

Niedziela:

- po śniadaniu pożegnanie uczestników spotkania.

Termin 20-22 kwietnia

Orientacyjny koszt zakwaterowania i wyżywienia około 190 PLN od osoby, jeszcze do negocjacji. Napoje !piwko tradycyjnie we własnym zakresie.

Co o tym sądzicie, proszę o wypowiedzi.

Oczywiście, jak zwykle, zapraszamy wszystkich miłośników Maxi również z innych regionów

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    17

  • bargacz

    16

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Imprezę rozpoczęcia sezonu organizuje klub TABUN z Olsztyna, ale my byśmy przejechali tylko w paradzie.

Byli byśmy zakwaterowani w innym ośrodku i niezależni od nich. Z uwagi na konieczność zarezerwowania ośrodka proszę o szybkie deklaracje kto będzie. Min 15 osób.

Czekam na zgloszenia

Czaro i ADA

Bargacz i Ela

Baetheez

Lechu i Spinka

Dizel - do soboty

Ewik i Wrzonio

Awanturnik i Wandalistka - od soboty

Jaro 4setka

Roman i Ania

Maki

Stalone i Bożena

Wojtazzz75 - od soboty

Moplic

Zarezerwowałem miejsca w ośrodku "Leśne Wrota" Klewki, kierunek z Olsztyna na Szczytno, ok. 10 km. Menu wstępnie ustalone, natomiast muzyka we własnym zakresie. Godziny posiłków do ustalenia w terminie późniejszym. Koszt ok. 180zł/osoba. Dzieci do lat trzech nie płacą. Z uwagi na to, iż nie wiadomo jaka będzie pogoda nie zamawiałem grila ani ogniska ale jest taka możliwośc.

Czekam na dalsze zgłoszenia. Kartą nie można płacic.

www.lesne-wrota.pl

Odnośnik do komentarza

A gdzie reszta Braci??? !piwko !piwko

Więcej entuzjazmu proszę !OKK

Jeśli nie będzie odpowiedniej liczby chętnych to po prostu impreza się nie odbędzie !NOT

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zgłaszam chęć spotkania z Wami na rozpoczęcie sezonu w Olsztyńskie, proszę dopisanie mnie na listę Przemek Doktorek !V

Odnośnik do komentarza

Hej,a na majówke w ełku sie piszecie,czy jak olsztyn,to już ełk odpuszczacie? :)

Na majówkę w Ełku też się piszemy !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Na majówkę w Ełku też się piszemy !scooter !scooter

To zmienia postac rzeczy... :-) na razie nie moge sie zadeklarowac na olsztyn, postaram sie dac odpowiedz jak najszybciej...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po weryfikacji terminów z Wrzoniem zgłaszam akces uczestnictwa w rozpoczęciu sezonu braci/sióstr z warmińsko-mazurskiego !YES . Nie możemy przegapić takiej okazji !OKK . O ile zostaniemy przyjęci :( to proszę dopisać do listy Ewik + Wrzonio whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale mi się udała niespodzianka, miał nikt nie wiedzieć oprócz Czaro, a tu własna żona wydała. !sciana

Zapodajcie na listę !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak to jest z niespodziankami....Ewik, Wrzonio, będzie nam bardzo miło Was wiedzieć !piwko !piwko

Tak to jest jak jak Wrzonio rozmawia z Tobą a ja z Adasiem :( . Brak przepływu informacji :( do tego ja w Wawie a On gdzieś w Wiśle :)

Odnośnik do komentarza

Jarek ma rację - SILESIA - Katowice moje miasto... Na szczęście mają w hotelu wifi...

Adam, bardzo żałuję ale nie mogę w tym terminie być na rozpoczęciu w Olsztynie - z powodów służbowych w dniu 21.04. wyjeżdżam do Krakowa. Jest mi przykro tym bardziej, że Ty razem z Elą byliście na kuligu w naszych okolicach. Szczerze jednak wierzę, że będzie jeszcze okazja w nowym sezonie, by spotkać się. Pozdrów Elę, podrap za uchem Kirę. Cieszę się, że wszysko u Ciebie ok.

Odnośnik do komentarza

No ja z Anną bardzo chętnie przyjadę.Sorki że tak późno pisze ale musiałem parę rzeczy dograć.Tak więc proszę o dopisanie nas do listy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...