Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2011 w zachodnio-pomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Artur jest naprawdę wspaniałym nawigatorem, i to bez żadnych elektronicznych wspomagaczy!

Podejrzewam że w poprzednim życiu był zwiadowcą w 7 Dywizji Pancernej :rolleyes:

Kontrast między polskimi a niemieckimi drogami jest po prostu wstrząsający. Obawiam się że pojęcia "polnische wirtschaft" i "czemuś biedny? boś głupi" mają głębokie uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    25

  • Rzelu

    23

  • Samba

    18

  • bilety

    17

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Artur jest naprawdę wspaniałym nawigatorem, i to bez żadnych elektronicznych wspomagaczy!

Podejrzewam że w poprzednim życiu był zwiadowcą w 7 Dywizji Pancernej :rolleyes:

(..)

Moja próżność jest podłechtana! whist

Dzięki za świetną przejażdżkę. Tak jechaliśmy. W ostatnim punkcie się rozdzieliliśmy - ja wróciłem do domku (w prawo), a Rzelu z Sambą pojechali odwiedzić znajomego w Ramin (w lewo).

Niestety - zbliża się koniec sezonu i postanowiłem sobotnie ranki przeznaczyć na naukę języka naszych sąsiadów (ciekawe jak mi pójdzie...). Tak więc wczorajsza wyprawa była chyba ostatnią tak dużą w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza

Dziś tradycyjnie zapraszam na kawę i powietrze z kompresora :lol:

A wracając rano z Mierzyna przez Łukasińskiego i Taczaka szczerze mi było żal tych uwięzionych w porannym korku mieszczan. Byłem zmuszony podeptać ego kierowców mijając ich piaszczystym poboczem....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...