Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jestem początkujący. Zanim dojdzie do tego wyjazdu pewnie zrobie kilka tras w koło komina żeby oswoić sie z maszyną. Plus dojazdy do pracy itp. Może z 2 tys km sie nazbiera 

Wydaje mi się ze zejdzie mi jednak dłużej niz autem. Bo tam gdzie mozna jechać 100 km/h raczej skuterem tyle nie polecę. Myśle ze moje prędkości przelotowe bedą oscylowały w granicach 70-80. Co 100km obowiązkowa pauza na prostowanie kości, kawe, siku i tankowanie PCX-a dwoma litrami benzyny ?

Odnośnik do komentarza

Honda S-wing 125 (czyli babcia PCXa ? ) - trasa Warszawa - Zakopane oczywiście siódemką - od drzwi do drzwi dokładnie 7 h z postojami tylko na tankowanie. Da się  ?  zX5_jT43ZfyCO21S3I9hPAm04xj60h8oT_hXf-oLEFNfoqSvl7pZDKOiCFmVzUhoeicuOZ_DX2LL6Pj8WXzTego7-daq2QaIpK_iAt_jEoXAPB5qAQdFYixs2fA0xBq0m5tuTZsrknutx1dIAGLoBDCII65geKabV6-ZtwGA2CedgchPTj_32Su2bemQy21-RPJZBVOueZjZjMsKr15bA_0juI6wticjSdMV7UElyoSCvgKHBd_tVpU253PTHOuKZvMjgqVCHFk3-EHQZJEATku9sdoXU_x4wOsnmEGh0u21ZtM8wcMpCDD_-95abuJc4IV3FcqXCihmjtag2wd17VGNGfqlhMzTKAjGmzRSp1M5HJvk3H871X_sJ6fQ_3V-T_QTR2ga3AdUE2Cjc3b6l4xqx3Ms3V_Y2X2HIBB7s7RziLnIyt4q84kuUXniuCsJUqSt9RruKkpHKh-hdR1cgsRBMfnTBfUiyk6H50qIaxH8otuWRBAwMWzMJjtO6te_hDPt4jGOdqGsNl8QOmbY_ozmdR6oXwDN1v47lsFNXyMtKF21LZrFpUvaoMEWdcqt1kI94yTm4YRlq1X8XVGeaLFdXXRdCPtlgi5cenjxjlMsBdfztVjfOTZ5UcfVfGrAz-JzLtQ7nMpxtSSqRH1-l3OrxvmVxwlnOztuCtZGOuVIXM1ZGw8XXS8=w473-h945-no

Odnośnik do komentarza

Buszuje po forum juz kilka dni i troche jestem mądrzejszy. Czytałem o Migu, widziałem tez to 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

PCX to dzielny sprzęt, dał radę. Szkoda tylko, że we Lwowie im go ukradli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dodam i ja, że jakoś częściej dosiadam "PeCeVałkę" niż Burka.... jakosik lepiej i zwinniej.... 

.... oby się Burek nie obraził.... ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kenobi napisał:

Dodam i ja, że jakoś częściej dosiadam "PeCeVałkę" niż Burka.... jakosik lepiej i zwinniej.... 

.... oby się Burek nie obraził.... ?

Burek pali jak smok i dlatego ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 8.03.2020 o 18:34, sito_zabrze napisał:

Cześć. Przerabiał ktoś ostatnio trase Śląsk - Podkarpacie ? Planuje na wiosne odwiedzić rodzine w okolicach Jarosławia. Autostrada odpada. Za bajtla jezdziłem z rodzicami autem zanim powstała A4 przez Wieliczkę , Bochnie, Tarnów, Rzeszów. Trasa która raczej do bezpiecznych nie należała. Dawno nią nie jechałem. Coś sie zmieniło ? Bede jechał Hondą PCX z powiedzmy 3-4 pauzami. Do przejechania mam 330km. Jeżeli znacie jakąś fajną alternatywę to poproszę. Nie zależy mi na widokach ani zwiedzaniu. Chce sprawnie i bezpiecznie dojechać do celu a po drodze napić sie dobrej kawy . 

Jeżdżę na Bieszczady co roku od 2007 dwukrotnie byłe pcx-em. Lubię drogę 28 niezłe widoki i nie zaduży ruch (poza miastami). Wpadnij na spotkanie czwartkowe to pogadamy na żywo. Kenobi i ja mamy pcx-sy i sporo jeździmy, a będzie Artur BB to nasz spec planowania fajnych tras.

Odnośnik do komentarza

Pożyjemy zobaczymy ?

 

Teraz biore antybiotyk a do tego mam popołudniową zmianę.... a moplik czeka zarejestrowany i ubezpieczony na podrzucenie go z firmy do garażu bo tam mi go handlarz przywiózł. Dzisiaj go przepale w pracy. Niech sobie popyka ?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zibi napisał:

Jutro ciepło,więc wybieram się na hamburgera pod tatry?

Ale na hamburgera czy pod tatry?

McDonald jest pełno ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomysł może i fajny. Ale i tak do końca tygodnia jestem uwiązany. Zaległe malowanie balkonu. ? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, arturo-bb napisał:

Pomysł może i fajny. Ale i tak do końca tygodnia jestem uwiązany. Zaległe malowanie balkonu. ? 

Ha,ha a ja chyba na czwartkowe do Kołdry lecę? Ale puszką ?

Odnośnik do komentarza

Robak - Ty jak zwykle pojedziesz i się nie odezwiesz... ?

Arturro - Biorąc pod uwagę kwarantanne po przekroczeniu granicy wypadałoby wyłączyć telefon lub zostawić w domu

 

Odnośnik do komentarza

A więc też się pochwale.?

Sobota 220km Gliwice i okolice szybki spontan 

Paszteciki, kaszaneczka ,gulasik itd?

Niestety bez foto bo szybki przelot ?

Pozdrowienia dla wszystkich LWG?

Odnośnik do komentarza

W sobotę jedziemy do  Zakopca jak ktoś chętny dołączyć to zapraszam.Trzy lub cztery skutery polecą na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Dnia 26.04.2020 o 21:52, subaru gtb320 napisał:

A więc też się pochwale.?

Sobota 220km Gliwice i okolice szybki spontan 

Paszteciki, kaszaneczka ,gulasik itd?

Niestety bez foto bo szybki przelot ?

Pozdrowienia dla wszystkich LWG?

Jaki lokal serwuje takie dania?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...