Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki na nowy sezon


Moplic

Rekomendowane odpowiedzi

I co dalej w temacie koszulek? Jakaś lista chętnych, rozmiarówka??

Boochos: 1 x pomarańczówka : S

3 x cytrynówka : S, M, XL

2 x polar "grubszy" : M, XL

PS. Jeśli będzie można nicki to wchodzę w to też !winkiss ...

Odnośnik do komentarza

Witam!

Wieczorem ogarnę temat. Zrobię listę chętnych na polary, koszulki i loga. Wzory bluz i t-shirtów jak w poście 26 z możliwością zamawiania również cytrynówek. Nie będzie koszulek polo. Podam również rozmiarówkę do ewentualnej weryfikacji. Wszyscy, którzy wcześniej zadeklarowali chęć zakupu gadżetów zostaną wpisani na listę. Jeśli ktoś będzie rezygnował proszę o informację. Umieszczę również kalkulację cenową, która w przypadku koszulek może się zmienić jeżeli będzie mniej niż 25 sztuk.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

dobra koszulka nie jest zla.....a musza byc pomaranczowe? wallbash.gif

Nie wiem czy kolega wcześniej wczytywał się w posty ,że POMARAŃCZÓWKA jest naszą regionalną koszulką Braci W-M

Nikt nikogo nie namawia do kupna toot.gif

Odnośnik do komentarza

Moplic. mam nadzieję, że na kuligu będą koszulki do odebrania...? A propos, pojutrze będę podpisywał umowę i zaliczkował ten drugi, tańszy ośrodek - proszę o zerknięcie do tematu kuligu :newyear: - lista jest uaktualniona - rezerwuję na tyle osób co na liście - termin 28-29.01. (sorry za OT :) )

Odnośnik do komentarza

Witam!

Lisa na polary, koszulki i naszywki - patrz post 1

UWAGA

Proszę wszystkich o weryfikację danych!

Zamknięcie list 10 stycznia. Dopiero wtedy podam ostateczny koszt koszulek, który myślę, że nie przekroczy 25 zł. Wszystko zależy od ilości chętnych. Bluza polarowa wraz z haftem, to koszt 93,50 zł, ponieważ wybraliśmy model grubszy. Naszywki z nickiem 4 zł.

Czy dam radę na kulig? To wszystko zależy od kilku czynników: czy wszyscy poddadzą się reżimowi czasowemu przy zapisach i późniejszych wpłatach, czy poczta nawali, ..., czy igła się złamie, ..., czy ogarnie mnie lenistwo. Ja ze swej strony będę się starał, aby wszystko załatwić szybko i sprawnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy chętnych:

Koszulka pomarańczowa rozmiar XXL męska - 2 sztuki;

Polar rozmiar XXL - 2 sztuki.

Nicki na polarach:

1. "czaro69"

2. "ADA"

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Mniemam iż Kolega Moplic weźmie pod uwagę sugestię NOWEJ KOSZULKI NA ROK 2012 i projekt z DUŻYM Burgmanem na plecach i Żaglówką w części przedniej jest najbardziej opcjonalny thumbup.gif

Gdyż jak już wcześniej wspomniałem powtórzenie projektu z roku ubiegłego WIEJE NUDĄ I uważam zbędnym wydawaniem kasy na coś co już MAMY 2guns.gif

Panowie i Panie TO JUŻ było czas na coś innegotoot.gif a kolor POMARAŃCZÓWKI uważam że można przyjąć za NASZ grupy W-Mazursk punk.gif

Odnośnik do komentarza

Faktycznie. Lechu coś tam narozrabiał? !NOT

Projekt to powtórka z rozrywki z tamtego roku...

Może lepiej już zrobić koszulki i polary z jednakowym logo?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Przepraszam z lekka pomyliłem projekty przy wklejaniu (post 26). Teraz wszystko jest tak jak należy. Jest, to ostateczna wersja (post 26), kompromis między wszystkimi opcjami.

Pozdrawiam i przypominam o weryfikacji list do 10 stycznia.

Ps.

Z czystej ciekawości czy jest ktoś za projektem jak niżej, który byłby o kilka złotych droższy?

hWkLd.png

Odnośnik do komentarza

Moplic - wszystko się zgadza,oprócz tego, że nick na polarze w rozmiarze M to: agabuko !tut (wszystko małymi literami).

Ten ostatni projekt również "sie podoba sie" :doctor: - ale, to jeszcze będziemy wybierac projekty, czy te z postu #26 zamawiasz...?

Jesteś wspaniały, że to robisz, w nagrodę wybierasz sobie pierwszy - miejsce na saniach.

PS. Moja podpowiedź - nie bierz tego - tuż za koniem...HorseShit.gif:):newyear:

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Tyż fajny thumbup.gif

Dla mnie ZAJEFAJNY i pisze się w 100% na ten projekt thumbup.gif

I to widać że jest Nowa edycja na 2012roktoot.gif

Logo Grupy W-Mazursk. Zachowane na pierwszym planie , Barwa Ok. No i tył też BOMBA thumbup1.gif Jestem gotów dołożyć kilka złotych za ten projektpunk.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!

Proszę o potwierdzanie zamówienia jak na liście - patrz post 1. Ewentualnie wyrażenie opinii o projekcie z postu 34. Im szybciej tym sprawniej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów !

Lechu, potwierdzam wcześniejsze zamówienie na koszulki.

Co do wzoru jestem z wiekszością,nowy też jest fajny.

stalone !YES

Odnośnik do komentarza

Witam!

Lista uaktualniona! Coś cienko z koszulkami. Nawet nie ma 20 zamówień, a przy tak małej partii koszty mogą być znacznie, znacznie większe. Nie wiem czy, to się będzie opłacać. Na polary nie ma ilościowego ograniczenia (jak w przypadku sitodruku na koszulkach) dlatego, w tym przypadku będzie 100% realizacji.

Pozdrawiam i po herbatce na dobranoc!

a9lQQ.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności !!

Spowodowanej służbowym wyjazdem za Odrę. Widzę że atmosfera koszulkowa zrobiła się ciepławacko.gifblink.gif .W związku z powyższym zamawiam !!!

--koszulka

1 x XXL

1 x M

--Polar

1 x XXL - nick ,,MAKI ''

1 x M - nick ,, Krystynka67 ''

P.S

KUBEK wink.gifbiggrin.gifwink.giflaugh.gif

1 x męski może być do

cheers.gif

1 x damski

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...