Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki na nowy sezon


Moplic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dyskusja o koszulkach zmierza w dobrym kierunku. Pomysł z jednej, pomysł z drugiej strony. O, to chodzi. Choć zastrzegam, że nigdy nie dogodzi się wszystkim, a temat dojdzie do skutku i nie skończy się, to tylko na swobodnych wypowiedziach.

Jeśli chodzi o maksymalizację logo "burgmania" na pomarańczówkach, nie będzie z tym problemy, tylko delikatnie zwiększą się koszty. Mają słuszną politykę zachowania "bijącego po oczach" koloru naszej grupy proponuję żółty kolor uzupełniający. Będzie on współgrał z polityką "żarówy" i pasował do granatowej farby używanej na pomarańczówkach.

Po analizie postów przedstawiam graficzną propozycję tekstylnych gadżetów na rok 2012.

Pomarańczówka edycja 2012

tagUj.png

t-shirt bawełniany z sitodrukiem wzór męski i damski color pomarańczowy lub żółty

Polar

5o4aC.png

NVlOB.png

bluza polar gruba 320g/m2 z haftem

Naszywka - Nick

materiał miękka czarna kordura pomarańczowa nitka

I, to by było na tyle!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Witam!

Dyskusja o koszulkach zmierza w dobrym kierunku. Pomysł z jednej, pomysł z drugiej strony. O, to chodzi. Choć zastrzegam, że nigdy nie dogodzi się wszystkim, a temat dojdzie do skutku i nie skończy się, to tylko na swobodnych wypowiedziach.

Jeśli chodzi o maksymalizację logo "burgmania" na pomarańczówkach, nie będzie z tym problemy, tylko delikatnie zwiększą się koszty. Mają słuszną politykę zachowania "bijącego po oczach" koloru naszej grupy proponuję żółty kolor uzupełniający. Będzie on współgrał z polityką "żarówy" i pasował do granatowej farby używanej na pomarańczówkach. Za jakiś czas, po analizie postów przedstawię graficzną propozycję tekstylnych gadżetów na rok 2012.

Pozdrawiam.

PS. zamówiłem dziś śnieg na kulig!

Niech posłucha toot.gifNiech się nie Ociąga z tymi<< POMARAŃCZAMI I POLARAMi>> bo zaraz Zima ucieknie toot.gif

A tak na Suwaliszki w sam raz by człowiek WDZIAŁ NA SIEBIE laugh.gif

Odnośnik do komentarza

Moplic - edycja POMARAŃCZÓWKI na 2012, czyli CYTRYNÓWKA to wg mnie "szczał" !w00t w samą dychę !OKK . Ewentualnie, żeby po polsku jeszcze pomarudzic, możesz wziąc pod uwagę pomysł Bartheeza, aby - na plecach - powiększyc logo skutera i napis dac poniżej...

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Czaro normalnie czytasz w moich myślach , tył polaru jak <Pomarańcza> Good idea thumbup.gif

P.s. A co z nickiem na polarze Haaaaaaaaaloooooooooooootoot.gif

Mniemam iż na lewym ramieniu można by zamieścić Nick, gdyż z przodu zleje się z logo łódeczki yes.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!

Boochos właśnie zmieniłem układ pod sugestię Bartheez5! Napisy bądź jakiekolwiek logo najrozsądniej jak zawierać się będzie w układzie kartki A4. Gdyż większy rozmiar, to o wiele wyższa cena. I, tak pertraktuję aby na jednej kliszy umieścić dwa "znaki", przy oddzielnym ich drukowaniu, aby minimalizować koszty.

Co do polaru koszty, koszty, koszty i jak mi wyjaśniono pokrywanie dużych połaci bluzy zmniejsza jej równomierną elastyczność i źle leży na ciele.

A, ... z reputacją stać mnie na to!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czaro normalnie czytasz w moich myślach , tył polaru jak <Pomarańcza> Good idea thumbup.gif(...)

(...)Mniemam iż na lewym ramieniu można by zamieścić Nick, gdyż z przodu zleje się z logo łódeczki yes.gif

W sumie dobry argument, przekonałeś mnie. Oczywiście projekt tyłu z POMARAŃCZÓWKI - wg mnie najtrafniejszy.

Witam!

Boochos właśnie zmieniłem układ pod sugestię Bartheez5! (...) jak mi wyjaśniono pokrywanie dużych połaci bluzy zmniejsza jej równomierną elastyczność i źle leży na ciele(...)

Czy tył bluzy, w związku z tym, można wyszywac dużym logo...?

Odnośnik do komentarza

ale kombinujecie......pomysły może macie fajne, ale nie rozumiem jednego:

dlaczego chcecie zmieniać "nasze" pomarańczówki????????

Jeżeli będziemy mieli sie spotkać i padnie hasło: zakładamy koszulki firmowe! to część bedzie miała inne stare logo a część nowe??? czy wtedy wszystkim bedziecie kazali np załozyć nowe? to tak jakbysmy jednak mimo wszystko byli z różnych grup, takie jest moje zdanie ale pewnie będę w mniejszości :)

Chcecie dodatkowy inny kolor koszulek - prosze bardzo :) :) piszcie sobie na nich tez co chcecie, to samo z polarem - i ja je chetnie będę nosić.

Ale nie rozumiem dlaczego mamy zmieniać nasze obecne grupowe? Przeciez to miało być tylko dorobienie.

Prosze o racjonalne i sensowne wytłumaczenie, ale takie, które mnie przekona !YES

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

ale kombinujecie......pomysły może macie fajne, ale nie rozumiem jednego:

dlaczego chcecie zmieniać "nasze" pomarańczówki????????

Jeżeli będziemy mieli sie spotkać i padnie hasło: zakładamy koszulki firmowe! to część bedzie miała inne stare logo a część nowe??? czy wtedy wszystkim bedziecie kazali np załozyć nowe? to tak jakbysmy jednak mimo wszystko byli z różnych grup, takie jest moje zdanie ale pewnie będę w mniejszości :)

Chcecie dodatkowy inny kolor koszulek - prosze bardzo :) :) piszcie sobie na nich tez co chcecie, to samo z polarem - i ja je chetnie będę nosić.

Ale nie rozumiem dlaczego mamy zmieniać nasze obecne grupowe? Przeciez to miało być tylko dorobienie.

Prosze o racjonalne i sensowne wytłumaczenie, ale takie, które mnie przekona yes.gif

Koleżanka się nie NAPINA to tylko wstępne projekty i nasze sugestie co do wyglądu końcowego thumbup.gif

Złość piękności szkodzi taz.gif

Odnośnik do komentarza

Wandalistko. Rozumiem chyba co masz na mysli. Ja rowniez uwazam, ze fajnie miec barwy regionalne, taka grupa robi wtedy wrazenie, o czym sie przekonalismy nawet na koncercie w Suwalkach. Z drugiej jednak strony nie chcę miec drugiej takiej samej koszulki, wolę z logo W+M w innym kolorze. LOGO niech bedzie stale i niezmienne a kolor niech zalezy od "rocznika" danej edycji..., po kilku latach uzbiera się tęcza :) . Mozna ustalic np. ze POMARANCZA jest barwa sluzbowa i na takie haslo wszyscy będa ORANGE, ale na naszych spotkaniach jako nieformalny stroj będzie mozna zalozyc inny kolor. Chyba w wielu klubach koszulki okolicznosciowe nie występuja zawsze w jednym kolorze (co innego logo). Pozdrawiam Ciebie i Avanturnika, do zobaczenia na kuliguHorse_Riding_Emoticon_by_rachel_lafranchi.jpg.

U nas dzis bialo yahoo.gif

PS. przepraszam za czcionkę ale cos klawiatura mi zwariowala :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, atmosfera gorąca się zrobiła ale chyba niepotrzebnie.

Uważam, że nasza pomarańczówka jest ok, ale jest to pierwsza edycja i dlaczego nie mielibyśmy jej poprawić. Zmiana wyglądu w edycji 2012 jest moim zdaniem na plus...

Musimy przedyskutować czy wybieramy jeden kolor na stałe (pomarańczowy) czy też w każdym roku robimy koszulki w innym kolorze.

Osobiście wolę jeden kolor na stałe....ale dostosuję się do większości !YES

Odnośnik do komentarza

Też uważam że powinien być jeden stały kolor,to jak już pisałem nasz znak rozpoznawczy,ale każdy ma prawo coś napisać i wypowiedzieć się co do koloru jak i wzorów.

Odnośnik do komentarza

Uważam że inne kolory koszulek niż "nasze pomarańczówki" nie powinny być sygnowane logiem zaprojektowanym przez Moplika dla naszej regionalnej braci.

Zgadzam się w 100% !OKK

Odnośnik do komentarza

Nie złoszczę się i nie unoszę. Nie staram się też do tematu podchodzić emocjonalnie tylko racjonalnie. Jeśli zdecydowaliśmy się w zeszłym sezonie na barwy klubowe - POMARAŃCZOWY i duże logo regionalne z łódką na plecach to niech tak zostanie. !YES

Ten nowy projekt wygląda bardziej na koszulkę klubową BURGMANII, bo dominującym dużym akcentem na plecach widocznym z daleka jest logo tego właśnie forum, a nie "nasza mazurska żaglówka". :D

Poza tym tak jak napisali przedmówcy - każdy ma prawo do własnego zdania wiec je wyraziłam.

!tut Jeśli ktoś się poczuł "urażony" to przepraszam !tut

Odnośnik do komentarza

(...) Uważam że inne kolory koszulek niż "nasze pomarańczówki" nie powinny być sygnowane logiem zaprojektowanym przez Moplika dla naszej regionalnej braci(...)

Avanturnik, a polary NIEBIESKIE...? !w00t

(...) Jeśli zdecydowaliśmy się w zeszłym sezonie na barwy klubowe - POMARAŃCZOWY i duże logo regionalne z łódką na plecach to niech tak zostanie. !YES

Ten nowy projekt wygląda bardziej na koszulkę klubową BURGMANII, bo dominującym dużym akcentem na plecach widocznym z daleka jest logo tego właśnie forum, a nie "nasza mazurska żaglówka". :P (...)

!tut Jeśli ktoś się poczuł "urażony" to przepraszam !tut

Wandalistko - masz rację !tut - logo powinno byc W-M !OKK

Ale czy Wasze pomarańczówki już są zużyte...? Moja i Agnieszki jest prawie nieśmigana, więc chciałem pomarańczówkę Juniorce szczelic !V , a nam wziąc w innym kolorze - stąd cała moja dyskusja, nie widzę sensu by dublowac koszulkę "do szafy". Co innego, jeśli ulegnie zniszczeniu - wtedy z chęcią zakupię nówkę sztukę POMARAŃCZASMILEY-3D-orange.jpg

NIE BĘDZIE JAKAŚ ZŁA CYTRYNÓWKA NĘKAC NASZEJ POMARAŃCZKI...!

SMILEY-3D-Mixer.jpg

Wanda. Chyba nikt nie czuje się urażony??? Ja z pewnością nie...

Martwi mnie po świętach co innegoEMOTICON-balance.jpg - jak ja wejdę w spodnie i kurtkę moto...? :D

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

A ja nadal uważam że Logo Burgmanii na plecach nowej Pomarańczówki powinno być POWIĘKSZONE punk.gif

Natomiast przód niech pozostanie z Logiem żaglówki Braci W-M thumbup1.gif

Trzeba coś zmienić w Edycji Koszulek na rok 2012 w innym Przypadku Zawieje NUDĄwhistling1.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!

Po lekturze edytowałem post 26. Czekam na reakcje.

Pozdrawiam i cały czas czuwam.

Moplic, moim zdaniem Wandalistka miała rację - teraz jest prawdziwe LOGO W-M, a wtedy bardziej było kojarzone z ogólnym forum... ;)

(...)Trzeba coś zmienić w Edycji Koszulek na rok 2012 w innym Przypadku Zawieje NUDĄwhistling1.gif

Właśnie dlatego myślałem, żeby wypuścic inny kolor na 2012, logo powinno byc niezmienne, np. auta - mają stałe logo producenta, a kolory różne - rozpoznawane są po swym logo, a nie kolorze maski. Najlepszym przykładem jest Ford T - tu każdy mógł wybrac swój kolor... :lol:whist:blink:

ford%252520t.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...