Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2011 w zachodnio-pomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    25

  • Rzelu

    23

  • Samba

    18

  • bilety

    17

Top użytkownicy w tym temacie

Prognoza ogólna na sobotę

Sobota, 17.09.2011 - 19 7 °C

Deszcz: 0.0 mm

Wiatr: 12 km/h

11.00 Głębokie

http://maps.google.pl/maps?saddr=Podpu%C5%82kownika+Hieronima+Kupczyka&daddr=53.36615,13.99137+to:Viereck+to:53.73904,14.04167+to:Aleja+Wojska+Polskiego&hl=pl&ie=UTF8&sll=53.464752,14.502125&sspn=0.038067,0.077162&geocode=FRjqLwMdlgndAA%3BFYZNLgMdyn3VAClpPAf0wSOqRzFAxWQ7RiAhEw%3BFV4ZMQMdaj7WAClT4dvEMTmqRzH44vovOMUVSw%3BFSD-MwMdRkLWACmx4NDZgkWqRzEg7vaW6BolEw%3BFeS2LwMdbEfdAA&vpsrc=0&mra=ls&via=1,3&t=m&z=10

Edit.

Dotarło do mnie, że to jest 150 km, więc może spotkanie na stacji BP przy krzyżówce wojska Polskiego w kierunku Uni Lubelskiej. Jak by się ktoś zagubił to mój fon: 501628191.

Bilety: podzwoń po ewentualnych uczestnikach.....

PS.

Ten kawałek autostrady to odcinek specjalny dla supersportów, czyli dla mnie i Samby B)

Reszta odpada w przedbiegach... :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na 95% będę. Gadałem też z Markiem i wiem, że również będzie.

Nie chcę Was martwić, ale na 95% na tym odcinku autostrady jest ograniczenie do 120 dla motocykli (na pewno jest na północ od zjazdu na Pasewalk - przećwiczyłem to, kiedy chciałem zrobić próbę prędkościową swojego bolida, a na odcinku Prenzlau-Pasewalk chyba).

Sent - Napisany Dzisiaj, 16:10

Dzisiaj w Szczecinie był eMKa na swoim RT 1150. Piękna maszyna. Nie miałem jednak możliwości spotkania go :) Musiał widzieć też moją Deauville :D Ale RT bajka !OK

Sent, a gdzie go widziałeś? Szkoda, że nie dał znaku - dałoby się wygospodarować chwilę na kawkę...

Odnośnik do komentarza

Motocykl stał na Strzałowskiej. A ja z tatą miałem przerwę, wyszliśmy przed budynek i zonk !w00t RT 1150 z naklejką Burgmanii !OKK Motocykl naprawdę zacny. Ale z tata znalazł od razu wadę wykluczającą: ma mniejsze siedzenie dla pasażera niż PE i mama by narzekała :D W PE to jak na krześle jak nie lepiej !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój syn dziś to widział (tzn. twierdził, że widział leżącego Burgmana), a teraz jest to w "gazecie":

NA MICKIEWICZA

Ale to chyba nie Burgman...

A miejsce standardowe. Cholernie tam trzeba uważać: jak jedziesz od pętli na Krzekowie, to jesteś pod drzewami i słabo Cię widać. A ci z Wernyhory, czy z Mickiewicza od strony miasta skręcający w Reduty Ordona koniecznie chcą szybko przejechać...

Odnośnik do komentarza

Ja z jakiś miesiąc temu widziłem pod Lidlem na Wilczej UH 125/150 (nie mam pojęcia jaki silnik), ale czy to ten Burgman to nie sądzę...

Ja sobie trochę odpuściłem jazdę na 2oo. W środę jechałem wieczorem do dziewczyny i byłem 5 minut po wypadku na Grzymińskiej. Tak, że na miejscu była tylko policja. Widok urwanej nogi, złamanego motocykla, kasku leżącego na drodze.... Mam jakiś niesmak do motocykla teraz :D

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w Szczecinie był eMKa na swoim RT 1150. Piękna maszyna. Nie miałem jednak możliwości spotkania go :( Musiał widzieć też moją Deauville :( Ale RT bajka thumbup1.gif

(...)

Sent, a gdzie go widziałeś? Szkoda, że nie dał znaku - dałoby się wygospodarować chwilę na kawkę...

No jasna pogoda! wallbash.gif Żebym ja wiedział, że to Twoja kobyłka ( tomato.gifGdzie nalepka klubowa :)).

Chłopaki wybaczcie, że nie zameldowałem, ale to była krótka piłka; już się tłumaczę: w czwartek wieczorem się dowiedziałem, że zapomniałem o ważnym spotkaniu w Szczecinie, więc rano osiodłałem kobyłkę i wio! Niestety w telefonie nie mam waszych numerów i (też na to wpadłem) z kawy wyszły nici. Ale zapraszam na "karniaka" do Darłówka :).

Odnośnik do komentarza

Jako niedysponowany - leczę obrażenia po kulkach paintballowych, mam np. chwilowy niedowład lewej dłoni po trafieniu w nadgarstek, że o pokrzywach nie wspomnę - czekam na relacje z wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i w domku. Dzięki za przemiłą przejażdżkę. !wchair !scooter !scooter !scooter !scooter !OKK

Dla zainteresowanych: Trasa tam - do flohmarktu w Uhlenkrug.

A droga powrotna tak. Niestety za punktem R jest przejście piesze, które pokonaliśmy na naszych kucach. Ale gugiel tego nie zna... :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym również podziękować wszystkim uczestnikom wycieczki było SUPER !wchair !scooter !scooter !scooter !scooter

Wstępnie po rozmowie na jutro około godziny 19 - 20-ta do ustalenia na TOR GOKARTOWY SILVER, potrzebne kominiarki lub własny kask

Więcej informacji

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym również podziękować wszystkim uczestnikom wycieczki było SUPER !wchair !scooter !scooter !scooter !scooter

Wstępnie po rozmowie na jutro około godziny 19 - 20-ta do ustalenia na TOR GOKARTOWY SILVER, potrzebne kominiarki lub własny kask

Więcej informacji

Ja niestety nie będę...

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za miłą sobotnią przejażdżkę.

Nawet nie wiedziałem, że tyle wywijasów zrobiliśmy w tej drodze. Dzięki Artur za mapki naszej trasy. :)

TOR GOKARTOWY SILVER - niestety też nie mogę.

No w tygodniu to jeszcze bym podjechał !scooter .

Ale niedziela to dla rodziny. :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

Dziekuję wszystkim za bardzo udaną wycieczkę. Nie wiem jedynie gdzie przewodnik miał ukryty GPS. Luksus podziwiania widoków bez patrzenia na mapę.

Kilka zdjęć: zdjecia

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam,

Dziekuję wszystkim za bardzo udaną wycieczkę. Nie wiem jedynie gdzie przewodnik miał ukryty GPS. Luksus podziwiania widoków bez patrzenia na mapę.

Kilka zdjęć: Zdjęcia

Pozdrowionka

:unsure:

Maciek, nie daje się wejść na tę stronę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...