Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenia lata w okolicach Giżycka


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • Jurek_mwo

    12

  • LWfilip

    12

  • Campto

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Adam Dokładnie jak piszesz thumbup.gif

Jak wlecisz do Ełku 16-stka kieruj się na Augustów cały czas 16stką i na wylocie z Ełku będziesz miał rondo , i na rondzie w prawo na obwodnice Ełku po 300m. bedziesz miał po lewej Drogowskaz Szeligi 2km.

W razie problemów dzwoń do mnie 609-301-910 :)

Odnośnik do komentarza

Czy aby tam dojechac trzeba kierowac się z Elku na Augustów ?

Trzeba jechać z orzysza drogą nr 16 i kierować się na Augustów.Jak wyjedziesz na Suwalską na rondzie koło Statoil należy skręcić w prawo (kierunek Białystok) i od razu w pierwszą w lewo w ulicę Podmiejską(kierunek Szeligi).Po 1,6km należy skręcić w lewo w las i po około 650 metrach trzymając się prawej dotrzesz do hotelu.

Współrzędne geograficzne hotelu:

Układ odniesienie WGS84

Siatka hdddomm'ss.s" N 53 49 19.5 E 22 24 59,6

Siatka hddd.dddddo N 53.82225 E 22.41666

Siatka hdddomm.mmm' N 53 49.354 E 22 24.983

Myślę,że teraz się już nikt nie pogubi !OKK

Odnośnik do komentarza

Bargacz - może umówimy się w piątek w Giżycku i pokulamy razem na Ełk? Cy planujesz jednak jechać inną trasą i spotkamy się np w Orzyszu?

Stalone - a jak z waszym przyjazdem? Lecicie z Ornety na Olsztyn i z Bargaczem dalej czy tą 2 trasą na Kętrzyn?

Czy ktoś jeszcze będzie jechał od strony Olsztyna? Może jakoś uda się umówić żeby pojechać w grupie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będę wyjeżdżal prawdopodobnie w piątek ok. 14. Wczoraj rozmawialem z Sylwkiem sprawa ich przyjazdu rozstrzygnie się w czwartek. Planuję jechać przez Mikolajki, więc możemy się spiknąć w Orzyszu. Kilku moich kolegów ze Skrzydel Warmii (motocykle) chce Was poznać a byli już na spotkaniach Burgmanii, tak więc na chwilę obecną (uzgodnione z Barthee)proszę o dopisanie:

Wojtek + Ela

Piotr.

Być może jeszcze kilku będzie to powiadomię

Odnośnik do komentarza

<Bargaczu> Mam tylko jedną prośbę toot.gifCo byś określił do ŚRODY konkretnie liczbę osób tych które zabierasz , bo ja w środę mam podać już do HOTELU konkrety ile os. będzie chodzi tu . o biesiadę przy grillu cheers.gifna ile os.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety muszę zrezygnować z wyjazdu,dwa powody-pracuję w sobotę,wyjazd do Chudowa w czwartek.Może następnym razem sie uda :)

Odnośnik do komentarza

Ja będę mógł być w piątek i sobotę do popołudnia. Drugie moje pytanie - czy może przyjechać ze mną kolega na chopperze? Jezeli tak, to proszę o dopisanie - Darek (i ewentualnie - Gosia - wyjaśni się do środy).

Odnośnik do komentarza

<boochos > nie ma problemu bierz kol.

Co by po naszym spocie na MAxi scooter.gif się nie przesiadł thumbup.gif

P.s. Przypomnij tylko mi jak bedziesz się kwaterował w Hotelu

HOTEL mieści 260os. a w tym okresie będziemy SAMI taz.gif kwestia tylko okreslenia ilości os. do środy O CO BARDZO PROSZĘtoot.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością muszę poinformować , że nie mogę przyjechać do Elku. Dzisiaj się dowiedzialem, że umarl mój brat cioteczny, a pogrzeb jest w piątek rano w Krakowie. Nie przyjedzie też Wojtek, Ela i Piotr. Mam nadzieję , że będzie jeszcze okazja do spotkania się. Pozdrawiam wszystkich i życzę fajnej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Adaś , to smutne co piszesz. Będzie jeszcze nie jedna okazja do spotkania i to na 100%.Trzymaj się i pozdrowienia dla Eli.

Ps.lista uaktualniona

Odnośnik do komentarza

Niestety ale tez nie możemy przyjechać.Mój plecaczek w sobotę jedzie do miasta Duesseldorfer do pracy,a ja muszę ją pożegnać ;).Życze wszystkim udanej zabawy i napewno do zobaczenia w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przypominam,że nasze spotkanie rozpoczyna się w piątek 16.09 o godz.19.00 i proszę wszystkich o punktualność.

Ja niestety pracuję w piątek do 15.00, więc nie wyjadę wcześniej. Ale postaramy się ( żonkę przekonałem i jedzie ze mną !V ) zdążyć na 19.00.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...