Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenia lata w okolicach Giżycka


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czaruś, nie ukrywam że cena dla mnie jest dość ważna. Jestem chętny na przyjazd jednak czekam na konkretną cenę i wtedy dopiero poproszę o dopisanie.

Bartheez5. Mam nadzieję ze poradziłeś sobie z kranem :D Sylwia i Ola cały czas czują się nie fajnie :D Teraz masz już dwie noclegówki do wyboru w Malborku :D .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • Jurek_mwo

    12

  • LWfilip

    12

  • Campto

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Bartheez5

Siemik nie ma najmniejszego problemu toot.gifZawór nowy wymieniony i wszystko śmiga jak wcześniej thumbup1.gif

A co do nocleg. w Malborku nie omieszkam skorzystać przy okazji thumbup.gif

Może w drodze na Mierzeje Wiślaną:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!!!!

Zakończenie lata w okolicach Giżycka odbędzie się ..... w Ełku !w00t

Oferta cenowa jest już do przyjęcia i mamy nocleg w hotelu!OKK

Zatem do rzeczy:

Termin to 16-18.09 Koszt to 180 zł/osobę

Co mamy?

PIĄTEK

po przyjeździe do hotelu i zakwaterowaniu się:

wieczorna biesiada przy grillu z 3-4 daniami,

sałatki i przystawki+pieczywo+kawa+herbata

SOBOTA

śniadanie,

obiad,

kolacja

NIEDZIELA

śniadanie

!tut napoje wyskokowe we własnym zakresie !tut

Zapraszamy wszystkich sympatyków Warmii i Mazur na nasze spotkanie !piwko !piwko

Aktualna lista chętnych w pierwszym poście tematu !OKK

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna okolica Giżycka, a i sam hotel wygląda obiecująco. Przeczytałem nawet trochę wiadomości o EŁKu na stronie hotelu, której link podałeś - "...Nazwę swą miasto przyjęło od rzeki Ełk, zwanej dawniej

w języku jaćwieskim Łek..." :)

Hmm... czyżby miasto SUWAŁKI wzięło nazwę od słowa WAŁ-SUKI... :P;) Ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmm... czyżby miasto SUWAŁKI wzięło nazwę od słowa WAŁ-SUKI... :D;) Ciekawe B)

Hehehehe. Rozbawiłeś mnie tym "logicznym rozumowaniem" do łez. !OKK

Odnośnik do komentarza

Właśnie powróciłem z Giżycka. Świętowałem tak dwa krzesełka :shy: Było czadowo i bardzo pogodnie. Naprawdę bardzo Wam zazdroszczę miejsca zamieszkania. Wszystko wskazuje na to, ze spotkamy się we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czaro69. Dopisz u mnie "plecaczek" ze znakiem zapytania. Moja druga połówka jeszcze się waha ( ale robię co mogę aby przekonać !kiss ).

Odnośnik do komentarza

Witam, lista uaktualniona a ta fota na rozwianie wątpliwości !piwko

16180163.jpg

Na naszych spotkaniach jest zawsze miło,wesoło i jest dużo Kobiet !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czarku bardzo dziękujemy za zaproszenie, ale dopiero dzisiaj mam dostęp do netu i mogę odpisać. Jesteśmy zainteresowani spotkankiem i prosimy o dopisanie do listy.

Ewik i Wrzonio

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Caro czy mamy coś wpłacac na to spotkanie ?

Jeżeli tak , to podaj konto

Pozdrawiam.

Czarek , przepraszam za błąd

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie !!!!!

Czaro zapomniał dodać że opłaty co do pobytu dokonamy przy kwaterowaniu w recepcji Hotelu SELMENT toot.gif

Tak jak to robiliśmy wcześniej thumbup.gif

Po Niedzieli jadę do pani Kierownik dopiąć ostatnie szczegóły co do MENU yes.gif Także nie ma potrzeby zbierać pieniędzy wcześniej

P.s. Mamy tylko nadzieję że pogoda dopisze thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy z tymi przedpłatami. Dla mnie to nawet lepiej. Na pogodę wpływu nie mamy ale wiem, że będzie git !OKK Już nie mogę się doczekać. Tak swoją drogą to wycieczka do Ełku będzie rekordowa w tym sezonie. Sporo jeżdżę ale rekord jednorazowego przelotu będzie należał do Ełku :)bo to jakieś 350km od mojej miejscowości. Termin zaklepany, wszyscy już wiedzą wiec teraz tylko w drogę. O pogodę się nie martwię !w00t !w00t

Odnośnik do komentarza

Pogoda musi być super, toć to spotkanie Burgmanii !OKK Płacimy, jak napisał Rafał indywidualnie u Pani w hotelu. Nie chciałem robić zbiórki bo sami wiecie, że to tylko kłopot...Także spokojnie,Rafał obiecał, że wszystko ogarnie !OK więc będzie na 100% ok.

Pozdrawiam Was wszystkich!!!

Ps.Ja jeszcze jestem na urlopie, ale mam już !scooter 125 cm i nawet daje radę.Więc teraz będę mieć prawdziwe zwiedzanie !OKK

17038494.jpg

Odnośnik do komentarza

Ps.Ja jeszcze jestem na urlopie, ale mam już !scooter 125 cm i nawet daje radę.Więc teraz będę mieć prawdziwe zwiedzanie !OKK

Miłego i bezpiecznego śmigania !scooter w czasie urlopu na obczyźnie !winkiss !winkiss Tylko nie oglądaj się za cycki.gif

Odnośnik do komentarza

Witam .

Z wielkim żalem to piszę ale nie mogę przyjechać do Ełku !placz1 !sciana . Robota to głupota ale nie dam rady zgrać wszystkiego w jeden termin .

Pozdrawiam i życzę wypasionej biesiady , zresztą na pewno taka będzie bo Czarek to dobry organizator !OKK

Odnośnik do komentarza

tak czytam, czytam... i w sumie to weekend 17-18.09 mam wolne więc jak będzie pogoda to może do Was !scooter w sobotę koło południa :)

Ale nic nie obiecuję...

Odnośnik do komentarza

tak czytam, czytam... i w sumie to weekend 17-18.09 mam wolne więc jak będzie pogoda to może do Was !scooter w sobotę koło południa :)

Ale nic nie obiecuję...

Było by przepysznie gdyby zleciały się Atlantiki z całej Rzeczypospolitej :P

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!!

Wczoraj z Rafałem przeprowadziliśmy krótki rekonesans miejsca naszego spotkania...Wrażenia ogólne jak najbardziej !OKK

Przypominam,że nasze spotkanie rozpoczyna się w piątek 16.09 o godz.19.00 i proszę wszystkich o punktualność. Sam mam do pokonania 360 km :)Napoje we własnym zakresie.

!tut

Wszystkich niezdecydowanych proszę, aby określili chęć przyjazdu do środy - względy organizacyjne :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...