Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakup telefonu, jaki polecacie, gdzie, za ile...


OS w telefonie - Jakiego używasz?  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

 

5 minut temu, Piootr napisał:
Wszystkie nowe XS i Max na rynek Chiński mają dwa SIM sloty.

To wspaniała wiadomość!

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja trochę nie w temacie.

Xiaomi redmi note 3 po pobraniu aktualizacji nie wstał.

Jeśli ktoś może pomóc proszę o odzew

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Roni napisał:

Jeśli ktoś może pomóc proszę o odzew

Masz odblokowanego bootloadera? Jak przytrzymasz głośniej i włącz pokazuje się króliczek czy tylko znak mi?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Od zera do bohatera. Xiaomi Mi Mix Alpha... Pierwszy na świecie Smartfon z ekranem owiniętym dookoła, czułym na nacisk, ze szkła szafirowego w otoczce stopu tytanu. Poza tym: technologia 5G, ośmiordzeniowy Snaprdragon 855+, 12 GB RAM, 512 GB ROM, aparat główny 108 MP + 20 MP ultraszerokokątny obiektyw + 12 MP teleobiektyw a wszystko zasilane baterią ponad 4 tyś mAh. Firma zapowiada mocno ograniczoną dostępność od grudnia 2019. Cena 19.990 juanów (ok 2.8 tyś USD).

 

 

Odnośnik do komentarza

Niemiecki MM oferował Xiaomi Pocophone, ale jego nie dostał, klienci (w tym i ja) którzy zamówili towar byli pocieszani mailami średnio co dwa tygodnie, aż po ok. dwóch miesiącach od zamówienia MM napisało, że producent nie wywiązuje się z umowy z MM i telefonu nie będzie. Przepraszamy Państwa gorąco?.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
19 minut temu, dr.big napisał:

[...] aż po ok. dwóch miesiącach od zamówienia MM napisało, że producent nie wywiązuje się z umowy z MM i telefonu nie będzie.

MM ... "Ich bin doch nicht blöd" ? 

W PL, w oficjalnym sklepie, fakt że drożej niż w MM DE... F1 są dostępne, więc widać w PL się wywiązuje ? 

Odnośnik do komentarza

Teraz w De nie ma ich wogóle w ofercie. W tym momencie (i od dłuższego czasu) nie oferuje go chyba żadna większa stacjonarna sieć.

Edit: W sieci PL MediaMarkt też nie widzę wersji 128 GB. Sprawdzałem. A dostępna wersja 64 GB na ich stronie "służyła testom"? - tak jest opisana. Wymemłane ochłapy.

W MM De wersja 64 GB była długo dostępna w korzystnej cene, ale ja chciałem koniecznie 128 GB.

Do oficjalnego sklepu Xiaomi nawet nie zaglądałem... Jest wogóle taki nie wirtualny? ? Hulajkę Xiaomi też kupiłem w Media.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, dr.big napisał:

Jest wogóle taki nie wirtualny? ?

Hmm... No jest ?

Odnośnik do komentarza

W De to raczkująca firma, nawet strony internetowe mają po angielsku. Za leniwy jestem. Jak dla mnie to serwis mizerny, a i jeszcze mnie wkurzyli tym zwodzeniem przez 2 miesiące? .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, dr.big napisał:

Jest wogóle taki nie wirtualny? ? Hulajkę Xiaomi też kupiłem w Media.

Jest np. w warszawskiej Arkadii, ja właśnie tam kupiłem swoją M365. BTW. Wypasiony salon tu mają.

22 minuty temu, dr.big napisał:

Jak dla mnie to serwis mizerny, a i jeszcze mnie wkurzyli tym zwodzeniem przez 2 miesiące? .

Miałem poważny problem z moją e-hulajką. Zawiozłem do serwisu (była usługa door to door, ale mam bardzo blisko), miałem czekać 2 tygodnie, a po 4 dniach zadzwonili, że M356 jest do odbioru. Generalnie jestem zadowolony. Gdybym kupił ją np. ChRL to pewnie serwis wysłał by mnie na przysłowiowe drzewo, albo skasował jak za zboże.

A telefonu o którym piszecie i tak bym nie kupił choć by miał nie wiem jakie "wodotryski",  bo nie o sam telefon chodzi tylko o system operacyjny. Nie ma iOS, a jak mnie znacie to wiecie, że Androida nie trawię ?

Odnośnik do komentarza

U sprzedawcy z ChRL to ja zamawiam najwyżej kabelki USB za 1,70 EUR ? . Mi smartfon potrzebny jest do odczytania (napisania) maili, czasami jakieś fotki na zasadzie notesu z zapisami. No i czasami do telefonowania. Ogólnie "wodotryski" to nie dla mnie, bo nawet możliwości przeciętnego smartfona wykorzystuję w 10- 20 %.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 18.08.2019 o 11:12, dr.big napisał:

Nadciąga HarmonyOS?

Hmmm... KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 23.02.2018 o 18:53, RONIN napisał:

[...] a o Xiaomi nawet nie wspomnę bo aparaty w nich to porażka na całej linii [...] .

Po raptem 19 miesiącach  -> Rank DXoMark

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od tygodnia używam iPhone 11 Pro Max, który zastąpił nadal bardzo sprawnie działającego iPhone 7+. Wiem, że nie „dorównuje” on wymienionemu tu Xiaomi ( och te testy ), ale wydaje mi się, że się z nim zaprzyjaźnię na następne 2 lata. No cóż „jak mus to mus”

Jednak jeżeli ktoś zastanawiacie się na zakupem nowego modelu ze znakiem nadgryzionego jabłka, polecam rozważenie modelu 11, który wydaje się bardzo rozsądną opcją z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ja wybrałem Pro Max, bo jak wiecie jestem fanboy’em marki Apple.

 

 

Wyklepane na 11 Pro Max

 

 

Odnośnik do komentarza

Jako Apple fun trzymam się XSa
:)
Stary iPad i stary MacBook chodzą też po kilka lat
O TimeCapsule i AppleTV nie wspomnę bo mają już chyba 10 lat
;)
Wszystko pracuje bezawaryjnie i szybko
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 26.09.2019 o 09:41, dr.big napisał:

Jest wogóle taki nie wirtualny? ?

Otwarcie nowego w jednej z galerii Warszawy. Świeże materiały z sieci ?

Na 16h przed...

79224382_2599198923478651_38668406523774

 

Otwarcie

 

79325298_3242528199152362_79717904948941

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coś tam poszło nie tak ? Niektórych zabrała karetka.... a wszytko o np. MI Banda 4 za 9 zł.

comment_j6BlBoS7XyMMGXM1aOJ7UbV1sH3WPTDd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...