Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakonczenie sezonu w Łódzkiem\Centrum


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Obowiązkowo

To miło :-)

Janka też chciałbym zabrać, ale u mnie cały problem polega na tym, że Aneta pracuje w weekend i raczej są marne szanse, aby zamieniła się z którąś dziewczyną... :-(

Jeżeli nic z tych zamian nie wypali, to będziemy chcieli chociaż na grilla się do Was zapisać :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marzena

    37

  • zdun13m

    33

  • ciesu

    32

  • Volvo

    30

Panie i Panowie z ankiety wynika że zaakceptowaliśmy wariant A,czyli zakwaterowanie w ośrodku w sobotę 29.09 o godzinie 14.00.Proszę o dopisywanie się do listy i określenie czy robimy grilla sami czy oni nam go robią.Jeśli chodzi o grilla muszę znać wszystkie odpowiedzi do czwartku do godziny 14.00.Ponieważ muszę tam zadzwonić i powiedzieć ile będzie osób na grillu i śniadaniu i obiedzie żeby oni się przygotowali.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tomek. Wybrałem termin w ankiecie i wszystko co się z tym wiąże czyli nocleg i wyżywienie. Myślę że wszyscy którzy się zadeklarowali w ankiecie swoją obecność liczą się z tym co było zawarte w pytaniach. Natomiast uważam że trzeba gości, od ośrodka sprowadzić na ziemię ( 200pln za wynajęcie paleniska toż to rozbój), jak się nie zgodzą nam udostępnić miejsca za free, to sobie sami zrobimy grilla nad rzeką i wrócimy do ośrodka na długie rozmowy i spanko. Można im powiedzieć że nie potrzebujemy opieki i że umiemy obchodzić się z węglem drzewnym. Zadzwoń do ośrodka z tym zapytaniem jeżeli się nie zgodzą aby zrobić grilla na ich palenisku to przywieziemy ze sobą swojego. I już.

Odnośnik do komentarza

Dogadałem sprawę względem grilla koszt 100 zł,robimy go sami mamy do dyspozycji stoły krzesła wiaty.Jak będzie zimno sale.A teraz bardzo proszę o dopisywanie się do listy z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Podsumowujac:

29.09-30.09 2012

VANTUR Księże Młyny 14a

99-235 Pęczniew

telefon: 600-899-685

Zakwaterowanie:

w domkach 4 osobowych, koszt 25 zł od osoby, gdzie są dwie oddzielne sypialnie z oddzielnymi wejściami i tarasami oraz wspólną łazienką.

W budynku: pokój 2 osobowy 40 zł osoba, 3 osobowym 35 zł osoba.

Posiłki:

śniadanie 12 zł szwedzki stół,

obiad 15 zł szwedzki stół,

kolacja ... zł

Jeżeli robimy grilla we własnym zakresie, to za wynajęcie miejsca musimy zapłacić 100 zł

robimy go sami mamy do dyspozycji stoły krzesła wiaty.Jak będzie zimno sale

1.Bulba + Agnieszka

2.Carl + Beata

3.Volvo + Marzena

4. Zdun zapewne z rodziną

5. Paździoch + Aga + Zuzia

7. Ciesu + Janek ?

8.Voy-ciach + żona

9.krzysiu + żonka

10.VoYtaZ

11.siekier01

12.ruslan007

13.Julo + corka

Odnośnik do komentarza

Panowie napiszcie, czy jak impreza zaczyna się od 14.00, to zaczynamy jakimś obiadem, czy do jedzenia planujecie dopiero grilla bliżej wieczora?

Odnośnik do komentarza

nie będzie mnie dziś pod Imax, nie dam rady dojechać,

potwierdzam, że w sobotę od południa do późnego wieczora będę, nocleg jeszcze nie wiem, ale to chyba nie problem.

Odnośnik do komentarza

Kto śmiał wpisać mnie na liste.....dlaczego ktoś to zrobił bez mojej wiedzy..:-).... teraz będe musiał jechać....dlaczego nikt nia dopisał mojej żonki ;-)

SUPER DO ZOBACZENIA

Odnośnik do komentarza

Impreza bardzo fajna, super atmosfera....

Qcze.... na miejscu imprezy tylko kropiło od czasu do czasu, generalnie było sucho.... a im dalej od Was tym bardziej padało...

Cóż droga powrotna nie do zapomnienia deszcz, ciemno, i jeszcze droga nierówna, ale na szczęście bez przygód :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...