Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Tak tak, zmieniamy na 09.00. Będzie luźniej z czasem.

Panowie, wyjeżdżam na przejażdżkę. Będę o 19.00 na Wałach !wchair Może komuś z Was się uda dojechać?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    25

  • bilety

    22

  • ArtCho

    21

  • wooferai

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Będę o 19.00 na Wałach !wchair Może komuś z Was się uda dojechać?

Postaram się zajechać lecz przed 19-tą i na chwilkę mam dzisiaj salę, szkoda tylko że na 400 skuta musiałem zostawić w pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Specjalnie dla Burgmaniaków do Trzebieży !V pojadę na Aprilce !wchair

Wooferai, jedziesz z nami? A może jutro o 19.00 krótkie spotkanko operacyjne na Wałach?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Specjalnie dla Burgmaniaków do Trzebieży !YES pojadę na Aprilce whist

Wooferai, jedziesz z nami? A może jutro o 19.00 krótkie spotkanko operacyjne na Wałach?

Jestem za !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Specjalnie dla Burgmaniaków do Trzebieży :o pojadę na Aprilce !YES

Wooferai, jedziesz z nami? A może jutro o 19.00 krótkie spotkanko operacyjne na Wałach?

Jestem za !YES

Jesteś "za", że jadę na Aprilce, czy że spotkamy sie dziś o 19.00? :o

Odnośnik do komentarza

Właśnie wychodzę na oktoberfest :lol:

Więc nie będę dziś na wałach.

Co do wyjazdu to też wątpię, bo klejenie uchwytu lusterka coś mi nie wyszło.

Dzisiaj po próbnym kilometrze niestety się znów odkleiło i se dynda.

No chyba, żeby się jaki cud stał to wtedy dojadę do Trzebiatowa (no i muszę być też trzeźwy !OK po tym piwnym święcie ).

Odnośnik do komentarza

Masz Artur wyczucie, jak zadzwoniłeś to właśnie wszedłem do domu, po powrocie z oględzin moto... Jednym słowem: znajomy znajomego, ma znajomego, który moto sprzedaje. I normalnie głuchy telefon, jeden mówi, że to ma do poprawki, drugi to, a okazuje się, że zupełnie co innego...

A dzisiaj sobie trochę pojeździłem !OKK A do Trzebiatowa nie jadę, bo: o 10 mam do odebrania butle gazowe, o 12 wkłady kominowe z Dąbia. I jeszcze auto umyć. I pewnie jeszcze coś, ale nie pamiętam pewnie albo jeszcze nie wiem.

Bilety, dużo tych zdjęć ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Właśnie wychodzę na oktoberfest  :lol:

Więc nie będę dziś na wałach.

Co do wyjazdu to też wątpię, bo klejenie uchwytu lusterka coś mi nie wyszło.

Dzisiaj po próbnym kilometrze niestety się znów odkleiło i se dynda.

No chyba, żeby się jaki cud stał to wtedy dojadę do Trzebiatowa (no i muszę być też trzeźwy !OKK po tym piwnym święcie ).

No to szkoda, bo była okazja, żeby sie poznać. Ale myślę, że takie okazje jeszcze będą. Ja tym razem byłem w Szczecinie i mogłem wpaść - jak niektórzy wiedzą, często jestem "wyjechany", więc nie da się ze mną umawiać regularnie.

A gdzie ten Oktoberfest? Ja na jednym już byłem: dwa tygodnie temu w Bukareszcie !OKK

Masz Artur wyczucie, jak zadzwoniłeś to właśnie wszedłem do domu, po powrocie z oględzin moto... Jednym słowem: znajomy znajomego, ma znajomego, który moto sprzedaje. I normalnie głuchy telefon, jeden mówi, że to ma do poprawki, drugi to, a okazuje się, że zupełnie co innego...

A dzisiaj sobie trochę pojeździłem wink.gif A do Trzebiatowa nie jadę, bo: o 10 mam do odebrania butle gazowe, o 12 wkłady kominowe z Dąbia. I jeszcze auto umyć. I pewnie jeszcze coś, ale nie pamiętam pewnie albo jeszcze nie wiem.

Tak to jest ze znajomymi znajomych. Mnie również odwiedził potencjalny nabywca Aprilki. Ale okazało się, że jego plany zakupu nie pasują do moich planów sprzedaży... :lol:

Odnośnik do komentarza

Hehe, ale to ja byłem oglądać !OKK

A kominy miały być na 12, a będą w poniedziałek ;) Ale o 17 rodzinne spotkanie pt. imieniny babci, więc jestem spokojny, bo taka pogoda sprzyja na wyjazd !OKK

Odnośnik do komentarza

No byłem na tym "oktoberfest" w szczecińskim NATO... ;)

Rano jeszcze niezbyt świeży, próbowałem pospawać metalowy element lusterka, ale się nie udało, bo to aluminium chyba ;)

Więc muszę poszukać na allegro zmiennika.

.

Sent - wkłady kominowe? Przerabiasz komin na inne paliwo? ;)

ArtCho - miłej przejażdżki.

Odnośnik do komentarza
No byłem na tym "oktoberfest" w szczecińskim NATO... ;)

Rano jeszcze niezbyt świeży, próbowałem pospawać metalowy element lusterka, ale się nie udało, bo to aluminium chyba ;)

Więc muszę poszukać na allegro zmiennika.

.

Sent - wkłady kominowe? Przerabiasz komin na inne paliwo? ;)

ArtCho - miłej przejażdżki.

Wkład kominowy

O coś takiego miałem odebrać. Robiłem tacie grzeczność i tyle.

Artcho czekam na relację ;)

PS. Fajnie mieć internet w komórce ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No więc wróciłem! :) Jestem szczęśliwy jak małe dziecko :lol:

Na (prawie) koniec sezonu zrobiliśmy sobie z Melmaciem wycieczkę krajoznawczo-ludzioznawczą do Trzebiatowa: piękna pogoda, pełen spokój, luz i wycieczkowe prędkości. Maciek, wielkie dzięki! No i w samym Trzebiatowie czekała na nas miła niespodzianka: czekał tam na nas Bob (pozdrawiam!) - panowie dzięki za bardzo fajne spotkanko i pogaduchy! Trzeba takie cóś powtórzyć!

Tym razem byłem bez aparatu foto, ale Maciek nadrobił ten brak w dwójnasób: cykał zdjęcia wszędzie, a nawet podczas paradnego przejazdu 100 maszyn z Trzebiatowa przez Pogorzelicę, Niechorze, Rewal do Pustkowa. W Pustkowe czekała na nas kiełbacha z grilla i pyszne ciacho (za całkowitą darmochę!).

W drodze powrotnej na pełnym luzie zahaczyliśmy o Kamień i podziwialiśmy złotą polską jesień nad zalewem.

Tak więc, kto nie był niech żałuje! :):P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...