Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jest już sierpień


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    20

  • siemik

    16

  • Bobas

    14

  • Baśka13

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Jak w tym terminie to ja chętnie przyłączę się do spotkania , będzie miło spotkać się ze starymi znajomymi oraz poznać nowe(z forum) na żywo .

pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza

Jak by się komuś pomyliło i nie wie gdzie się spotkamy :Dnaduś tu :) Oczywiście ze swej stromy deklaruję obsługę fotograficzną Naszego spotkania.Spotkanie tak wielu Maxi w Tleniu to prawie zlot choć tylko jednodniowy. Już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Oczywiście ze swej stromy deklaruję obsługę fotograficzną Naszego spotkania.

Siemka.Teraz z tymi fotkami trzeba uważać :D .

A ja jeszcze nie sprawdzałem gdzie jest to spotkanko,sprawdzę dopiero przed wyjazdem.Jeśli jest to w obrębie jednego pełnego zbiornika - myślę oczywiście w jedną stronę i o Suzuki a nie o "H...i" :) to żaden problemik.

Jak dobrze wszystko się ułoży to i Burgerman z Olgą dołączą się.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Cieszę się że pod pasowałam z terminem :D tylko żeby nie padało. Upiorek tobie pasuje bo nic nie napisałeś ? Siemik masz około 100 km :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ty Ty ja Cię znam .

Zacnej nie tykaj  :)  ;)  ;) .

Nudno Mu  ;) walnij  :) .

Nie mogę bo zaraz z Sylwią i Dizlami, śmigamy do Gdańska.

Odnośnik do komentarza

Nudy na budy na naszym forum, bo wszyscy wakacjami żyją, a niektórzy nawet zbliżającymi się wyjazdami na ;) .

Trzeba maszynę szmaciskiem przeciągnąć :)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Można rozeznać sprawę. Tym bardziej, że planuję wyskok na rekonesans do Tlenia. Mogę zapytać i jak by byli chętni to może i ja się skuszę. Każda okazja na !happybth jest dobra .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
jak by byli chętni to może i ja się skuszę. Każda okazja na  !happybth jest dobra .

HI.HI. Co nie czytałeś postu wyżej ? Jeden już jest ja mogę być następny !happybth .

Odnośnik do komentarza
jak by byli chętni to może i ja się skuszę. Każda okazja na  :lol: jest dobra .

HI.HI. Co nie czytałeś postu wyżej ? Jeden już jest ja mogę być następny ;) .

No czytałem właśnie i dlatego podjąłem decyzję o zorganizowaniu tego domku. Z racji innych obowiązków to będzie jedna z ostatnich okazji na ;) !TAZ spotkania :lol::) . Myślę, że pojadę do Tlenia już w tą niedzielę i czegoś się dowiem. Sezon ma się ku końcowi więc nie powinno być problemu.

P.S.1 Wstępne rozeznanie wskazuje na Ośrodek PTTK w Tleniu. Byłem tam kilka razy, całkiem przyjemnie, jest sporo miejsca na Nasze sprzęty, drewniane domki, plaża i takie tam. Skromnie ale da się żyć. Nie szukam Wersalu. Zadzwonię to będę wiedział więcej.

Odnośnik do komentarza

Lepsze warunki powinny być w ośrodku EKO-Tanku a caloroczne pokoje sa w rehabilitacyjnych bazach np Perła.Kiedyś miał niezły standart,teraz nie wiem ale widzę ze dzialają

Odnośnik do komentarza

Wiem, że w Tleniu są ośrodki o wyższym standardzie ale myślałem, że chodzi Nam o jakieś miejsce do grilla i przekimania. W PTTKu spokojnie można balować cała noc i nikt się nie będzie czepiał :lol: a jak jest w innych miejscach to nie wiem. Dzwoniłem i zapowiedziałem się na niedzielę. Sprawdzę, wykonam kilka fotek i ocenicie czy będzie dobrze. Zawsze pozostaje namiot na polu namiotowym. Nie tęsknię za "pałacem" ważniejsze jest dla mnie Towarzystwo i spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Nie tęsknię za "pałacem" ważniejsze jest dla mnie Towarzystwo i spotkanie.

W pałacu mieszkam na co dzień :lol:

Osobiście wybieram opcję PTTK-owską z łyżkami na łańcuchach :lol:

Odnośnik do komentarza

W pałacu mieszkam na co dzień :lol:

Osobiście wybieram opcję PTTK-owską z łyżkami na łańcuchach whist

HI,HI

ostatnio mielismy przyjemność z Panią z gór w czarnej sukience z czerwonymi ozdóbkami ,,Czego jeszce !,bo zamykam ......." :):D:lol:

Ci co byli to doskonale kojarzą :)whist:):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

HI,HI

ostatnio mielismy przyjemność z Panią z gór w czarnej sukience z czerwonymi ozdóbkami ,,Czego jeszce !,bo zamykam ......."

I tego mi brakuje.Kiedyś chociaż można było się pośmiać a teraz gdzie nie wejdziesz to z uprzejmością odzywają się,milutko,grzecznie co za "lipa" .Jakoś ta nasza Polska odmieniła się nie do poznania :lol: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...