Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakonczenie sezonu w Łódzkiem\Centrum


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Może rzucić temat w ogólnych, albo w imprezach i podróżach. Może ktoś z dalszych rejonów miałby ochotę z nami spędzić weekend. Pogoda ma być wzorcowa. w00t.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marzena

    37

  • zdun13m

    33

  • ciesu

    32

  • Volvo

    30

Też mi się tak wydaje, ale nie śmiałem zaproponować :naughty: Niektórzy lubią kameralnie no i czy te Grotniki są przygotowane na najazd całej Polski hehehe d:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może rzucić temat w ogólnych, albo w imprezach i podróżach. Może ktoś z dalszych rejonów miałby ochotę z nami spędzić weekend. Pogoda ma być wzorcowa. w00t.gif

Bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza

No to jest nas więcej! Może jeszcze tajemniczy nieznajomy na czerwonym rumaku z Chin do nas zawita?

BTW czy ktoś z Was bierze rower dla dziecka? Ktoś to gdzieś zaproponował, ale temat jakoś na siłę ciśnięty i nie idzie. Jak mam brać ten rower tylko dla mojego syna, to on będzie jeździł, a reszta dzieci latała za nim? Lepiej jakby więcej dzieci miało bicylke.

Odnośnik do komentarza

No i o to chodziło :D To jutro rano podrzucę rowerek dzieciaka. Ktoś będzie mi go mógł zabrać z powrotem? Jeśli nie, to podskoczę firmówką w poniedziałek :)

Jak zdrowie dopisze to chciałbym Was odwiedzić w Sobotę na kilka godzin w Grotnikach. Będzie można ?

No ba! Nie masz nawet wyjścia! Jak byś został, to byśmy Cię wyleczyli !piwko
Odnośnik do komentarza

a szwagier !TAZ ???

Oczywiście jadę, ale sam.

Proszę mnie dopisać do listy, ale tylko jeden nocleg piątek/sobota - to wynik wczorajszych negocjacji :D

Pozdrawiam,

atpaw

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziękuję za świetne towarzystwo i zabawę. Żałuję że musiałem wracać. Chylę czoła przed Zdunem i jego żoną za przygotowanie zaplecza. A dzięki Voyciachowi przypomniałem sobie czar ośrodka wczasowego sprzed 30 lat. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Byłem widziałem, kto nie był niech żałuje, imprezka mega fajna. Dziękuję wszystkim za pogaduchy, gościnę i wspólną przejażdżkę do Łęczycy.

zdjecie5.JPG

Jakieś podobne miejsce :rolleyes: /Grotniki 2007/

IMG_0144.JPG

Odnośnik do komentarza

No my też już w domu. Dziękujemy VOYCIACHOWI za ogarnięcie tematu ośrodka i organizację, Zdunowi, Zdunowej, Paździochowi i jego żonie za zaplecze techniczno-gastronomiczne, a całej reszcie za fantastyczne towarzystwo i wspólne imprezowanie. Oby tak było jak najczęściej. thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Wszystko co dobre szybko się kończy !OK,

Dziękuję wszystkim przybyłym za to że stworzyli wspaniały klimat whist , wizytatorom za wysoką ocenę !w00t delegatowi z mazowieckiego, Paździochowi za przygotowanie nagród, a szczególnie chcę podziękować Zdunowi :P za perfekcyjne ogarnięcie tematu grila i wszystkich jego pochodnych :band: . Piotrek jesteś WIELKI.

Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że region rośnie w siłę i tyle fajnych ludzi chciało wspólnie bawiąc się, grając, śpiewając i degustując spędzić weekend :rolleyes:

Fotki wrzucę jak je ogarnę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...