Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Cieszę się. W przyszłym tygodniu dogrywam sprawę, bo na razie wszystko było na gębę. O szczegółach napiszę jak dogram. Mam pytanie - o której w piątek spodziewac się pierwszych uczestników?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    17

  • bargacz

    16

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witajcie !!

Soory że się nie odzywałem , ale też musiałem dograć pewne szczegóły .Jeśli moja połówka do kwietnia nie pójdzie do pracy - to proszę dopisać do listy MAKI + ( MAKOWINKA ? )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Informuję , że w dniu dzisiejszym podpisałem GLEJT i wpłaciłem zaliczkę za nasze spotkanie. W przypadku rezygnacji kogoś z listy będą musiał za niego zapłacic.

A teraz program (oczywiście do ewentualnej poprawki).

Piątek:

Przyjazd i zakwaterowanie uczestników. Można przyjechac od godz: 14:00.

Obiadokolacja - godz: 19.30. wraz z ustaleniem dalszego działania w sezonie 2012.

Sobota:

9.00 - 10.00 Śniedanie

Godz. 10.25 - wyjazd na paradę. Uczestnicy na 200 jadą ze mną, natomiast uczestnicy na 400 jadą z Elą do nas, do domu i ok. 300m przechodzą na miejsce zakończenia parady.

Następnie proponuję wjazd na Starówkę, o ile do tej pory nie zamkną i powrót do ośrodka zakwaterowania.

Powrót do Leśnych Wrót - obiad ok 15.30 - potem zwiedzanie plaży i innych brzegów, natomiast ok. godz. 18 lub wcześniej przekazanie insygniów władzy i innych rzeczy związanych z dowodzeniem w regionie Warmińsko-Mazurskim i chyba też Podlaskim.

Po zakończeniu tego, trzeba będzie się podnieśc z podłogi i udac do łóżek aby następnego dnia zjeśc śniedanie i wyruszyc do domu.

Sniedanie w niedzielę ok. godz. 10.00. Pokoje należy opuścic do godziny 11.00.

Pozdrawiam i proszę o uwagi odnośnie programu, który można zmienic.

Pragnę poinformowac, że ilośc uczestników może się zwiększyc, co nie będzie stanowiło problemu, o ile będzie wcześniej sygnalizowane.

Dojazd do Leśnych Wrót:

Z Olsztyna trzeba jechac na Szczytno - Łomżę

Mija się Szczęsne i Klewki. Ok. 1300 m za Klewkami jest drogowskaz na Silice (w lewo). Jedzie się brukiem ok 100m a następnie jak prowadzą płyty betonowe (ok. 500m). Od Olsztyna ok. 12km.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Myślę,że plan naszego spotkania jest w sam raz !OKK Najbardziej podoba mi się przekazanie insygniów władzy !w00t - ciekawe co wymyśli Dizel !YES

Impreza zapowiada się zacna, my niestety 4oo i pewnie zabierzemy Przemka po drodze, do zobaczenia !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Tyyyyyyyyy Krzysiu to będziesz musiał dłuuuuuuuuugo kolegów z W-M do siebie przekonywać cheers.gif

Już myślałem, że całkiem zapomniałeś o Braci scooter.gifscooter.gifscooter.gifz Warmii i Mazur :D

P.s. Dawno się nie widzieliśmy musimy poważnie :lol:

Odnośnik do komentarza

P.s. Dawno się nie widzieliśmy musimy poważnie :lol:

Rozmowa to poważna rzecz, więc zapewne pogadamy.

Boję się tej rozmowy, ale skorpion może być... Muszę sie przyzwyczajać do alkoholu.

Wszystko zależy od finansów i układania wszystkiego w nowej pracy.

Bo będę musiał spiąć pośladki,żeby być dłużej niż okres próbny...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę Maćka i Sylwka o określenie terminu przyjazdu i wyjazdu oraz proszę o dopisywanie osób chetnych abym do 12.04.2012 mógl zamknąć temat wraz z podzialem pokoi. A co z Moplikiem ?

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jarek, przeważnie na naszych spotkaniach pogoda nam sprzyja !OKK !OKK Dlaczego ma tym razem być inaczej?? Będzie prawdziwa wiosna, gadałem już z Szamanem !piwko !piwko.Pozdrawiam wszystkich i już nie mogę się doczekać !YES

Odnośnik do komentarza

Pewnie dotrzemy z Adą dopiero na 20.00 !placz1

Muszę przyjechać z Bydgoszczy do chaty i wrócić do Olsztyna, także się troszkę zejdzie... :(

Ps.Jaro - nalepki spakowane ;)

Do zobaczenia w piątek !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Pewnie dotrzemy z Adą dopiero na 20.00 !placz1

Muszę przyjechać z Bydgoszczy do chaty i wrócić do Olsztyna, także się troszkę zejdzie... :(

Ps.Jaro - nalepki spakowane ;)

Do zobaczenia w piątek !piwko !piwko

To fajnie Czarku ,że spakowałeś nalepeczki,bo jakbyś zapomniał,nie ruszłbym sie bez nich z Olsztyna... :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W piątek od godz. 17.00 czekam na Was w Leśnych Wrotach. Jeżeli ktoś planuje wcześniejszy przyjazd lub coś się wydarzy, proszę o telefon: 695-432-436

Odnośnik do komentarza

Dogadam z brygadą z Ełku,zobacze o której oni mogą wyjechac,dopasuje sie do nich... ja mam cały piątek wolny,mogę już z rana wyjechac !scooter . Do zobaczenia !piwko

Odnośnik do komentarza

Jarooooooo to jak wpadniesz do nas to cię troszkę wykorzystam whist ale to nic strasznego :o i pokulamy scooter.gifscooter.gifscooter.gif na Klewki

Już sie boje,prawdopodobnie mamy wspólny pokój... !placz

Odnośnik do komentarza

Już sie boje,prawdopodobnie mamy wspólny pokój... sweatdrop.gif

Ojjjjjjjjjjjjj stary za to że dzisiaj nie przykulałeś do Ełku na rozpoczęcie sezonu scooter.gifscooter.gif dostaniesz dodatkową fuchę :serenade:a pogoda REWELAAAAAAAAAAAAAAAAA thumbup.gif

Mniemam , iż kolega nie zawiedzie za tydz. toot.gif

Odnośnik do komentarza

Ojjjjjjjjjjjjj stary za to że dzisiaj nie przykulałeś do Ełku na rozpoczęcie sezonu scooter.gifscooter.gif dostaniesz dodatkową fuchę :serenade:a pogoda REWELAAAAAAAAAAAAAAAAA thumbup.gif

Mniemam , iż kolega nie zawiedzie za tydz. toot.gif

Załuje,że nie przyjechałem,potem w białym przejasniło sie... za tydz. nawet jak snieg bedzie padał to jade,spodnie na motor juz bede miał,żedne złe warunki pogodowe nie będą mi grozne... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...