Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    25

  • bilety

    22

  • ArtCho

    21

  • wooferai

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Ja co dopiero usiadłem, żebym wiedział wcześniej to może.... Auto się zepsuło !YES 600 zł poszło i efekt mizerny :/ Więc i ochoty na jazdę nie mam :lol:

A co do jeansów. Ja w sobotę jechałem bez chusty pod szyją i ledwo co mówię :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja tez w piekne popoludnie zrobilem 100km ,ale pod wieczor to juz zimno-

zakladam ocieplenie na nastepne wypady :lol:

Marek nie dam rady !YES

Wywi :D tam to chyba nikt nie kupi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety, ja jestem poza domem. A dokładnie w Bukareszcie :lol:;):D !YES <-- to właśnie moje wrażenia.

Może udałoby się nam pierwszą połowę soboty jakoś mądrze wykorzystać? Ponoć ma być ładnie, a mnie d... swędzi, żeby gdzieś się przejachać (tak, żeby do 15-16 wrócić do domku). Ja tradycyjnie myślę o NRD (wkoło Uznam, albo jeziorka Meklemburgii) - walkę o życie przekładam na niedzielę, kiedy to będę jechał 4oo do Stolycy.

A może wzdłuż wybrzeża? Odwiedzić damianaibeatę i eMKa?

Marek, wyjeżdżasz do Poznaniaków w sobotę?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedziemy w piątek z melmacie oczywiście do niedzieli :D Trzeba odwiedzić :lol: wreszcie kolegów z PES-u żeby nie zapomnieli o nas. !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
http://www.namotorze.pl/images/news/mdrawno2010.png

W sobote planuje tam podskoczyc,mam niedaleko tylko nie wiem czy beda sily !OKK

bo do poludnia mam wykopki ziemniakow :lol:

Ja, jeśli będę miał czas, to raczej w sobotę rano (choć Bilety mnie zaintrygował i może do niego dołączę w piątek i wrócę w sobotę...; myślałem, że PES spotyka się od soboty wieczór do niedzieli, a tu proszę: Bilety i Melmacie jadą już w piątek!) Pogoda ma byc dobra :D Boję się jedynie tego, że kupa ludzi jest wokół mnie chora i mnie też złoży...

Wnastepna sobote Trzebiatow,ktos sie wybiera

Bob, jeśli tylko nie będzie padać, to jedziemy Naduś

Wygląda na to, że ze Szczecina poza mną pojedzie Sent i Wooferai. Może Hubert i Romano do nas dołączą? (albo my do nich np. w Kamieniu).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wygląda na to, że ze Szczecina poza mną pojedzie Sent i Wooferai. Może Hubert i Romano do nas dołączą? (albo my do nich np. w Kamieniu).

Ja bez względu na pogodę nie mogę jestem na polskiej największej giełdzie kolekcjonerskiej w Katowicach !OKK

Odnośnik do komentarza
Wywi :) tam to chyba nikt nie kupi

Oj jeden znajomy dzwonił do taty (bardziej się znają i wypytał co i jak) i ma dać namiar znajomemu !happybth Ja nigdzie dzisiaj nie jadę, mi jest zimno !! Jesień się zaczęła i mnie złapało !scooter Z resztą Burgman brudny :)

Odnośnik do komentarza

Byłem na wałach.

Był Ojciec swoją majesty i ja.

Po miłych pogaduchach ruszyłem do domku.

O dziwo, myślałem, że motofanatycy spotykają się tylko w środę. A tu niespodzianka, sporo ludzi przyjechało. Przede wszystkim szlifierki.

Pozdrawiam leniwych maxi. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że nie mogłem przygotowania do wyjazdu, około godziny 18:20 też widziałem Ojca jak jechał po Kolumba, ale ja jechałem 400 po pralkę po 21-latach urwały mi się drzwi i trzeba było kupić nową. Na drugi raz dajcie info na SMS trochę wcześniej to postaram się jednak być.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja byłem w drodze powrotnej do domu. !V Już jestem i jutro w sumie mam urwanie głowy, ale myślę że popołudnie i sobotę jakoś zagospodaruję w siodle! (jeśli tylko nie będzie padało...)

Nowość:

jutro o 8.00-8.30 wyruszam z mojego Bezguścia i jadę do Nietoperka :) (do Biletów, Melmacia i PESu) - na 95%. Ktoś jedzie ze mną?

Zamierzam jechać S3, dalej przez Banie, Myślibórz, wioski, Gorzów Santok, Skwierzynę i być może Rokitno (albo Rokitno w drodze powrotnej). Zamierzam wrócić do domu ok. 16.00 - 16.30, czyli krótki wypad turystyczny, odwiedziny Kolegów Z Wielkopolski i do domku!

Odnośnik do komentarza

Też przez chwilkę myślałem żeby się tam przejechać.

Ale wczoraj wieczorkiem byłem w teatrze letnim na kabarecie, a jak wróciłem to jeszcze pusto było na forum.

I samemu mi się jakoś nie chciało jechać.

A rano jak to rano, zanim się wygrzebałem i przeczytałem to już było po fakcie :lol: .

Odnośnik do komentarza

Nic nie piszecie jak tam wekend minął?

Ja ze swej strony tylko napiszę, że 30 minut temu, mimo mżawki postanowiłem wyrwać się na przejażdżkę. Postanowiłem przetestować turystyczną szybę ;) .

Skut jak nigdy do tej pory nie chciał odpalić !OKK , w końcu zapyrkał.

Wyjazd za bramę, sąsiadka !piwko , POWER- a co, że niby nie potrafię?, leżący policjant, delikatny???? hebel, kurcze....

Kładę się, co jest???????

Dzięki ci za rękawiczki i skórzaną kurtkę....

Bohater ze mnie, a nuż sąsiadka dalej patrzy, postawiłem skuta i 150 metrów do sklepu dojechałem już wolniutko, dwa desperado zakupiłem i ostrożnie do domu się dokulałem.

Finał:

-zaczep od lusterka złamany

-szlif na boczku

-dolny plastik- do wymiany

tyle co dojrzałem o zmroku.

Ja??

na razie:

fajnie, że miałem skórę, szkoda, że bez wkładek

super, że zakupiłem w końcu rękawiczki

Mimo wszystko:

-boli mnie dłoń

-boli mnie łokieć

-mam małe zadrapania przy łokciu, mimo prawie nie naruszonej kurtki skórzanej.

-piję desperado

Auć-boli.

No przecież piszę, że boli.

A ja myślałem, że mnie szlif to..hm..nie dotyczy. ;) ..że niby jestem wyjątkowy ;)

pozdrawiam i rozwagi młodym kierownikom życzę

z poważaniem obolały - Wooferai

edit

Sent - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin....

Odnośnik do komentarza

Dzięki whist

A co do szlifa, mój jedyny szlif to było małe piwo (na poprzednim skuterze) i nic mi się nie stało. Dasz radę, do wesela się zagoi !bicz Trzeba było nie szpanować <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja też mogę powiedzieć że miałem kiedyś szlifa na CZ 350, chyba wtedy miałem z 18-lat i poznałem właśnie moją obecną żonę. Nikomu się nic nie stało prędkość około 3 do 5 km/h pechowy zbieg okoliczności: skos, kostka, piasek i świeży plecaczek i motocykl na bok. Miałem też wypadek dość poważny ale byłem jako pasażer, mój kierowca potrącił pieszego !piwko i leżeli razem w Zdunowie na jednej sali, a ja miałem tylko porysowaną kurtkę.

Na szczęście skuterem jeszcze nic się nie stało

Odnośnik do komentarza

No to jak Panowie ? O której i gdzie w sobotę zbiórka ?

Artur, jednak nie będzie Deauville. Wzięło mnie 3 moich nazwijmy motocyklowych guru na rozmowę i wyszła jeszcze ciekawsza propozycja !piwko Boję się jedynie pojemności, ale to będzie to o czym marzyłem od dawna :blink: Powiedzieli, że przesiadka z 400 na 650 z założeniem, że to tylko okres przejściowym to kosztowna zabawa...

Odnośnik do komentarza

Dzięki za słowa otuchy :)

Na razie odkręciłem lusterko i będę kleił takie metalowe ustrojstwo.

Z powodu w/w na razie nie jeżdżę, bo bez lusterek to...tak ni jak :)

Życzę miłego wypadu do Trzebieży.

Ps. Bilety - jak się udał wypad do poznaniaków i w podziemia?

Nie pogubiliście się trochę tam? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do Trzebieży :) Jak kamień z Jeleniej Góry na Misiu :)

No więc tak: jeśli jadę sam, bo widzę że sent i wooferai się odpinają :) , to wyjade spod domu. Ale jeśli jest ktoś chętny - czekam na info do piątku wieczór - to myślę, że możemy spotkać sie na Wałach o 9.15. Zamierzam jechać zgodnie z przepisami, ale przez Kamień, Rewal i Niechorze, a więc trasą widokową, coby sie przejechać, więc zajmie to więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
To ja też mogę powiedzieć że miałem kiedyś szlifa na CZ 350, chyba wtedy miałem z 18-lat i poznałem właśnie moją obecną żonę(...)

Troche OT, ale w regionalnych mozna sobie troche pobajdurzyc ;) ...

Kiedy to bylo? Jakos w latach '86- '87 smigalem czerwona CZ350 z pelna, duza (wtedy b. rzadka- WOW!) oslona przodu, cos na ksztalt oslon BMW R100RS- ale oslaniajaca tez silnik. Cezetka byla ochrzczona imieniem "Räuber" (napisy na baku).

Pamietam, ze jak ja sprzedawalem, to za oslone dostalem tyle samo kasy co za caly, kompletny motocykl :lol: . Troche to smieszne, ale takie byly realia...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sent mam płytkę od melmacie ze spotkania w Moto-Garaż, Co do Gryfic cień szansy jest abym z wami pojechał tak powiedzmy na 75%, z Arturem rozmawiałem że dobrze by było wyjechać o 9:00 (prędkość lajtowa) być może zabierze się jeszcze melmacie.

Hubert trasa wiedzie przez Kamień Pomorski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...