Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Malaguti Spidermax gt 500


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Bigjack napisał:

Hejka Wszystkim ? 

Nie zakładam nowego tematu, ponieważ znalazłem ten o Malaguti Spidermaxie. Śmigam obecnie na Kymco Grand Dink 150 ? Wiem, wiem, słabe to wolne, chociaż, jak się rozpędzi, to już jedzie. Kupiłem jesienią zeszłego roku, ponieważ był w dobrym stanie ogólnym i był tani i mieściłem się na nim (mam 198 cm wzrostu). Niestety apetyt rośnie w miarę jeżdżenia, zresztą Wam nie muszę chyba mówić ? Grand Dink ma u mnie emeryturę, ponieważ zainwestowałem w niego kasę w nowe hamulce i opony, podwajając prawie jego wartość ? a dodatkowo świetnie mi się nim jeździ - jest bardzo dobrze wyważony, chociaż mam porównanie tylko do dużych, ciężkich motocykli. 

Tyle wstępu, wracając do meritum. Myślę nad czymś mocniejszym, ale nie mam możliwości przymiarki do Spidermaxa nigdzie w okolicy, najbliższy do obejrzenia jest 300 km od mnie ? Czy jest szansa, że zmieszczę się ze swoimi długim nogami na tym maxi? Biorę pod uwagę jeszcze Kymco modele Downtown 300 lub XcitingMacie jakieś porównanie, jeździł ktoś z Was na jednym i drugim? Na stronie http://cycle-ergo.com/ nie ma niestety firmy Malaguti, w przeciwieństwie do Kymco. 

Ja mam 194 i  Spidermax jest dla mnie idealny. Szyba trochę za krótka, ale deflektor rozwiązuje sprawę. Na nogi jest dużo miejsca. Pozycja jednak tylko krzesełkowa - nie każdemu pasuje.

Odnośnik do komentarza

Też ma 194 wzrostu i mi pasuje. Fakt pozycja jest krzesełkowa, ale wrażenia są trochę inne (lepsze) niż na mniejszych skuterach. Pająki to naprawdę duże maszyny. Przejrzyj wątki o Spidermaxie, w którymś  z nich, ArtCho i Bobas proponowali alternatywne pozycje jazdy. Downtown i Xciting mają nisko kierownice, możesz haczyć kolanami. Pająk ma regulacje, bliżej wyżej. Dopasujesz sobie.

A, z innej beczki. Chłopaki, nie mogę zamknąć schowka i bagażnika. Bagażnik zablokował się w pozycji zamknięte, a schowek w pozycji otwarte. Macie sposób jak to odblokować? Kluczyk nie zwalnia blokady.

Odnośnik do komentarza

:)...rownoczesnie przekrecajac kluczyk docisnij ucisnij mocno jak bedzie potrzeba uderz tam gdzie jest rygiel bagaznika :)...a najlepiej jak masz zamontowany duzy kufer :)...ten typ tak ma :)...byly uzytkownik przez 6 lat pajaka....:) 

....w stolicy jak pamietam sa 2 pajaki jak co moge dac namiary ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

ja mam 1.8m i jezdziłem jeden sezon ok 7tys km granddinkiem 250, jesli chodzi o osiagi to maszyna jest niewiele wolniejsza od spidera:P ale skoro ja sie na tym ledwo miesciłem i to po przerobieniu oparcia zeby dalej prykrecić to nie wiem jak ktoś wiekszy tym jezdzi

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KOT66 napisał:

:)...rownoczesnie przekrecajac kluczyk docisnij ucisnij mocno jak bedzie potrzeba uderz tam gdzie jest rygiel bagaznika :)...a najlepiej jak masz zamontowany duzy kufer :)...ten typ tak ma :)...byly uzytkownik przez 6 lat pajaka....:) 

....w stolicy jak pamietam sa 2 pajaki jak co moge dac namiary ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kot66 będę bardzo wdzięczny za namiary w stolicy, chętnie przymierzę się do pająka. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Malaguti wraca na rynek... W relacji "Ostrego" w 13-tej minucie programu (Oczami Ostrego), jest wzmianka o powrocie marki na nasz rynek, zarówno w motocyklach, jak i maxi-skuterach...

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A, to polecam pooglądać... Typowy medialny marketing (lokowanie produktu), ale można wysnuć z jego programów coś dla siebie...

Odnośnik do komentarza

jezdze na kursie na A kawasaki Z650,instruktor motocyklista zapalony był bardzo zainteresowany pająkiem jak podjechałem na jazdę, fotki wrecz robił:) jednak mimo że pajak fajnie jezdzi, to jest niebo a ziemia w por do przecietnego motorka jakim jest z650

20190401_093054.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozumiem, że na motocyklu wieje, chlapie po nogach, woda ścieka po baku prosto na krocze, jak wsiadasz, to biodro strzela, musisz wachlować biegami i sprzęgłem, nie ma gdzie włożyć kasku.

A na pająku nie. ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 30.03.2019 o 18:55, KOT66 napisał:

Co prawda nie na własnych kołach, ale pogoda nie sprzyja dłuższym przejażdżką ... w kierunku stolicy podąża moja nowa kochanka ???️?

Ktoś poznaje? ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kot66 będę bardzo wdzięczny za namiary w stolicy, chętnie przymierzę się do pająka. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 12.04.2019 o 22:07, Bigjack napisał:
Dnia 12.04.2019 o 22:07, Bigjack napisał:

Co prawda nie na własnych kołach, ale pogoda nie sprzyja dłuższym przejażdżką ... w kierunku stolicy podąża moja nowa kochanka ??

Ktoś poznaje? 

 

 

We wcześniejszym poście nie dodała się fotka ?

 

 

 

 

IMG_20190412_210732_compress_75.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...