Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenia lata w okolicach Giżycka


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Melduje sie w domku powrót bez zadnych przygód.Wielki szacun dla organizatorów za zaj..bista impreze i miejce podziekowania dla wszystkich burgmaniaków starych i nowo poznanych.

Ci ktorzy nie byli niech załuja nie dowiedzą co działo sie w KUŻNI.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • Jurek_mwo

    12

  • LWfilip

    12

  • Campto

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Wrzonio z Ewą kulturalnie prowadzili więc dojechałem w całości. Dzięki za wspólną podróż.

Zorganizowałem sobie obiadek, zjadłem i zasiadłem w końcu przed kompem.

Teraz mogę serdecznie podziękować organizatorom za niezwykłe spotkanie.

Wspaniali ludzie, wesoła atmosfera, smakowite jedzenie i przepiękne, przepiękne widoki w cudownej okolicy Ełku.

No i te stada koni, na rozległych pastwiskach - to właśnie stracili, ci co nie przyjechali.

A ja tam byłem.... znacie dalszy ciąg tego powiedzonka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też meldujemy dotarcie do domu. Podróż !scooter spokojna, bez przygód, w komfortowych warunkach cieplnych !YES , tylko trochę wiatr nas potargał :) .

Dziękujemy za wspaniałą gościnę, przebywanie z Wami to czysta przyjemność !OKK .

Cieszymy się ze spotkania ze „starymi znajomymi” i możliwości poznania tylu dla nas nowych Burgmaniaków :band::D !jump .

Bawiliśmy się świetnie, a przejażdżka po okolicy dostarczyła niezapomnianych wrażeń :):clap: .

Do ponownego zobaczenia !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Impreza była przednia. Ewa tańczyła z Morwą, Czaro z Bartheezem ...

SNC00900.jpg

Inni też sobie jakoś radę dawali, przeważnie z :D !piwko :)

No i warto wspomnieć o "bramie" ze skuterów, którą ustawiliśmy w Ełku parze młodej

SNC00921.jpg

I jeszcze kilka innych fotek TUTAJ

PS

już poprawiłem link i działa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do tego jakże sympatycznego spotkania (zarówno organizatorom jak i uczestnikom). Co tu dużo pisać, było zajefajnie.

SDC16184.JPG

A tu nie zdążyłem dołączyć do grupy, chociaż bardzo się starałem :unsure::rolleyes:

SDC16193.JPG

A tu fotki

ps. Grzesiu nie działa twój link do fotek.

Odnośnik do komentarza

Właśnie pozwoliłem sobie, bezpiecznie powrócić do domu. Jmęczony jestem jak koń po wyścigu ale bardzo zadowolony z takiego wypadu. Było świetnie i żadne dziękuję za wspaniałą zabawę nie jest wstanie wyrazić tego co myślę. Było świetnie i wierzę, że jeszcze wrócimy na mazury, tylko ogromną, cało krajową grupą. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z rozkazem ,melduje nasze szczęśliwe przybycie do domku.

Po drodze zajechaliśmy do Adolfa H.na betonowa chatę.

Strasznie zaniedbał chłop obejście ,wszystko porozwalane nimiłośernie.

Pzdrawiamy wszystkich uczestników serdecznie.

Organizatorom !V za wszystko.

stalone+bożena

Odnośnik do komentarza

My też już w Giżycku !YES

Dziękujemy za przemiłe spotkanie "integracyjne". Miło było znowu zobaczyć znajome twarze, jak i spotkać nieznanych wcześniej właścicieli maxi skuterów.

Mamy nadzieję że "tradycją" grupy W-M staną się wspólne spotkania zaczynające - tak jak nad Wigrami i kończące - tak jak w okolicach Giżycka - czyli w EŁKU !tut , każdy sezon MAXI-SKUTEROWY.

Pozdrawiamy serdecznie i do następnego spotkania.

PS. Ta Białowieża za 2 tygodnie aktualna? !OK

Odnośnik do komentarza

Proponuję, tak na szybko, dwie fotki. Widzowie wiedzą co przedstawiają te zdjęcia.

pict0087w.jpg

Z tego jestem szczególnie dumny. Zespół BurgmaniaOnTour EŁK w całej okazałości.

pict0092xo.jpg

Odnośnik do komentarza

Fajnie,że Wszyscy cało i zdrowo dotarli do swoich domów... !OKK !OKK Dziękuję Wam i do następnego razu.

!tut Kto nie był - niech żałuje... !tut

Teraz naszą imprezę można oficjalnie zakończyć.

Odnośnik do komentarza

Witam. Suwałki dojechały już w sobotę do domu. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą, przyjacielską atmosferę, a przede wszystkim za przyjęcie mnie do swego grona "w realu" !OKK . Oczywiście organizatorzy spotkania jak najbardziej zasłużyli na słowa podziękowania i podziwu za logistyczne ogarnięcie całego przedsięwzięcia !OK - ale żeby taką pogodę załatwic na ten weekend - to już majstersztyk. :unsure: Popieram pomysł napisany ciut wyżej by "mazurskie" spotkania zagościły jako stałe punkty w kalendarzu imprez burgmanii. !V

Oglądając fotki i filmiki z sobotniego rajdu zazdroszczę oczywiście wszystkim, którzy tam byli i jednocześnie przyznaję, że piękne są te okolice Ełku. Jako anegdotę powiem, że wracając po śniadaniu do Suwałk, wymyśliliśmy z kolegą Darkiem, że pojedziemy inną trasą, a mianowicie przez Olecko. Aby pojechac przez Olecko musieliśmy sobie przejechac przez cały Ełk, by na drodze wylotowej zorientowac się, że trwa przebudowa drogi i jest ona zamknięta. Na szczęście zatrzymaliśmy nadjeżdżający z naprzeciwka patrol Policji(Wszyscy Policjanci w Ełku to równe chłopy - pozdrawiam jeszcze raz Barteez) i dowiedzieliśmy się, jaki jest objazd. Krótko mówiąc musieliśmy wrócic prawie do samego ośrodka - tak więc sami sobie też zafundowaliśmy paradę po Ełku. Do zobaczenia....

Zdrowie Żon !piwko - tych, które były i tych, które puściły

P9161754.JPG

A oto kilka zdjęc z mojego aparatu ełk 2011

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też dotarliśmy szczęśliwie do domu. Trochę wprawdzie w drodze powrotnej nami potargał wiatr, ale ogólnie powrót przebiegł spokojnie.

Wszystko co najlepsze zostało już napisane ( i udokumentowane na fotkach oraz filmikach) więc pozostaje tylko dołączyć się do podziękowań dla organizatorów (oraz ich żonom że pozwoliły !w00t - Ci co byli wiedzą o co chodzi). Było naprawdę super!! Mam nadzieję, że pożegnanie lata w okolicach Giżycka ( czyli blisko Ełku !OKK ) wejdzie w coroczny kalendarz.

No i dzięki Wam moja piękniejsza połowa nie dość, że zaraziła się jazdą na !scooter to jeszcze dodatkowo zdecydowała się na zdawanie prawka kat.A, celem samodzielnego śmigania na 200 !w00t !OKK .

Kto wie, może na następny zlot przyjedziemy już na 2 !scooter ??

Odnośnik do komentarza

He! Fajne fotki. Dobra jest z Morwą na pomoście - istny Kevin Costner w "Wodnym Świecie" ;) (Świecie nad Wisłą oczywiście :) ). No i ta fotka, gdzie stoisz z paluszkiem na mapie - tyle dywagacji jak umocowac NAVI :unsure: , a tu proszę co mapa to mapa. !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jednak LWfilip najlepszy jest w roli stojącego w rowie łosia :);) !w00t !jump :unsure:

Ale co to znaczy

Zrobiłem przegląd fotek i wybrałem kilka

co to za cenzura?! Dawaj tu wszystkie jak leci, bez ukrywania wstydliwych faktów!

Jak dobrze pamiętam to "na cyku" chwaliłeś się, że masz nawet foty z wypadu Morwy na miasto!

Odnośnik do komentarza

... że masz nawet foty z wypadu Morwy na miasto!

Jednak WIELKI BRAT jest rzeczywiście WIELKI... coś w tym Świeciu jest z tym BIG BROTHERem :unsure:

LWfilip, nie daj się prosic, jak w tym dowcipie o namawianiu kolegi na wódkę... :);):lol: !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj,oj, oj, nie namawiajcie do złego. :ph34r: Bo jak pokaże wszystkie zdjęcia i wyjdzie na jaw co my tam robiliśmy to dopiero będzie !pomidor :blink: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...