Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chińskie skutery


Slavequs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    15

  • ERMI

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Slavequs

    9

  • Sympatycy

Z takim silnikiem to co? będzie się tylko turlać. Waga taka sama jak Benelli 125 ccm, opory powietrza spore.

Bardzo jestem ciekaw lecz cena robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Witam <_<

Zaciekawiła mnie taka konstrukcja w tej cenie. Ale ... . Kingway nie przewiduje wprowadzania większej pojemno?ci niż 50. Ma to być klasa motoroweru. Jest 2 osobowy, lecz nie posiada pasów, więc zarówno kierowca jak i pasażer musz? jechać w kaskach. Przy tej masie i pojemno?ci pasażer jest raczej konieczno?ci? i odpychaj?c się nogami będzie stanowił TURBO whist .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie ja zaczynalem od junaka qmpel,poprzez skuter kuna 125,ale lak zasiadlem za sterem yp 250 z 1997 a potem z 2001 to jak bym z malucha do bentleya sie przesiadl.teraz latam yp 400 i to jest dopiero jazda.a jesli chodzi o serwisy tych jak mysle najlepszych marek to chetnie sie podziele doswiadczeniami,a nie beda to mile slowa.sam jestem mechanikiem samochodowym i juz nikomu nie dam sie dotchnac do mojego skutera.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jednak nie zmienia to faktu, że oryginalno?ć tego typu skuterów jest poważnie zagrożona.

czy ja wiem ? dla konesera który ma wyrobion? opinię , wręcz jest zakochany w danej marce to będzie ciężka przeprawa na zmiane zdania . ja sie cieszę że chińszczyzna w żadnym stopniu mnie nie dotknęła , ale dla pokomunijnych małolatów !YES za parę groszy jest idealnym rozwi?zaniem , powiedzmy na 1 góra 2 sezony . <_<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...