Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2011 w zachodnio-pomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne zdjęcia Maćku. Teraz już wiem dlaczego zostawałeś w tyle jak jechaliśmy. Ja wrzuciłam swoje zdjęcia dość nieporadnie przez jakiś hosting, który znalazłam w necie !placz1 . Następnym razem będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    25

  • Rzelu

    23

  • Samba

    18

  • bilety

    17

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dziewczyny i chłopaki, na sobotę zapowiadają ładną pogodę. Jedziemy? Ja na 95% będę mógł podobnie jak tydzień temu - ale wolałbym trochę wcześniej wyjechać, żeby mieć więcej czasu na jazdę...

Może tak. I na kawkę do Anklam.

Albo tak :) Tu jest fajna trasa - między B i C mini Alpy. Całość ok. 250 km.

Każda z tych tras z wariacjami po wąskich uliczkach :P

Odnośnik do komentarza

Hm...jednak t-max wygrał sprint-a !TOMCAT w nocnym wyścigu. ;)

Ale i tak jestem zadowolony, bo to było ciut !piwko ciut ciuteńko. B)

Dzięki Samba za wieczorną adrenalinkę, no i Rzelkowi za miłą pogawędkę. !OK

Odnośnik do komentarza

Odrobiłem swoje psie wachty, wobec tego chętnie się w weekend przewietrzę.

Wracając moglibyśmy odwiedzić mojego kolegę, który kupił dom w Ramin. Nie wiem jak żona, ale jego 4-letni syn byłby zachwycony.

Jestem w gotowości.

Odnośnik do komentarza

No można by po drodze do Anklam zajechać, choć to początek podróży raptem. Ale czego to się nie robi dla nowego narybka :)

A ja mam jeszcze alternatywę.

Możemy skoczyć naszymi kochanymi drogami zobaczyć na parę chwil do http://www.forum.burgmania.net/topic/13602-zakonczenie-sezonu-sfora05-drawno/

Czy tam będzie co oglądać z rana to nie wiem, ale droga bocznymi traktami nie najgorsza kiedyś była, i bez fotoradarów. !YES

Czasem jakiś traktor z bocznej drogi wyjedzie, a to chłop pijany z motyką poboczem pogina. Kury i krowy to standard.

Ot taka sobie Polska egzotyka.

Oczywiście wszystko zależy też od pogody. :rolleyes:

A tak w ogóle to o której na BP?

Odnośnik do komentarza

Tzn. Bob jedzie ze Złocieńca. SlawoyAMD ze Świnoujścia.

I Oni jadą do Drawna.

Ja chyba też tam skoczę.

ArtCho natomiast wybiera się do Niemiec, trasy podał wcześniej.

Jeżeli o mnie chodzi i jakiś chętnych na jazdę ze mną, to proponuję 10.30 na BP.

Powrót tak najpóźniej na 15-16 do Szczecina.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Wam. Ja jak planowałem jadę do Niemiec - obiecałam synowi, z którym tam jadę. A poza tym chcę wydłużyć sobie dzień i chcę wyjechać o 9.00. Szerokiej drogi więc i miłego wyjazdu!

Odnośnik do komentarza

Szczecin dojechał w 3 maszyny: T-max, Xciting i Burg400, ale ponieważ wjazd na zlotowisko kosztował 30 zeta od głowy, postawiliśmy sprzęty na rynku, a zaoszczędzoną kwotę przeznaczyliśmy na konsumpcję Lecha na pomoście.

Odnośnik do komentarza

Dodać należy, że nie można było tam nawet wejść, żeby się rozejrzeć za znajomymi. :huh:

Dla mnie ten "motobajzel" sam się prosi o nie przyjeżdżanie tam w przyszłym roku.

Ktoś leci 100-200 kilosów zobaczyć co i jak, to rozumiem, że te 10 zeta wysupła/płaci za wjazd na parę godzin.

Dodatkowo kupi grochówkę, może coś jeszcze.

Sfora ma kasę i jest OKI. Wystarczy kolor opaski inny dać.

Dodam, że wjazd z blachą, koszulką, żarciem itp. na 3 dni to 60 zeta.

Powaliło :) tam kogoś, że tak się wyrażę. :P

Moto sforze w Drawnie już dziękuję.

A tak większość przyjezdnego moto stało na ryneczku. I dobrze.

2011-09-24%2013.04.03.jpg

Całe szczęście, że znam Drawno, więc szybko znaleźliśmy urocze miejsce na Leszka free i nawet szczupaczka w jeziorku zobaczyliśmy.

2011-09-24%2012.39.56.jpg

Że nie wspomnę o kawce nad Miedwiem w powrotnej drodze.

2011-09-24%2014.54.11.jpg

I przy okazji Dzięki za miłą jazdę Sambie i Rzelkowi za policyjną eskortę. whist:D

2011-09-24%2012.13.42.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dodać należy, że nie można było tam nawet wejść, żeby się rozejrzeć za znajomymi. :huh:

Dla mnie ten "motobajzel" sam się prosi o nie przyjeżdżanie tam w przyszłym roku.

Ktoś leci 100-200 kilosów zobaczyć co i jak, to rozumiem, że te 10 zeta wysupła/płaci za wjazd na parę godzin.

Dodatkowo kupi grochówkę, może coś jeszcze.

Sfora ma kasę i jest OKI. Wystarczy kolor opaski inny dać.

Dodam, że wjazd z blachą, koszulką, żarciem itp. na 3 dni to 60 zeta.

Powaliło :) tam kogoś, że tak się wyrażę. whist

Moto sforze w Drawnie już dziękuję.

Właśnie dlatego jakoś mnie tam nie ciągnęło. Już plakat był mało zachęcający...

Gratuluję miłej przejażdżki! :D

Moja też się udała: 310 km strzeliło.

Ratusz (chyba) a Angermünde

a4a8e2231af88989med.jpg

Historyczny dworzec w Chorin

556b348162c6f54dmed.jpg

I klasyka: Niederfinow. Ciekawe, że budują już nowy podnośnik. Tuż obok.

48c022bd64bb861cmed.jpg

Odnośnik do komentarza

Macie duże doświadczenie jeśli chodzi o jazdę w Niemczech, dlatego mam pytanie:

W 3 motocykle zamierzam w ten weekend pojechać taką trasę: Zalew Ze zdjęć na panoramio wywnioskowałem, że najładniejszą miejscowością wartą zwiedzenia jest Wolgast. Ten most, spichlerze, kościół itd, no ładne miejsce. Czy po drodze jest jeszcze coś co warte jest zobaczenia/ewentualnie zboczenia z kursu?

Odnośnik do komentarza

O tym to wiem, ale chcemy tam zajrzeć w przyszłym roku na cały dzień i chyba samochodem (w tym już nie damy rady).

Chcemy przejechać trasę spokojnie (bez wyścigów, by nie musieć jechać do bankomatu po €) z ładnymi widokami, półmetkiem w Wolgast, tam obiad i chwila odpoczynku, popatrzeć na most, spichlerze i dalej jazda :D Tylko jeszcze nie wiem czy zrobimy to w ten weekend czy w połowie października :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Macie duże doświadczenie jeśli chodzi o jazdę w Niemczech, dlatego mam pytanie:

W 3 motocykle zamierzam w ten weekend pojechać taką trasę: Zalew Ze zdjęć na panoramio wywnioskowałem, że najładniejszą miejscowością wartą zwiedzenia jest Wolgast. Ten most, spichlerze, kościół itd, no ładne miejsce. Czy po drodze jest jeszcze coś co warte jest zobaczenia/ewentualnie zboczenia z kursu?

Ciekawa trasa. Proponuję następujące modyfikacje:

1. Między Hintersee i Ahlbeck radzę pojechać tak - Twoja wersja, to 6 km po kocich łbach (plomby wypadają). Skręćcie w lewo zaraz przed kocimi łbami (to jest chyba pierwsza uliczka za tablicą).

2. Warto przejechać przez stare miasto w Uckermünde - szczegóły na mapie.

3. Jeśli będziecie mieli dość czasu, to warto zboczyć do wioski Karnin, gdzie znajdują się pozostałości kolejowego mostu zwodzonego. A malownicza droga jest taka. Po drodze malownicze miasteczko Usedom.

4. I klasyka - koniecznie zatrzymajcie się na lody w Heringsdorfie. Dosłownie 50 m od punktu B na wprost macie dogodny parking (Google nie chciał tam doprowadzić), skąd jest blisko na molo. Dobre lody są tu, a pyszne tiramisu tu (wypróbowane z Biletami i Romanami).

(..)

A swoją drogą jak będzie pogoda to my też planujemy trasę w tym kierunku.

Przygarniecie mnie? !winkiss

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to głównie na Ciebie Arturze liczyłem i się nie zawiodłem !OK Tylko teraz mam mętlik w głowie :( Czy pojechać do Wolgast czy pojechać do Karnin :) Chyba muszę się z tym przespać :boxing:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...