Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jest już sierpień


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie to klimacik, kiedyś był a teraz to wszystko takie miłe aż się niedobrze robi !OK . Do Tlenia pojadę w sobotę lub niedzielę i zdam solidną relację. Uczepiłem się tego PTTKu bo to kawałek terenu w lesie i domki są dwupokojowe. Można Maxi przy chatce postawić. Grill z samego rana od razu po wyjściu z domku to też nie problem. Obiekt nie jest pierwszej młodości to i cena nie powinna być szokująca. !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    20

  • siemik

    16

  • Bobas

    14

  • Baśka13

    11

Top użytkownicy w tym temacie

HI,HI

ostatnio mielismy przyjemność z Panią z gór w czarnej sukience z czerwonymi ozdóbkami ,,Czego jeszce !,bo zamykam ......."

I tego mi brakuje.Kiedyś chociaż można było się pośmiać a teraz gdzie nie wejdziesz to z uprzejmością odzywają się,milutko,grzecznie co za "lipa" .Jakoś ta nasza Polska odmieniła się nie do poznania !piwko .

sugerujesz że nie ma wspomnień? są :lol:tylko bez takich absurdalnych sytuacji

Odnośnik do komentarza

Siemka

Noooooooooo dzisiaj mi się podoba słoneczko od rana , zapowiada się nam kilka dni całkiem przyzwoitych

Bobas to sobie pogodę załatwiliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pamiętacie, kiedyś był na forum taki gość co się Fundi nazywał :lol:

Nie wiecie co się dzieje z chłopiną ?

dobre pytanie jak wrócił z urlopu to chyba w pracy mieszka ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie widzę Fundasa na działce , spokojnie-imprezuje z rodzinką !OK !piwko

Jutro wybieramy się z Bobasem do Osiecznej na małe spotkanko z Jackiem (chłopiną z gór) :):D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Życzę Wam szerokiej i bezpiecznej drogi.Pozdrówcie Jacka od Siemika - ale bez pin....a !piwko Michu pożycz Fundiemu choć na chwilkę lapka aby się okazał.Brakuje go jakoś na forum i martwię się o "chłopine" i Sławkę.

Pozdrawiam.Siemik.

Odnośnik do komentarza

Witam z rana ;) .

Chłopaki szerokości na !piwko ino mi tam nic nie szlifowac :P;) .

Bawcie się dobrze i piwo jak dzwoniłem do Micha kazałem walnąc za mnie , bo duszno jakoś :P . Szkoda że nie mogę z Wami śmignąc no takie życie ;) . Jak ja miałem urlop to grzało nie wiadomo po co a teraz jak pogoda jest cacy to ja nie mogę :) . Ale twardym trzeba byc jak powiada jeden gośc a nie ...... no szkoda , a tu z rana jeszcze taka ładna pogoda :D . Obcykałem z lekka z szamanem pogodę dla kolegów :P . Raz jeszcze miłego spotkania :) !OK . No i tego gościa z Jeleniej doliny pozdrowic , no a jak nie będzie sam to resztę ucałowac .

P.S

Baśka nie pamiętam , ale mi 12 09 1010 pasuje , A może dla chętnych znajdzie się jakiś domeczek albo dwa , chociaż na jedną nockę :D .

Pozdrawiam :P .

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko w temacie 12.09.2010 to po wycieczce do Tlenia wybrałem ośrodek PTTK. Jeśli weźmiemy w 5 chłopa i cały domek to wyjdzie razem 120pln za dobę. Czyli 24pln od łepka na dobę. Domki normalne, bez wielkich udogodnień. Warunki sanitarne jak dla mnie do przyjęcia choć trzeba brać pod uwagę, że to baza PTTK w lesie. Nie ma tragedii. Niestety nowy najemca skasował stołówkę, wiec trzeba zakupić sobie żarełko i inne gadżety, samemu i dowieźć. Grill i takie tam. Obiekt pod tytułem Samotnia nad Wdą zmienił się w klasowy pensjonat z mnóstwem apartamentów i pięknym wystrojem. Zdjęcia cenników oraz obiektów zamieszczę wieczorem. Zrobimy też listę potencjalnych chętnych na domek. Pełną listę muszę przedstawić na tydzień przed spotkaniem bo skończą się wakacje ale za to będą grzybiarze, wędkarze i takie tam. Ja mam ochotę posiedzieć w Tleniu już od piątku więc też innych zachęcam.Chciał bym też wreszcie pojechać do Żura do elektrowni. Mimo, że mam tak blisko to nigdy tam nie byłem a miliony razy byłem blisko. Proszę o opinie !placz1

I już proponuję fotki tego co widziałem w Tleniu. Na początek cennik z Samotnej na Wdą. Nie są co ceny dla mnie.

pict0001ov.th.jpg

Kolejny obrazek to ceny obiadku a tym samym lokalu.

pict0003b.th.jpg

Całość, oczywiście prezentuje się wzorowo i nie przypomina tej obskurnej budy którą pamiętam z przed wielu lat. Ale to akurat tylko na plus dla tego miejsca.

pict0004gp.th.jpg

I jeszcze jedno ujęcie, tak na pamiątkę :D

pict0007bk.th.jpg

Teraz czas na ośrodek PTTK. Taki oto widoczek na domki od strony wjazdu. To takie domki ( domek ) będziemy mieli do dyspozycji.

pict0009vk.th.jpg

I jeszcze jedna foteczka na recepcję. Domek taki sam, z bliska.

pict0011rp.th.jpg

Zamieściłem tylko miniaturki po kliknięciu na fotkę zdjęcia pokażą się w pełnej rozdzielczości .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pamiętacie, kiedyś był na forum taki gość co się Fundi nazywał :D

Nie wiecie co się dzieje z chłopiną ?

Nic się nie dzieje Lipiec to czas na urlop tak więc udaliśmy się z małżonką na objazd EU oczywiście :angry:DSC00667.JPG

w sumie 4200 km DSC01861.JPGDSC01870.JPGDSC01881.JPGDSC02039.JPGDSC02215.JPGDSC02212.JPG

Potem wyjazd do Itali służbowo 4oo

Co do spotkasnia w Tleniu to się piszemy.

Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie zakręconych

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Włodek jak znajdziesz chwilkę czasu wrzuć więcej fotek.

Fajnie że wszystko w porządku u Was !OKK

Pozdrawiam. Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to ruszam po Micha do Bydzi i dalej letim na Osieczną  !OKK  :D

tak było w Osiecznej. Na zdjęciu nie ma jednak Robsona, ktoś musiał zrobić zdjęcie. :D he he i miał inną koszulkę

osieczna.jpg

Odnośnik do komentarza

Siemka

Właśnie wróciliśmy

Oj impreza w Osiecznej była ZACNA ,a szczególnie na Rynku ..... :huh:

wczoraj pojechaliśmy do Międzyrzecza zwiedzić bunkry -super sprawa ,no i oczywiście nocleg w agroturystyce :huh: !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chwila i kończymy sierpień !piwko zimno się zrobiło! Ja trzeci tydzień czekam za odbiorem prawka mało mnie jaśniste nie trafią !happybth kiedy będę jeżdzić zaraz zima przyjdzie z moim szczęściem !happybth Pozdrawiam cieplutko !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...