Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre !OKK ale jestesmy popularni !OK !V :lol:

Bardzo sławni jesteśmy nawet Ja :) jestem widoczny !tut i w sztosie a nie w multivanie na pace hi hi whist

Odnośnik do komentarza

Dziś rano pojechałem zadowolony !scooter do pracy. Ledwo dojechałem, se patrzeee a tu to biale g....o w kontrataku. Spadł z nienacka i po cichu, budlak. O mało mnie szlag nie trafil. Mimo to wróciłem do domu na !scooter :) nie dam sie kanalii.

jeszcze grad i deszcz Cię w CSW ominął !sciana .Trasę Gdz-CSW pokonałem dzisiaj rano z zawrotną prędkością 30km/h jadąc grzecznie w szpalerze TIR za piaskarką !yeah .Oczywiście już stały auta po rowach bo "zima..." !w00t

Odnośnik do komentarza

Też jeszcze czekam z jazdą, chciałam dzisiaj chociaż kawałeczek się bujnąć !scooter ale gdzie tam pogoda jak na złość :lol: to jeszcze maszyna zastawiona że sama ani rusz nie wygramolę się z garażu whist a mój pancio stwierdził iż jeszcze nie pora :( !placz1. Ale tak mnie nosi że za długo nie wytrzymam, jak tylko się przejaśni to ruszam i koniec gadania! W najgorszym wypadku sąsiada zawołam :)Pozdrówki chłopcy i dziewczynki :)

Odnośnik do komentarza

Sprężyłem się dzisiaj-zamontowałem grzane manetki :) .Od razu mam lepszy humor tym bardziej że leżały od listopada !sciana .Z rozpędu na osobowej 4oo znalazły się letnie kapcie.Zima już nie wróci !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już byłem zwarty i gotowy co by jechać rano do fabryki, a tu atak białego g***a ;) , ale jutro już chyba pojadę jak człowiek :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...