Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki na nowy sezon


Moplic

Rekomendowane odpowiedzi

Hura optymizm opadł, zapał widzę kolegów do wpłat mierny thumbdown.gif , więc pewnie na kuligu do rozdania garderoby nie dojdzie... :blink:

W związku z tym pytanie - jakie są opcje dostawy i związane z tym dodatkowe koszty?

Pozdrawiam

Mam prośbę niech każdy pilnuje swojego Nosa i sie nie wpierd.... i publicznie tutaj jakiś wywodów nie uskutecznia.........

Bo jak mamy pisać BZDURY to lepiej przemilczeć............

P.s. Nie wiem czy kolega się orientuje , że mamy tą wygodę i nie musimy kasy wpłacać na konto , a uczyniliśmy to szybciej niż by się komu mogło wydawać...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ełk się nie ociągavampire.gifwhistling1.gif , U naaass w Ełku to -- Siara i wszystko jasne i pod kontrolą .

POZDRO i zamawiać tam na 28 -go śnieg u sąsiadów zza miedzy .laugh.gif

Odnośnik do komentarza

Ha! Tak myślałem że Wy w jednym mieście wszystko macie pod kontrolą. he he. Z drugiej jednak strony chyba wszystkim zamawiającym zależy na czasie więc jeśli ktoś wpłacił, to pewnie trochę też chce żeby reszta nie ociągała się. Skoro finalizacja ma zależeć od wszystkich więc nie jest to wtykanie nosa, myślę. Zmyliło mnie osobiście, to że główny organizator ponagla, a was nie ma na liście. Pozwoliłem więc sobie na humorystyczną uwagę, nie mając zamiaru rozniecać pożaru. Koleżanki i koledzy - PEACE...!!!

Odnośnik do komentarza

Rafał, więcej luzu !YES Po co te nerwy? !winkiss

Wiem, że jak jest przestój w !scooter to ludzie zajmują się pierdołami.......

W temacie wpłat powinien wypowiedzieć się Moplic, on i tylko on !OK

Nie ukrywam jednak, że chciałbym na kuligu odebrać zamówione rzeczy. Pozdrawiam Wszystkich !piwko

Odnośnik do komentarza

Witam!

Odebrałem koszulki i moim zdaniem są bardzo dobre. Farba jest inna, bo z dodatkiem silikonowym - lepiej się trzyma i kryje. Zastanowię się teraz jak bez zbędnych kosztów przekażę Wam koszulki.

rDMKZ.jpg

UWAGA! Prasować na lewej stronie lekko nagrzanym żelazkiem!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Odebrałem dziś wspaniałe koszulki W-M 2012 prosto z ... !w00t kwiaciarni w Suwałkach. Dzięki Moplic za wspaniałą logistykę - dzięki takim pomysłom - nie musiałem czekać do maja ani dopłacać za przesyłkę... Reputek zasłużony !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...