Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2011 w zachodnio-pomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    25

  • Rzelu

    23

  • Samba

    18

  • bilety

    17

Top użytkownicy w tym temacie

No ta dzisiejsza wycieczka była niezła, chociaż w okazało się że nie kupiłem kaaaawy.

Jakieś plany weekendowe?

O 18 w sobotę koncert na Zamku " Przyjaciele Yossariana.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wycieczka udana, zakupy zrobione, kebab zaliczony, paliwa ubyło. Szkoda że Arek nie pojechał z nami do końca.

schwed.jpg

Po rozjechaniu się do domów spotkałem miłą Pania na T-maxie !scooter oczywiście zarejestrowana na Burgmanii nick Samba !OKK , co prawda jakieś komplikacje z pisaniem ale wiadomo zaraz to załatwimy i tu prośba do Biga.

Witamy w klubie !TAZ !TAZ !TAZ

To teraz tylko mały spocik i jakaś wyprawa.

Odnośnik do komentarza

Fajnie :)

Też już raz Panią widziałem koło ul.Krakowskiej.

A ja pozwiedzałem to coś:P dokąd dojechałem z Wami.

Wybrałem piwo pszeniczne w netto po jednym !OK złociszu. Niestety w kasie, karta visa mbanku okazała się beee.

Maestro była oki. Ale maestro (domowa, rodzinna) okazała się dla mnie beee :) w końcu to tylko piwo. :P

I tak patrzę na zegarek, a tu 12.40...ups..i w te pędy do Szczecina po młodego.

To była jazda. :lol: Ale zdążyłem. :lol2:

A w domku zasłużone :lol: .

Wiem, że się wstydzicie swoich !scooter stąd "świńskie ryje"-papa.

Ale może http://www.namotorze.pl/ ?? Też niedaleko. :D

Mam chody w Drawnie i mógłbym dla nas kajaki zarezerwować.

Odnośnik do komentarza

Proponuję na jutro mały wypadzik integracyjny, tak na 3-4 godzinki.

Godzina do ustalenia np. 11.00 miejsce startu: fontanna przy Pleciudze.

Nową koleżankę również serdecznie zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza

Witamy Szanowną Koleżankę. :angry:

No jak taki spot ma być to ja się melduję.

Może być 11.00 choć chętniej 10.30.

A jak koleżance pasuje? :)

Wyjazd proponuję w kierunku -> Nowe Warpno lub Ueckermunde?

Może będzie jakiś pchli targ. W końcu chciałbym taki zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem, że się wstydzicie swoich !scooter stąd "świńskie ryje"-papa.

Ale może http://www.namotorze.pl/ ?? Też niedaleko. ;)

Mam chody w Drawnie i mógłbym dla nas kajaki zarezerwować.

To może Wy się wstydzicie jeździć ze mną? !winkiss Wybieracie terminy wspólnych wyjazdów, które mi nie pasują... !sciana !placz1

Ja dziś zrobiłem ok. 250 km wzdłuż Odry, ale po stronie niemieckiej. Ładnie...

Takie tam mają samoloty :lol:

e2fd9a5eaace2d3cmed.jpg

No i witamy Koleżankę. Jakoś kolorowo się od razu zrobiło - a nie same brzydale !wchair !yeah !TAZ

Odnośnik do komentarza

Chlopaki sory ale jest taka impra ze nie dam rady o 11 prowadzic jakikolwiek pojazd. PRZEPRASZAM. Mam nadzieje ze mi wybaczycie i umowimy sie innym razem.

Jeszcze raz bardzo przepraszam. Tak wyszlo.

Odnośnik do komentarza

No, ładna godzinka na pisanie posta. :lol:

Samba, ale jakby co to pisz, ktoś z Nas może Cię zabrać na "plecaczka".

Jedyne co, to musisz dać radę zachować pion. ;)

Jak chłopaki, reszta bez zmian?

Pleciuga -> 11.00.

Odnośnik do komentarza

No cóż, Samba, żałuj.

Ominął Cię sympatyczny wypad z sympatycznymi niewątpliwie facetami na smażoną rybkę do Nowego Warpna i Trzebieży, z elementami enduro...

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Nie dalabym rady nawet na plecaczek. Impreza skonczyla sie o 7 rano i mozecie sobie wyobrazic w jakim stanie. Jest mi strasznie glupio i przykro ze zawiodlam. Normalnie to mi sie nie zdarza. Mam nadzieje ze wyprawa udala sie. Napiszcie jak bylo.

Odnośnik do komentarza

Wyruszyliśmy z pewnym opóźnieniem za sprawą BILETY, który śpiesząc się do nas kompletował punkty. Po doliczeniu 8 do swojej puli za znaczące przekroczenie dozwolonej w mieście prędkości ruszyliśmy do NW przez Tanowo , a następnie testowaliśmy zawieszenia i plomby w zębach na dawnej drodze WOP. Ponieważ w NW asfalt okazał się tymczasowo zwinięty, a na plaży nie było specjalnej okazji do lansu, udaliśmy się do Trzebieży. Tam był lans w 4 maszyny na głównym deptaku, a następnie pogadanka o technikach jazdy i rozpasana konsumpcja "U Wikinga".

W drodze powrotnej przez Police mimo że niektórzy zamienili się partn..., to jest miałem na myśli maszynami, incydentów nie stwierdzono.

Odnośnik do komentarza

Wystarczyło, że człowiek na kilka dni wypadł z obiegu, a tu takie atrakcje :)

Witam nową użytkowniczkę !OKK T-Maxa chyba się naoglądałem, bo często stoi na Cegielskiego ? :) Jest cudny, jedyny maxi na który mógłbym dzisiaj zamienić Deauville!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie dalabym rady nawet na plecaczek. Impreza skonczyla sie o 7 rano i mozecie sobie wyobrazic w jakim stanie. Jest mi strasznie glupio i przykro ze zawiodlam. Normalnie to mi sie nie zdarza. Mam nadzieje ze wyprawa udala sie. Napiszcie jak bylo.

Najlepiej będzie jak nasz rodzynek poda termin, a my postaramy się dostosować. A oczywiście było SUPER jak napisał Rzelu. Od jutra 19-tej na ORLEN-ie ul. Kolumba Rzelu w pracy 4 noce.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Wam za serdeczne powitania pomimo ze poczatek znajomosci nie byl zbyl serdeczny z mojej strony. Obiecuje sie poprawic. Jesli chodzi o jakis wspolny wypad to ja mam czas tylko w weekendy ze wzgledu na charakter pracy. Jesli bedzie ladnie w sobote lub niedziele to mozemy gdzies smignac.

Wystarczyło, że człowiek na kilka dni wypadł z obiegu, a tu takie atrakcje :D

Witam nową użytkowniczkę !OKK T-Maxa chyba się naoglądałem, bo często stoi na Cegielskiego ? :P Jest cudny, jedyny maxi na który mógłbym dzisiaj zamienić Deauville!

Tak ta Yamaszka z Cegielskiego jest moja. Troche po przejsciach szczegolnie przedni blotnik ale reszta daje rade.

Odnośnik do komentarza

No to witam sąsiadkę. Mój pojazd mieszka w garażu na Cegielskiego (tam gdzie teraz budują blok). Często widać przed garażem jak coś się robi, jak nie granatowa Deauville, to srebrna Pan European :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...