Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenia lata w okolicach Giżycka


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • Jurek_mwo

    12

  • LWfilip

    12

  • Campto

    9

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie, nie namawiajcie. Muszę mieć jakiś materiał do szantażu. Bo jak ktoś nie będzie chciał przyjechać na następne spotkanie to ujawnię i przyjedzie :ph34r: Ale poszukam jeszcze coś odpowiedniego. Choć z tego co mi wiadomo to cały zapis z kamer oraz wszystkie fotki Morwy zostały zabezpieczone przez spec służby w celu edukacyjnym. A odbitki skubnęły laski z tego lokalu gdzie Piotrek balował do 05.30 :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poddaję się! !sciana !placz

Obiecuję, że przyjadę! To już może nie pokazuj wszystkiego?

Wycofuję co wcześniej napisałem o cenzurze. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A odbitki skubnęły laski z tego lokalu gdzie Piotrek balował do 05.30 :band:

Oj tam, zaraz balował. Piotrek tylko zaszczepiał miłość do skuterów laskom. A że może czasami co innego zaszczepił... !w00t !w00t

Tak bywa.... :ph34r::blink:

Odnośnik do komentarza

Choć Emocje jeszcze nie opadły po ostatnim Spocie kol. Jarek podrzuca chęci integracji scooter.gif z ŻUBREM cheers.gif

Rafał, załóżcie proszę nowy temat.. !OKK I podajcie jakieś szczegóły !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Cześć Chłopy i Panie! Melduje się. Właśnie wróciłem do domu :). Żartuję już w niedzielę byłem. Spoko Iwencik wyszedł :doctor:. Fajne filmiki panowie zrobiliście:) i super foty. Ciesze sie ze wszyscy cali wrócili do domów. Szukajcie nowego tematu WYJAZD DO BIAŁOWIEŻY. Z Jarkiem i fajnym pensjonatem został obgadany temat. Zapraszamy kto ma ochotę na wypad. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...