Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

Chopie jyedź i ogarnij ta trasa. W sezonie jestem za Tobą ?- następny sprzęt!. Tak żałuję, że się z Wami nie wybiorę. Antek, Ty się za nas wybierz ( w sensie za tarnowskogórskie i te - moje - zaBrynickie?). Waldek z rana masz czas na mysza niedzielno!?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Chop napisał:

BURISMAN, wcześniej nie mogę. Planuję pojeździć do wieczora, o godz.20 ma być jeszcze 17 st. Trudno pojadę sam.

Spokojnie coś wymyślimy, to Ty organizujesz wyjazd i to ja mam się dostosować do Ciebie nie odwrotnie, takie są zasady i trzeba się ich trzymać. Ja tylko zasugerowałem, że być może to troszkę za późno przy krótkim dniu jaki mamy i szkoda trochę rannych godzin.

12 godzin temu, kaczor72 napisał:

Witam ja sie pisze na niedziele !!!  BURISMAN moge dojechac ! a gdzie sie pojedzie to zobaczymy , mam takom strone co inni byli i mozna sobie wybrac cel jazdy .https://www.traseo.pl/trasy/kategoria/motocykl/radius/150/city/katowice/distance_to/222/

To spotkajmy się gdzieś ( wybierzmy miejsce spotkania ) i coś ewentualnie uradzimy, można jechać samemu, ale w grupie chyba fajniej i weselej ?.

11 godzin temu, Nazir napisał:

Tak żałuję, że się z Wami nie wybiorę.

Nie żałuj tylko pakuj się na jutrzejszy wyjazd ?.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Chop napisał:

U mnie działa, Lotos w Raciborzu, na skrzyżowaniu drogi 44 i 916

Odnośnik do komentarza

Tereska pyta, czy jedzie z nami ktoś z cyckami ?. Nie chciałaby by być sama, i chyba będę musiał jechać sam. Więc będę, lub będziemy na Lotosie.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, BURISMAN napisał:

Tereska pyta, czy jedzie z nami ktoś z cyckami ?. Nie chciałaby by być sama, i chyba będę musiał jechać sam. Więc będę, lub będziemy na Lotosie.

Moja żona jednak nie jedzie, więc będę sam.

Odnośnik do komentarza

No to kiszka, Tereska nie bardzo chce jechać w towarzystwie samych samców ?, więc raczej wybierzemy indywidualny kierunek i gdzieś sobie pojedziemy. To nic pewnego, ale jak nie będziemy o 11:00 w Raciborzu, to nie czekajcie na nas. Bawcie się dobrze, szerokości.

Odnośnik do komentarza

No więc, Tereska się przekonała, że w męskim towarzystwie też może być spoko i dzielnie towarzyszyła nam w wypadzie do Czech. Polecieliśmy w 8 motocykli fajną trasą w super miejsce i winkielki. Zabawa przednia i super towarzystwo. Dziękujemy ( Chop ) za fajną wycieczkę, super spędzony dzień. Przekazuje pozdrowienia od kolegów "z spoza układu" ?. My polecieliśmy jeszcze na drugą trasę, prostą jak metr sznurka w kieszeni ?, było super bardzo kręto i ładne widoczki, wylądowaliśmy gdzieś na Polskiej stronie w okolicach Głubczyc i przez Racibórz, Wodzisław  wróciliśmy do domu o 18:15. Pozdrawiamy i dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Chop napisał:

Dzięki wszystkim za towarzystwo, fajnie było i tyle. Szkoda że następny raz w te rejony to już chyba w przyszłym sezonie.

Coś Ty taki skromny ?. Zorganizowałeś super weekendowy wyjazd, wszyscy bawiliśmy się bardzo dobrze, fajna trasa, smaczny obiad ?, miejsce jest godne ponownych odwiedzin w nieco lepszą pogodę, niestety już w przyszłym roku ?. Wracaliśmy w grupach i my (grupa z Żor) polecieliśmy fajną drogą, kręta jak wstążka i fajne widoczki (tylko nie wiem co to była za droga) bo kolega prowadził, a ja na ślepo za nim "gęsiego" więc nie zwróciłem uwagi ?. Chop organizuj więcej takich wyjazdów ?

Odnośnik do komentarza

Chop dzięki za pomysł na Niedzielę. Dzięki wszystkim za wspólne kulanko. Pozdrowienia dla nowo poznanych kolegów z Żor.

Wiiz (Tadek) spoko powrót.

A tu filmik.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...