Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No i wakacje się kończą... B) Chodź dziś nakręciłem trochę spontanicznych kilometrów.

Piotr (ksiądz) na motofanatyku zaprasza na zakończenie sezonu...

"Zapraszam serdecznie wszystkich motofanatyków na Zakończenie Sezonu w Trzebiatowie.

Spotkanie odbędzie się 2 paźdzernika o godz. 12.00.

Plan:

12.00- Msza św.

Słodki poczęstunek.

13.30 - przejazd paradny do ... (to jeszcze w ustaleniach)

Ognisko w ... (jeszcze ustalane)"

Jeśli nie będzie padało, to się wybieram, tak jak na otwarcie, gdzie spotkaliśmy się w kilku z Burgmanii B)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    25

  • bilety

    22

  • ArtCho

    21

  • wooferai

    13

Top użytkownicy w tym temacie

No i wakacje się kończą... B) Chodź dziś nakręciłem trochę spontanicznych kilometrów.

Komu kończą, temu kończą, ja mam jeszcze miesiąc !kiss

Nie wiem, zastanawiam się czy jechać. Na pewno nie jadę z motofanatykami...

Obawiam się, że drugiej tak szybkiej jazdy Burgman mógłby nie wytrzymać :D

Zobaczę, dam znać jak będzie bliżej terminu B)

To w końcu już ile przejechałeś Deauville ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To zróbmy własną grupę i pojedziemy własnym tempem! !OK Ja też nie lubię jechać za szybko.

A co do motoru - przejechałem ok. 800 km !OK i jeździ się fajnie, ale chyba na skuterze było lepiej... Są zalety i jednego, i drugiego, ale mam wrażenie, że na skuterze jeździ się spokojniej i bardziej relaksowo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...............ale chyba na skuterze było lepiej... Są zalety i jednego, i drugiego, ale mam wrażenie, że na skuterze jeździ się spokojniej i bardziej relaksowo.

Dzięki Artur za odwiedziny w pracy, fajnie się jechało Devillem - pewnie są za i przeciw ale jednak skut jest bardzo uniwersalny.

p.s do drugiego października jeszcze dużo czasu, ja nie mogę mam giełda kolekcjonerska

Odnośnik do komentarza

A nosi, bo pojeździłem Africą !OK

A w starej Deauville nie ma wskaźnika paliwa (wygodny jestem), ma swoje latka i ciekawe przebiegi. Dlatego nakręciłem się na DL 650 V-Strom !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A nosi, bo pojeździłem Africą :P

A w starej Deauville nie ma wskaźnika paliwa (wygodny jestem), ma swoje latka i ciekawe przebiegi. Dlatego nakręciłem się na DL 650 V-Strom ;)

To się umówmy - w przyszły piątek po południu, przejedziesz się moją dowilką !OK

Marek - jak zawsze mi było miło !happybth Jesteś mój guru, więc musiałem się pochwalić. Zdaje się, że są takie plemiona gdzieś w Afryce, że najpierw wódz wypróbowuje pannę młodą !OK (a może coś pokręciłem?).

Odnośnik do komentarza
To się umówmy - w przyszły piątek po południu, przejedziesz się moją dowilką ;)

Ja jeździłem Deauville'm, ale z 2003r. Jest fajna, ale V-Strom jest wyższy, szuter dla niego nie będzie dla niego wyzwaniem :P I to mi bardzo odpowiada. Pojeździłem Africą po polnych dróżkach i zapragnąłem Dakaru !happybth Spokojnie, jak będę już wiedział na 101%, że zmieniam, to wtedy się zgłoszę ;) Teraz wiem na 90%, brak 10% pewności !OK

Gdzieś kiedyś było, że najpierw Król miał prawo pierwszej nocy, potem jego sługa - mąż wybranki !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
...., że najpierw wódz wypróbowuje pannę młodą ...

Artur nie pisz takich rzeczy bo nikt nie będzie chciał się zarejestrować na burgmanii Zach-Pom. !OK ale pomysł dobry !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
... najpierw Król miał prawo pierwszej nocy, potem jego sługa - mąż wybranki  :P

O! O to mi chodziło. !scooter

Sent, ale umówić się możemy niezależnie od tego czy kupujesz, czy nie. No i na szuter rzeczywiście "d" się nie nadaje. W piątek kawałek się przejechałem (niechcący - mapa pokazywała lepszą drogę) i myślałem, że się obalę, a w następstwie tego pognę i porysuję mój motur.

Tak nb. pojechałem do Świętej (naprzeciwko Skolwina, ale po drugiej stronie Wielkiej Wody) i chciałem się przejechać przez wioseczki - zacząłem od Dąbia (Moto Akcesoria! ;)), dalej przez Załom i Pucice, a dale to nie wiem co - wyjechałem w Goleniowie. Niestety, te wioski to bida z nędzą, dachy eternitowe, pijaczki pod sklepem i dziwna młodzież w dresach wykrzykująca i wymachująca łapami na mój widok... Jakaś grupa lumpów z piwem siedziała pod sklepikiem i podążała wzrokiem za mym torem ruchu, więc im zamachałem (jak to czynię kiedy ludzie na mnie patrzą, zwłaszcza w NRD). Ich wyraz twarzy nie zmienił się... Że o dziurach na drodze nie wspomnę. !OK

Odnośnik do komentarza

Oj Panowie. Chyba muszę się wybrać na zachodnie rubieże, bo widzę tak zarodki jakiś frakcji biegowców.

Przypominam. To forum maxiskuterowe !scooter !OK ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Składam samokrytykę: !scooter Jestem młody i głupi... (tzn. w kontekście jazdy na motorze/skuterze). Kupiłem, więc muszę nim trochę pojeździć. Ale Aprilia ciągle stoi w garażu. Może ją odgrzeję?

Niestety, jak na razie nie jestem za bardzo zadowolony z biegów... Owszem, jeździ się nieźle, ale...

Właśnie kombinuję, jak tu dojechać do Tlenia, gdzie Kujawiacy i Pomorzanie się zjeżdżają w przyszłym tygodniu. Muszę być w sobotę wieczorem w domu, a do Tlenia jest ok. 300 km. Może w piątek po robocie i w sobotę powrót? Ale będzie jak w Berlinie, wyjadę i najlepsze mnie ominie (nawet się rymuje! !OK).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Oj Panowie. Chyba muszę się wybrać na zachodnie rubieże, bo widzę tak zarodki jakiś frakcji biegowców.

Przypominam. To forum maxiskuterowe  !w00t  :rolleyes:  whist

No wreszcie ktoś do nas przyjedzie :D zawsze ja gdzieś jadę a tu proszę jest chętny

Odnośnik do komentarza

Jak znajdę chwilę czasu to robię fotki Burga i zawita na allegro. Dziwnie się czuję, jakbym kumpla sprzedawał :rolleyes: Przy Vivacity nie miałem takich rozterek !w00t

Najlepsze jest, że policja też kupuje sprzęty na sezon 2011 i to aż... 93 sztuki !!!! whist Dokładnie trafią do Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Właśnie kombinuję, jak tu dojechać do Tlenia, gdzie Kujawiacy i Pomorzanie się zjeżdżają w przyszłym tygodniu. Muszę być w sobotę wieczorem w domu, a do Tlenia jest ok. 300 km. Może w piątek po robocie i w sobotę powrót? Ale będzie jak w Berlinie, wyjadę i najlepsze mnie ominie (nawet się rymuje! :lol:).

Artur co z tym Tleniem? rozumiem wyjazd i powrót w jeden dzień czy już uzgodniłeś z kuj-pom jakiś nocleg (już mój wyjazd nie aktualny moja żona zachorowała i oczywiście nie mogę nawet pomyśleć)

Dzisiaj 09.09.2010 odwiedził mnie w pracy nasz nowy kolega wooferai, miło było poznać i oczywiście zapraszam jak tylko będziesz w pobliżu

Odnośnik do komentarza

Pleban już administrację na nas nasłał, za te biegowce whist

W Maździe czy VW-Audi ? Na Struga nowy salon Mazdy robią (tym razem Kozłowski). Na Madalińskiego w Maździe są miłe chłopaki. Do mojego nietypowego wózka ceny części czy usług mają dość niskie :D

Jak nie sprzedam do tego czasu :D, to może wpadnę ;)

Bilety, czym jeździ nasz kolega, bo ostatnio nowe Kymco Downtown 300 widziałem pod urzędem :D I czemu jeszcze tutaj nie zawitał ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bilety, czym jeździ nasz kolega, bo ostatnio nowe Kymco Downtown 300 widziałem pod urzędem ;) I czemu jeszcze tutaj nie zawitał ?

nasz nowy kolega woofera posiada Kymco Grand Dink 250, ale przyjechał do mnie 400, co do istnienia na forum, jest jakiś problem z jego kontem ukłony do administracji. nie może się przywitać w serdecznościach, pewnie to przejściowe.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja w sobote "koczuje" od 9:00 na Madalinskiego... przy okazji pobytu w Szczecinie, wymiana rozrzadu w samochodzie ;) .

Oooo! To musimy jakieś spotkanko uskutecznić. ;)

Ja dopiero co wróciłem do domu po prawie tygodniu wyjazdowym. Chyba jednak z Tlenia nic nie wyjdzie - planowałem pojechać w piątek i wrócić w sobotę. Ale w tzw. międzyczasie - jak to często bywa - trochę mi się namieszało.

Panowie, musimy jakoś się zebrać i nawiedzić Ojca Założyciela! ;);)

Odnośnik do komentarza
Bilety, czym jeździ nasz kolega, bo ostatnio nowe Kymco Downtown 300 widziałem pod urzędem  ;) I czemu jeszcze tutaj nie zawitał ?

nasz nowy kolega woofera posiada Kymco Grand Dink 250, ale przyjechał do mnie 400, co do istnienia na forum, jest jakiś problem z jego kontem ukłony do administracji. nie może się przywitać w serdecznościach, pewnie to przejściowe.

Nowy Uzytkownik "wooferai" juz dodany ;) .

Odnośnik do komentarza

Dzieki dr.big za dodanie do grona wiernych. ;)

W "serdecznościach" już się dodałem, i tam też można zobaczyć moje małe UFO na ostatnim zlocie w Maszewie.

Brakowało koszulki burgmani ;) , żeby bylo wiadomo, kto zdobył II miejsce w rzucie kołkiem.

DSC08299.JPG

DSC08476.JPG

DSC08475.JPG

Była też P O L I C J A ;)

DSC08415.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja w sobote "koczuje" od 9:00 na Madalinskiego... przy okazji pobytu w Szczecinie, wymiana rozrzadu w samochodzie :) .

Oooo! To musimy jakieś spotkanko uskutecznić. !piwko

Panowie, musimy jakoś się zebrać i nawiedzić Ojca Założyciela! :( !piwko

Rozumiem 9-ta rano na Madalińskiego oczywiście pochowajcie te biegowce !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...