Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nie mam coś weny na pisanie :), jezdzić !scooter nie mogę i o czym tu pisać ?

Upiorek słabo gada z szamanami, końca tej burej s**i nie widać, oj pogadamy inaczej jak tylko się spotkamy !bicz .

Odnośnik do komentarza

No nie odpuszcza ta kanalia i ciągle zimno. Co za kraj? Pół roku zimy i pół rku zimno !TAZ !placz1 . Nawet mi to słoneczko nie pomaga. Ale wytrzymam i bedzie lepiej. Bedzie.

Odnośnik do komentarza

Tylko ja w domu oszaleję !sciana .

Muszę coś wymyślić na sobotę co by KKKKKKKKKozę jechać zobaczyć , bo wiosna idzie .

Tylko gdzie ona idzie do Szejków ;) .

Odnośnik do komentarza

Moja, nadworna !w00t szamanka, mówi, że jeszcze ten tydzień i po zimie. No myśle bo jak nie to wygonię z domu !bicz . Też bym se polatał !scooter . A tak z innej beczki to na Discovery Historia leciał fajny filmik pt.:Forever Vespa. Nagrałem kawałek ale będą powtórki wiec w środę o 6.00 nagram całość. Fajny film. Mam już o Lambretta i innych motocyklach więc uzbierała sie już spora filmoteka. Jak by ktoś chciał to służę. Tylko, że złamię postanowienia A.C.T.A. !guns !sciana

Odnośnik do komentarza

Moja, nadworna !w00t szamanka, mówi, że jeszcze ten tydzień i po zimie. No myśle bo jak nie to wygonię z domu !bicz . Też bym se polatał !scooter . A tak z innej beczki to na Discovery Historia leciał fajny filmik pt.:Forever Vespa. Nagrałem kawałek ale będą powtórki wiec w środę o 6.00 nagram całość. Fajny film. Mam już o Lambretta i innych motocyklach więc uzbierała sie już spora filmoteka. Jak by ktoś chciał to służę. Tylko, że złamię postanowienia A.C.T.A. !guns !sciana

Filip a o ZACNEJ masz coś ? :lol: .

Jak na wiosnę stanie u Ciebie to musisz coś tam wiedzieć :rolleyes: , tym temacie .

Odnośnik do komentarza

Jak na wiosnę stanie u Ciebie to musisz coś tam wiedzieć :ph34r: , tym temacie .

No no Filip Ty to masz problem !placz1 Może latem również się zdarza. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już wymiękam, dzisiaj chyba odpalę Zacną i pokulam się po swojej ulicy chociażby !YES.

Dłużej bez jazdy nie wytrzymam !placz1 .

Odnośnik do komentarza

:ph34r::lol::) Filip to tylko na wiosnę staje? !OKK !OKK

Problem w tym, ze staje kiedy chce !w00t samodzielny jakiś taki jest. W temacie Zacnej, cisza na wszystkich frontach. Upiór Ty tak nie naciskaj bo sie zamknę w sobie, nie stane i pójdę boso !TAZ !w00t !w00t Aby do wiosny.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, ze staje kiedy chce !w00t samodzielny jakiś taki jest. W temacie Zacnej, cisza na wszystkich frontach. Upiór Ty tak nie naciskaj bo sie zamknę w sobie, nie stane i pójdę boso !TAZ !w00t !w00t Aby do wiosny.

Filip słowo się rzekło , czy Ty chłop czy .... ? .

No i się nie zamykaj w sobie a w szczególności po kupnie ZACNEJ :lol: .

Z resztą możesz podać numer konta a my resztę załatwimy !piwko !holiday co by ZACNA śmigała . Z resztą o czym tu pisać :P i tak będzie hulać jak powiadają górale !OKK .

A ten podrabiany z pod Gdańska whist , proszę nie drażnić rekina :lol: :lol: !OK .

Odnośnik do komentarza

Dłużej bez jazdy nie wytrzymam !placz1 .

Robert dziś w radiu słyszałem, że u Was w Toruniu macie nie płacić podatków,

więc ino patrzeć jak u Robsonika lada moment stanie w stajni nowa SW-T600 !w00t

Odnośnik do komentarza

Robert dziś w radiu słyszałem, że u Was w Toruniu macie nie płacić podatków,

więc ino patrzeć jak u Robsonika lada moment stanie w stajni nowa SW-T600 !w00t

Tylko najpierw musi Prezesa ZACNEJ o pozwolenie po prosić :o:P .

Jak w takiej sytuacji wygląda ta żółta kartka , z resztą i tak powiedziałem Mu że to Twoja sprawka :lol: !OKK .

Ja na ten temat nic nie wiem :lol:whist .

P.S

W ostatnim czasie Filip jest mój najlepszy Kolega .

Wiadomo z jakiego powodu !scooter !OKK .

Odnośnik do komentarza

Jak w takiej sytuacji wygląda ta żółta kartka ,

Witek proszę

To jest żółta ei24kartka_zolta.gif

A to jest czerwona ei24kartka_czerwona.gif przy czerwonej widzisz w którym kierunku jest paluszek. :o:lol: :lol:

Problem w tym, ze staje kiedy chce !w00t samodzielny jakiś taki jest.

W ostatnim czasie Filip jest mój najlepszy Kolega .

Wiadomo z jakiego powodu !scooter !OKK .

No nie dziwię się !!!

No, no kolega mnie zaskakuje whist:P:lol:

Odnośnik do komentarza

Powiedziałem to głośno i teraz powtórzę na piśmie !w00t , że jeśli będę kupował "nowy" !scooter to będzie to Honda SilverWing 600. Ale nie mam, na razie pojęcia kiedy to nastąpi bo potrzebne są fundusze a z tym jest coraz gorzej. Pracuje nad tym choć nie idzie to tak jak bym chciał. I to jest moje oświadczenie w sprawie Zacnej i tego sie bedę trzymal i nie zawaham się go urzyć ( tego oświadczenia ). I teraz, pewnie nie jestem już najlepszy kolega !placz1 , zniosę to po męsku. Całą energię skupię na zbieraniu funduszy. Na pewno pierwsi sie dowiecie o fakcie zakończenia zbierania.

Odnośnik do komentarza

Powiedziałem to głośno i teraz powtórzę na piśmie !w00t , że jeśli będę kupował "nowy" !scooter to będzie to Honda SilverWing 600. Ale nie mam, na razie pojęcia kiedy to nastąpi bo potrzebne są fundusze a z tym jest coraz gorzej. Pracuje nad tym choć nie idzie to tak jak bym chciał. I to jest moje oświadczenie w sprawie Zacnej i tego sie bedę trzymal i nie zawaham się go urzyć ( tego oświadczenia ). I teraz, pewnie nie jestem już najlepszy kolega !placz1 , zniosę to po męsku. Całą energię skupię na zbieraniu funduszy. Na pewno pierwsi sie dowiecie o fakcie zakończenia zbierania.

Filip są takie instytucje jak PKO :o:lol: .

To rzecz jasna żart , tak Filip to prawda że z banknotami to jest coraz gorzej :lol: .

Odnośnik do komentarza

Tylko najpierw musi Prezesa ZACNEJ o pozwolenie po prosić :o:P .

Jak w takiej sytuacji wygląda ta żółta kartka , z resztą i tak powiedziałem Mu że to Twoja sprawka :lol:thumbup.gif .

Ja na ten temat nic nie wiem :lol:whist .

P.S

W ostatnim czasie Filip jest mój najlepszy Kolega .

Wiadomo z jakiego powodu scooter.gifthumbup.gif .

O Upiorek ma nowego kolege thumbup.gif, oj Filip wpadłeś jak śliwka w kompot ,było trzeba się uryść w język bo teraz za każdym razem bedziesz miał do słuchania,lub zrób sobie jakąś koszulkę z odpowiednim napisem tak jak ja thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

O Upiorek ma nowego kolege thumbup.gif, oj Filip wpadłeś jak śliwka w kompot ,było trzeba się uryść w język bo teraz za każdym razem bedziesz miał do słuchania,lub zrób sobie jakąś koszulkę z odpowiednim napisem tak jak ja thumbup.gif

Tak sobie właśnie myślę. Od dawna chodzą za mną projekty nietuzinkowych koszulek. Szamot, to nie jest zły pomysł. Powinienem zastosować technikę, której urzywał mój starszy brat w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Wycinał z bristolu szablon np. Hendrixa i przy pomocu gąbki i wilbry odciskał na materiale. Dziś już nikt tak nie robi nadruków. A to taki old school :o . Jak u Sztirlica, materiał do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie właśnie myślę. Od dawna chodzą za mną projekty nietuzinkowych koszulek. Szamot, to nie jest zły pomysł. Powinienem zastosować technikę, której urzywał mój starszy brat w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Wycinał z bristolu szablon np. Hendrixa i przy pomocu gąbki i wilbry odciskał na materiale. Dziś już nikt tak nie robi nadruków. A to taki old school :clapping: . Jak u Sztirlica, materiał do przemyślenia.

Ja robiłem literki z kalki i prasowałem na koszulkach :)

Odnośnik do komentarza

Obie metody dość brudne i wymagające czasu i pracy. Twojej metody nie używałem. Może kiedyś...? A tak w innym temacie to o 5.00 w CSW tylko -13,5 stC. Ciepło się zrobiło !w00t !w00t Idzie wiosna.

Odnośnik do komentarza

Obie metody dość brudne i wymagające czasu i pracy. Twojej metody nie używałem. Może kiedyś...? A tak w innym temacie to o 5.00 w CSW tylko -13,5 stC. Ciepło się zrobiło !w00t !w00t Idzie wiosna.

Nie ciesz się !placz1 ,2-3 dni ocieplenia !sciana ,potem jeszcze tydzien mrozów.Tak "mówi" moja ręka :D

Odnośnik do komentarza

Nie ciesz się !placz1 ,2-3 dni ocieplenia !sciana ,potem jeszcze tydzien mrozów.Tak "mówi" moja ręka :D

Tak, wiem, niestety !sciana !placz1 . Ale to nie będzie trwać wiecznie! Jak się już uspokoi ta temperatura to biorę kilka dni wolnego i pośmigam trochę, od miesiąca nie jeździłem. Do garażu tylko chodzę i na sucho kółkami kręcę, żeby klocki nie przyrdzewiały. Wytrzymam. !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...