Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakonczenie sezonu w Łódzkiem\Centrum


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marzena

    37

  • zdun13m

    33

  • ciesu

    32

  • Volvo

    30

  • Administrator

Planuję zawitać. W środę będę wiedział czy mi się uda. Jeśli tak, to będę od piątku wieczorem.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Pazdzioch mój syn ma też 8 lat. Chyba ;) Nie ważne! Będą się razem bawić i my wtedy też !piwko

Ja akurat będę kończył antybiotyk, to z piwkiem normalnie jak :)

Ale super by było, jakby ludziska spoza Łódzkiego się zjechali :D

Ps. Voy-ciach mój syn pyta czy jest tam Wi-Fi, bo jak nie to musi przemyśleć wyjazd. Ale sam nie zostanie, bo się boi :)

Odnośnik do komentarza

Planuję zawitać. W środę będę wiedział czy mi się uda. Jeśli tak, to będę od piątku wieczorem.

Do zobaczenia.

Fantastyczna wiadomość. Miło będzie się spotkać i pogadać przy cheers.gif

Odnośnik do komentarza

Marcin super że będziesz :) w nagrodę jak na razie za najdalszą pokonaną trasę !scooter dostajesz do obsługi w piątek gril ;):)

Co do wifi to jutro sprawdzę, a z tego co zaobserwowałem to zasięg Plusa jest znikomy.

Odnośnik do komentarza

Co do wifi to jutro sprawdzę, ale z tego co zaobserwowałem to zasięg Plusa jest znikomy.

Hehehe nie szalej! :) To był taki mały żarcik, bo niektórzy jak nie ma WiFi to nie pojadą. Mój młody to mu dasz patyk i zajmie się nim przez cały dzień ;)

Muszę teraz przekonać żonę (czytaj nakazać jej wyjazd na super imprezkę).

Ale fajnie wymyśliliście. Już się nie mogę doczekać. Grotniki są blisko, to może kobita by swoją 50-tką przykulała. Trochę by się dowartościowała, że dojechała na zlot hahaha :)

Odnośnik do komentarza

No więc moi drodzy, ja jak pisałem pracuję akurat, ale jeśli pozwolicie, to w sobotę przegonię "Zacną" do Grotnik by z Wami pogadać parę godzin, a może i kawę jakąś dostanę. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Ps.Jak przyjedziesz z kimś to masz u mnie !piwko .

No to chyba będę miał to !piwko

Temat w Płockim zarzucony, czekam na odzew !winkiss

Ps. Wojtek z dziką chęcią bym został z Wami, ale w sobotę na noc do fabryki !sciana

Odnośnik do komentarza

Ja bym podjechał na parę godzin bo sytuacja rodzinna mi na więcej nie pozwala a dziś poświęciłem, czas na zlot w Belchatowie i nie wiem czy sytuacja pozwoli mi na dłuższą wizytę u Was,ale postaram się odwiedzić Was na chwilę.scooter.gif

Odnośnik do komentarza

Ci śmiali już się zadeklarowali, teraz czekamy na tych nieśmiałych :P

Jeżeli macie jakieś propozycje, coś co chcielibyście robić na naszym spotkaniu to piszcie np. :);) !starwars

W przypadku braku propozycji zaserwowany zostanie "zestaw sportowy"

Propozycja, aby rodzice zabrali do Grotnik rowerki dla pociech.

Odnośnik do komentarza

Skuterami !scooter !scooter !scooter

W dwóch przypadkach wiem, że za mężem na skuterze będzie jechała żona z dziećmi i całym zapleczem technicznym !winkiss samochodem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy ja na ten moment mam już, karaoke,dla dzieciaków kolorowanki,a dla nas piłki do nogi i siatki.

Szykujcie swoje gardła. Oczywiście że na śpiewanie. :):(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

no to sobie pogramy wheelchair.gif

w00t.gif

Jarku to jest oczywiste że w siatkę to ty nie za bardzo. Ale na bramce? To już teraz chciałbym być z tobą w drużynie. Będziemy się zmieniać. Ja kiedyś też stałem na bramce. I co z tego że na dyskotece. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...