Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakonczenie sezonu w Łódzkiem\Centrum


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Co byscie powiedzieli na "male" spotkanko przy grilu i soczkach na lonie natury ?

Termin 30.09.2011/01.10.2011/02.10.2011

W Grotnikach http://pl.wikipedia.org/wiki/Grotniki_%28wojew%C3%B3dztwo_%C5%82%C3%B3dzkie%29

Ośrodek http://www.grotniki.hg.pl/

Lista chetnych:

1.voy-ciach

2.Bulba +1

3.zdun13m +1 +2 x dziecko

4.Kulawy +1

5.VOLVO 673 +1

6.pazdzioch +1 +dziecko

7.Kaczuś +1

8.xmarcinx

9.T-Rex +1 +dziecko

10.Carl + 1

11.PAW_KOR +dziecko

12.atpaw

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marzena

    37

  • zdun13m

    33

  • ciesu

    32

  • Volvo

    30

  • Sympatycy

No to Bulba twóż tabelkę chętnych na swój ośrodek i propozycję Vojciecha. Podając stawkę osobodoby. I mamy imprezkę. !walkm !piwko !czary !kiss

Odnośnik do komentarza

Post edytowany po rekonesansie w Ośrodku!!!

ustalone z szefostwem Ośrodka

W przyszły weekend w Grotnikach Ośrodek

Plan jest następujący:

30.09.2011 Piątek

18:00 zakwaterowanie

19:00 rozpoczynamy biesiadowanie przy grilu na terenie ośrodka, na miejscu będzie do opłaty (ile podamy w przyszłym tygodniu) mała składka na kiełbaski, chleb, musztarda, naczynia jednorazowe etc. napoje we własnym zakresie !piwko

_grill1.jpg

20110923890.jpg

20110923888.jpg

01.10.2011 Sobota

9:00 śniadanie - lekarstwo na trudy nocy czyli żurek z jajeczkiem i kiełbaską, wędlina pomidor, dla dzieci jajecznica.

10:00 zajęcia integracyjne

14:00 obiad - zupa pieczarkowa, drugie danie to dewolaj, ziemniaki i surówka oraz kompot

15:00 ciąg dalszy zajęć integracyjnych

18:00 kolacja strogonow pieczywo, wieczorny posiłek połączony z biesiadą do białego rana na sali w ośrodku DJ Zdun zaprasza !walkm Tu prośba do uczestników, żeby przybywali z "koszyczkami" tzn. kto co może przynieść ze sobą np. słoik smalczyku domowej roboty, słoik domowych ogórków itp. ;)

02.10.2011 niedziela

9:00 śniadanie j.w.

11:00 - 14:00 pożegnania przyszedł czas

a teraz o kosztach : !bicz

cena za nocleg od osoby w pokoju trzyosobowym lub dwuosobowym z wspólną łazienką dla dwóch pokoi:

25,00 / 28,00zł - te pokoje są w pawilonach parterowych i są to pokoje szybciej wychładzające się tak nas poinformowano na miejscu.

cena za nocleg od osoby w pokoju dwuosobowym łazienką za dobę:

34,00 zł - te pokoje są w budynku piętrowym i można o nich mówić ciepłe !YES

Ceny posiłków:

śniadanie 10,00 zł

śniadanie dla dziecka 7,00 zł

obiad 15,50 zł

obiad dla dziecka do lat 7 11,50 zł

kolacja 11,00 zł

kolacja dla dziecka 8,00 zł

_3osobowy1.JPG

_2osobowy1.JPG

_parterowy1.JPG

_pietrowy1.JPG

20110923894.jpg nasza sala bankietowa !OKK

20110923896.jpg

20110923892.jpg

20110923886.jpg

Adres Ośrodka:

ul. Ozorkowska 37, 95-073 Ustronie - Grotniki, gm. Zgierz, woj. łódzkie

Tel. 042-717-90-00, kom. 697-625-335

Konto do wpłat zaliczek:

FPH ANPA s.c.

Zgierz ul. Piłsudskiego 19

Bank Spółdzielczy w Zgierzu

Nr konta: 83878300040010581920000001

Aby zarezerwować miejsce trzeba dokonać wpłaty za minimum jeden nocleg, można też opłacić cały pobyt nocleg + posiłki. Wpłaty dokonujemy przelewem bądź osobiście w Ośrodku.

Zapraszamy wszystkich skuteromaniaków zarejestrowanych na forum, zgodnie ustaliliśmy na spocie w czwartek, że miło nam będzie integrować się również w towarzystwie dosiadaczy innych motocykli którzy często z nami jeżdżą na wycieczki !V

Prośba !TAZ

Wpisujcie się w miarę szybko nie czekajcie z tym do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza

No, no to mi się sąsiedzi tu rozbrykali ;):) :)

ja niestety walczę z cholerną grypą, !sciana !sciana , i poza tym w niedzielę do fabryki, ale jak mi zaraza przejdzie to może w sobotę bym zajrzał do Was na pogaduchę choć, choć tyle !winkiss

----------------------------------------------------------------

Kurde, jednak mam gorączkę !placz1 i źle doczytałem, to ma być w ostatni weekend ?

No to tutaj to już całkowita klapa w piątek mam dzień a w sobotę nockę !yeah

Odnośnik do komentarza

Panowie obie propozycje są zarąbiste ale trzeba wybrać ta lepsza .

Na pewno ktoś pomyśli inaczej ale trudno :) .

Jestem za Grotnikami a co wybierzemy to się jutro ustali. ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Vojciechu napracowałeś się na 5. Dla mnie Grotniki O.K. Kasa do przyjęcia bardzo a nawet jak w niedzielę nie będę mógł !scooter to wezmę taxi. Jestem na tak !OKK

Bo w gruncie rzeczy nie ważne gdzie ważne z kim !holiday

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie nie będę mógł być jutro na spocie, ale co większość ustali to zaakceptuję. Plecaczek praktycznie przekonany. Dostosujemy się do decyzji ogółu. Już się nie mogę doczekać w00t.gif ... szczególnie DJ'a w00t.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jarku to o której wyjazd z Łodzi. Ja poprowadzę ;) Ty po tym zlociku zapomnisz o kontuzji i znowu będziesz musiał zmienić nick. B) !V

Paździoch gdzie ty. Impra się szykuje

Odnośnik do komentarza

Jarku to o której wyjazd z Łodzi. Ja poprowadzę ;) Ty po tym zlociku zapomnisz o kontuzji i znowu będziesz musiał zmienić nick. B)punk.gif

Ja jestem otwarty na propozycje. Rozumiem, że będzie to weekend z rehabilitacją Zduna w00t.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja jestem otwarty na propozycje. Rozumiem, że będzie to weekend z rehabilitacją Zduna w00t.gif

Chłopie ja to cię dopiero uzdrowie !czary .Zobaczysz będzie adin,dwa, tri,cietyrie i cały ból odejdzie w niepamięć. Skutki uboczne: niepamięć będzie się utrzymywała jeszcze jakiś czas, i leki ból głowy. Ale to szybko minie. !ying

Odnośnik do komentarza

Niestety obawiam sie, że umnie jak zwykle skończy sie tylko na czytaniu whist

TZN na całość to bez szans. - Czy ewentualnie będziecie akceptowali odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza

Na spotkaniu "Rada starszych" uchwaliła to co chciała :) czyli spotkanie na zakończenie sezonu za tydzień w Grotnikach. Dzisiaj po południu będziemy w ośrodku dogrywać część szczegółów. Wieczorem powinna być mała fotorelacja i wszystkie informacje dotyczące zakwaterowania i opłat.

Odnośnik do komentarza

Super, że za tydzień, bo choróbsko mnie dopadło. Za tydzień to !scooter

Doczytałem, że z rodzinkami niektórzy planują wpaść. To może i ja z dzieciakiem i kobitką wpadniemy. Dziecko ma 8 lat, to jak ktoś ma też w tym wieku, to fajnie by było :rolleyes: Nie będą się nudzić. Tylko czy jest pokój trzyosobowy?

Komu i gdzie płacimy?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy zostało nie wiele czasu. A wiedza, ilu z nas będzie obecnych pozwoli na rozpoczęcie działań związanych ze spotkaniem.

Wpisywać się.Wpisywać.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą edytowany był post z programem

T-Rex

Napisany Dzisiaj, 16:19

Super, że za tydzień, bo choróbsko mnie dopadło. Za tydzień to !scooter

Doczytałem, że z rodzinkami niektórzy planują wpaść. To może i ja z dzieciakiem i kobitką wpadniemy. Dziecko ma 8 lat, to jak ktoś ma też w tym wieku, to fajnie by było :rolleyes: Nie będą się nudzić. Tylko czy jest pokój trzyosobowy?

Komu i gdzie płacimy?

W miarę otrzymywanych informacji Bulba będzie aktualizował listę w pierwszym poście, jak będzie znał wiek dziecka to dopisze, pokoje trzyosobowe są.

Cieszymy się, że będziecie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...