Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki na nowy sezon


Moplic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To próbka naszywek. Jak ktoś jest zainteresowany kilkoma swoimi nickami w formie naszywek, niech do niedzieli da znać. Właśnie wtedy składam na nie zamówienie.

dQozG.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!

Lista uaktualniona. Wstępnie zaczynam zamykać sprawę, lecz oczywiście czekam do 10 styczna z ostatecznym zamknięciem. UWAGA listę naszywek zamykam jutro wieczorem! Ceny naszywek i polarów nie zmienią się i wynoszą odpowiednio: 4 zł i 93 zł. Jeśli chodzi o koszulki, to już miałem zamiar rezygnować z tego projektu ze względu na małą ilość zamówień i związane z tym duże koszty. Ostatecznie po długich negocjacjach koszulki będą. Jednak, ze względu na cieńcie kosztów postanowiłem zmienić firmę koszulek na PromoStar i masę koszulek z 195 g/m2 na 170 g/m2. Na 99,9% koszt jednej koszulki wyniesie 28 zł. Wzrost o 5 zł wynika z małej liczny zamówionych t-shirtów. Opłacalna liczba zamówień, to 30 szt.

Po zamknięciu list podam numer konta do wpłat za zamówione gadżety. Będę liczył na szybkie wpłaty, by jak najszybciej zamówić towar. Za wszystko trzeba robić przedpłaty, bo jest to towar na zamówienie (haft i sitodruk).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jeśli chodzi o naszywki to poprosimy:

2x wandalistka (wszystko małymi literami)

oraz

2x avanturnik (wszystko małymi literami).

W związku z tym iż z polarami "technologicznie" nie da się inaczej zmieniliśmy zdanie i potwierdzamy zamówienie na:

1 szt. w rozmiarze S z wyszytym nickiem wandalistka

oraz

1 szt. w rozmiarze XXL z wyszytym nickiem avanturnik

Odnośnik do komentarza

Witam!

Lista na polary i koszulki uaktualniona. Zapisy na naszywki z nickami zamknięte.

Pozdrawiam.

Ps.Bagieta dodałem nick "Bagieta" i pomarańczówka L - niedziela 8 stycznia 19:45

Odnośnik do komentarza

Lechu, podaj konto do wpłat za koszulki, nicki i polary.

A najlepiej podaj jeszcze ostateczne ceny za w/w rzeczy, żeby ktoś się nie pomylił !YES w obliczeniu kwoty przelewu.....

Odnośnik do komentarza

UWAGA!

Wszystkie listy zamknięte!

Proszę o wpłaty za zamówione gadżety (według listy post 1)

na konto 3212 4033 7611 1100 0028 178701

Przy przelewie podać nick.

Oto ostateczne cenny:

t-shirt 27,80 zł

polar 93,00 zł

naszywka 3,90 zł

Proszę o jak najszybsze wpłaty, by szybko sfinalizować temat. Ceny nie obejmują kosztów ewentualnej przesyłki do domu. Myślę jednak, ze damy radę jakoś się spotkać i bez zbędnych kosztów przekazać rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Hura optymizm opadł, zapał widzę kolegów do wpłat mierny !NOT , więc pewnie na kuligu do rozdania garderoby nie dojdzie... ;)

Patrząc na listę - ociąga się głównie Ełk :blink:whist chyba, że czegos nie wiemy... B) Myślę jednak, że trzeba byc dobrej myśli - jeśli chodzi o spotkanie na kuligu i przymiarki nowych strojów !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...