Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    17

  • bargacz

    16

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jeśli można !!!

Adam -- cobybyło gdybyśmy Lecha wpisali na miejsce Mojej małżonki ?Sztuka za sztukę.

Soory ale w związku z chorobą mojej ,, córeczki gwiazdeczki " - nie będzie mogła zaszczycić Was swoją obecnością.crybaby.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Adam przykro mi bardzo, ale nie będę mógł przyjechać. Brat mojej żony miał zawał. W związku, z tym muszę w sobotę wyjechać do Białej Podlaskiej. Powodzenia bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W związku z awarią kompa nie mam dostępu w domu do internetu. Wszelkie info proszę przekazywać na telefon (695-432-436). Rezygnacji z udzialu w spotkaniu nie przyjmuję.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zaproszenie.Oczywiście nie mógł bym odmówić scooter.gif w grupie.Napiszcie gdzie będzie spotkanie w Ełu przed odjazdem i o której.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Romano patrząc na prognozy meteo na jutro a nie są obiecujące planuję około 16-ej wystartować scooter.gifscooter.gifscooter.gif z Ełku w kierunku KLEWEK START Oczywiście z zaprzyjaźnionej stacji ,, statoil 123,,

P.s. Może uda nam się śmignąć pomiędzy tymi chmurami scooter.gifscooter.gif

Odnośnik do komentarza

Też najbardziej się obawiam pogody.Jak będzie mocno padać to trzeba się będzie trzeba zastanowić czy nie jechać samochodem sad.gif.Może do jutra przestanie .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja już awarię usunąłem ! sweatdrop.gif .

AAAAAAA co niektórzy nie wiedzą ? - Po o mszy w Stradunach Buraczek nie chciał zamruczeć .crybaby.giftomato.gif No przekaźnik stuka, a więc pewnie w rozruszniku szczotki się skończyłythumbdown.gif . Postukałem i odpalił . W poniedziałek szybki demontaż (ok. godz . wyciągałem rozruch ,,pot i nerwy" ) , ale dzięki fachowości Mirka z Hajnówki - wszystko później poszło jak po maśle.

Dzięki Mirku za pomoc -- oczywiście masz u mniecheers.gif pewnie dopiero na Burgmanii w Żywcu .

Regeneracja u elektromechanika ok . 1,5 godz . i dziś montaż .Zamruczał jak po syropie na kaszel . Wszystko OK thumbup.gif .

A więc co

Czekam na ekipę z Białego i Suwałk . Jak by któryś był wcześniej to zapraszam do mienia na koffi s sacharem i małakiem .

Tel. 607367636

Czy te kulanie na Olsztyn o 16.00 to niezbyt za póżne ? Ja myślałem że ok. 14.00 wyruszymy , ale jak tak to dla mnie jak dla Zenka biggrin.gif .

Odnośnik do komentarza

ja to bym wyjechał po 15,żeby jeszcze po drodze gdzies sie zatrzymac,i nie gonić szybko,ja w ełku i tak bede wczesniej,dlatego dogadujcie sie miedzy sobą... ja juz przykreciłem do majki parasol ogrodowy,nie zmoknę na pewno... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaro parasol to Cię zwieje z drogi !!!tomato.gif

Ja mam po armii pamiątkę OP- 1 i MP-4 jak cóś to ubiorę cię .toot.gif

Dla tych którzy nie byli w POLISH NAVY

OP-1 - Odzież przeciwchemiczna (buty , kurtka , rękawice )

MP -4 - Maska Przeciwgazowa punk.gif

A jednak może się przydaćph34r.gif

Jak by co to dzwońta - telefony są

Ja od 13.00 będę w gotowości do działania i scooter.gif

Odnośnik do komentarza

Krzysiu, OP-1 to ja rozumiem, ale z tą maską to już przesadzasz !w00t

Bezpiecznego kulanka i uważajcie na drodze !OKK do zobaczenia jutro !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Jaro parasol to Cię zwieje z drogi !!!tomato.gif

Ja mam po armii pamiątkę OP- 1 i MP-4 jak cóś to ubiorę cię .toot.gif

Dla tych którzy nie byli w POLISH NAVY

OP-1 - Odzież przeciwchemiczna (buty , kurtka , rękawice )

MP -4 - Maska Przeciwgazowa punk.gif

A jednak może się przydaćph34r.gif

Jak by co to dzwońta - telefony są

Ja od 13.00 będę w gotowości do działania i scooter.gif

maske też taką mam,nawet dwie,ale z założeniem kasku bedzie problem... :)

!scooter !scooter !scooter

Romek to przyjedz troche wczesniej,zobaczymy o której nam wyjdzie wyjazd,wypijemy jakąs kawke,w ełku... mój numer 608627777

Odnośnik do komentarza

Meldujemy się po szczęśliwym powrocie do domku......

!tut

Dziękujemy wszystkim za super zabawę, a w szczególności naszym organizatorom Eli i Bargaczowi !OKK !tut

Spotkanie, jak zwykle bardzo udane, kto nie był, niech żałuje !piwko !piwko

Był nawet pokaz fajerwerków :) :) :P

Ps. przeżycia po "Akcji Parasol" bezcenne !w00t

Odnośnik do komentarza

Meldujemy przybycie o 13.30 - pogoda malinowa, błotko tak jak w w sobotę rano w tym samym miejscu... !scooter (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi...)

!tut Dziękujemy serdecznie za udane spotkanie w miłym gronie, oraz w szczególności Adasiowi i Eli za ogarnięcie imprezki w całość. !tut

!TAZ Przeżycia rzeczywiście bezcenne - poza akcją "Parasol" i akcją "Fajerwerki" należy jeszcze wymienić podokienne popisy Szkółki Azjatyckich Sztuk Walki "Trawnikowe buraki" (niestety był tylko sempai i dwóch uczniaków) !TAZ

Do następnego miłego spotkania - pozdrawiamy - Wanda i Maciej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim za spotkanie, na przyszłośc postaram się poprawic i kupię parasole. Czekam na meldunki o dotarciu do celu. Pozdrawiam i do miłego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też odmeldowujemy swój powród do domu !w00t .

Miło było się spotkać i pogadać. Ela, Adaś dzięki za organizację !winkiss .

Fajerwerki super, a akcja „Parasol” dostarczyła niezapomnianych wrażeń :)

Ups, mam nadzieje, że nie będzie akcji „kluczyk” który zaplątał się Wrzoniowi w kieszeni !w00t

Odnośnik do komentarza

My też meldujemy swój przyjazd do domu.

Ogromne podziękowania dla dla Adasia i Eli.

W szczególności dla Adasia za podstawki pod stopkę.

Trochę zamortyzowały żal po *parasolkach* !placz1

Pozdrwiamy gorąco,dzięki wszystkim za super atmosferę.

stalone i Bożenka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...