Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakup telefonu, jaki polecacie, gdzie, za ile...


OS w telefonie - Jakiego używasz?  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumiałe jest kiedy brak żywności i wody powoduje gromadzenie się ludzi pod punktami ich rozdzielania, ale takiego zachowania z powodu wyprzedaży chińskich elektrośmieci nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gusta i preferencje naszego rynku.

3e5ddc71e58b76f46f6dffde9bacb681.jpg

Odnośnik do komentarza

Samsung i Xiaomi mają bardzo szerokie portfolio modeli, więc nie dziwna pozycja, u mnie Huawei sprzedaje się bardzo słabo, zdecydowanie lepiej sprzedaje się motorola.

Odnośnik do komentarza

Ta składana ?
Mam ochotę ale od początku pojawienia się iPhona mam wszystko w systemie iOS
Nie wiem czy poczta @me pójdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Składana Motorola ma e-sima, obecnie tylko Orange to ma, ale pewnie kwestia czasu i wszyscy operatorzy wprowadzą. Nowością jest teraz składany Samsung z flip, taki trochę damski?

Odnośnik do komentarza

Mam esim od kilku miesięcy
Działa bez uwag
Dodatkowo wsadzam zawsze jakąś wolną kartę sim dla sklepów internetowych albo operatorów krajów spoza UE jak tam jestem
Wygoda w iPhonie XS
X nie ma tej funkcji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam, eSim działa perfect. Używam od października w iPhone 11 Pro Max. Rozwiązało mi to sprawę z kartą prywatną i businessową. Polecam

7 godzin temu, Piootr napisał:

Właśnie na eSim mi zależy ?

Generalnie to przydał by mi się kolejny aparat z takim rozwiązaniem dlatego zapytałem. Oczywiście budżetowy, a nie premium.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2019 o 14:54, Piootr napisał:

(...)jak wiecie jestem fanboy’em marki Apple.

Może wiesz jako fanboy 😉 kiedy pojawi się nowy iPhone? Bo 8 września nic nie było... Będzie coś wiadomo 12.10? Może krąży już wsród fanów jakieś realne info?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Było zapowiadane, że będą tej jesieni dwie osobne "konferencje". Jedną już mieliśmy Apple Watch 6 i SE, iPad i iPad Mini. Kolejna przewidziana na połowę października. Wtedy ma być pokazana "rodzina" iPhone 12. Są niestety duże opóźnienia w produkcji z powodu Covid19. 

Odnośnik do komentarza

A, czyli czekamy do prezentacji 12.10 😉 ...

PS. Niby 19.10 ma być w sklepach...

1 godzinę temu, Piootr napisał:

Było zapowiadane, że będą tej jesieni dwie osobne "konferencje". (...)

Tym właśnie się kieruję 🙂 .

 

Edit: Mini i Promax ma być dopiero w listopadzie. iFlex w przyszłym roku. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja zaczynałem od klasyki. iPhone 1 błędnie przez ludzi określanego 2G. Nadal działa, a teraz trzymam w pudełku od czasu do czasu ładując.
Wracając do daty premiery nowych smartfonów od Apple’a to tak się ma to przedstawiać:

447825b1d13e8f75de4ec49c668e17c3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odnosząc się do linkowanego materiału.

Oczywiście, "bez emocji" i tak ma być. Jeśli ktoś zmienia słuchawkę co generację to będzie tylko ewolucja, małe zmiany, które zauważą tylko wielbiciele marki 😉. W tym roku "Dynamic Island" dla mnie fajny ficzer, zdecydowanie "na plus". Jeśli jednak zmienia się co 2-3 lata to już będzie naprawdę zmiana mocno odczuwalna. Myślę, że ci którzy na co dzień używają produktów z nadgryzionym jabłkiem w logo potwierdzą moja opinię.

 

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu pojechałem do znajomych na sesję zdjęciową vultusem i przy gorszym oświetleniu widziałem różnice w zdjęciach robionych moim 12 pro Max a 13 pro, przypuszczam, że w porównaniu do 14 pro też będzie na plus.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...