Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jest już sierpień


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Baśka13 gratuluje.Już wiem dla czego nas tak unikałaś !OKK .

Krzyś68 przepraszam że nie mogłem się z tobą spotkać ale nie raz tak bywa w mojej pracy że wyskoczy coś na co nie mam zupełnie wpływu.Imprezki nie widziałem !scooter zresztą jak co roku :D .Pozdrawiam !OK .

Bobas dzięki za pozdrowionka i sorki że nie zauważyłem ale "fajeczka"dezorganizuje"pogląd w okół siebie.Pozdrawiam :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    20

  • siemik

    16

  • Bobas

    14

  • Baśka13

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Baśka szczere kobiece gratki!!!!

Chłopaki....fajnie ze się Wam udał

wyjazd ...

to kiedy następny? taką mam ochotę gdzieś z Wami śmignąć.

pozdro....

Odnośnik do komentarza

Kasiu dziękuję !bicz Ja tak sobie nieśmiało myślałam żebyśmy w jakąś niedzielę spotkali się bliżej mnie na przykład w Tleniu można sobie kawkę wypić pogadać, po południu. Myślę o początkach września co koledzy i koleżanka na to ?

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie :) już dawno miałem ochotę do Tlenia na lody do Lido śmignąć ale zawsze coś innego się pojawiało. Baśka, proszę wyznaczyć miejsce i czas i !bicz B):lol:;) . Może będą już naszywki dla powiatu świeckiego?

i tak z ostatniej chwili :) właśnie wyczytałem se puknij paluchem

to jubileuszowe spotkanie i rozważam wyskok w sobotę, po pracy czyli o 14.00 . Gdyby ktoś był jeszcze chętny to się zgramy bo nie mam z kim a sam pić nie lubię B) Oczywiście planuję pozostać do niedzieli. !V i była by okazja na B) integracyjny.

Odnośnik do komentarza

Hejka,

jeśli chodzi o Tleń to oki! !holiday

uwielbiam kawę i lody i okazja by była

sie w końcu poznać w realu !tut

Natomiast co do spotkania w Pieckach

z mojej strony odpada w sobotę jedziemy obstawiać ślub w Gdańsku

a po za tym Nie lubię takich "chamskich" festynów :D

Odnośnik do komentarza
Nie lubię takich "chamskich" festynów !OK

Faktycznie to nie jest może widowisko kulturalne najwyższego lotu ale aż tak bym tego nie nazwał. Dogadamy z Baśką szczegóły i damy znać. Sto lat nie byłem w Tleniu.

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Dawno nic nie pisałem bo praca i praca ;) .

Basiu Szacun śmigaj szeroko i bez awaryjnie :D .

Bobasek to prawda śmigało się super , dzięki Marzence i Tomkowi za zaproszenie Jolce i Michowi za wspólny powrót , no i serdeczne pozdrowienia dla Spinki i Leszka miło było pogadac , szkoda tylko że nie dane nam było śmignąc z Szacunem :P , jeszcze go dopadne na te lody , ale teraz stawka wzrosła do pięciu sztuk .

P.S

Baśka krótka piłka ustal datę , kiedy się spotykamy a reszta musowo się dostosowac :P:P , tylko ten szacun czy będzie miał czas :P . Tak nie śmiało może jest nie daleko jakieś miejsce na ognicho , można by kiełbaskę upiec , oczywiście każdy kupi we własnym zakresie , tylko te lody jak On je dowiezie :P;) . To tylko moja mała propozycja i sugestia .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemiki też bardzo chętnie podjadą ale termin proszę na przyszły miesiąc.

Dziś zakupiłem nowy akumulator bo stary miał cztery latka i czas już był na niego.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza

Nikt nic nie pisze :) .

To ja nie skromnie zaproponuję 29 sierpnia będzie okazja zakończyc wakacje 2010.

No i będzie okazja się poznac w realu z naszą nową koleżanką :( .

Tak więc ustawiac się na 29 :( , no i żadnych 4 00 tylko na :( , no i jeszcze temat Szamana bo to jest ważna sprawa whist .

P.S

No i o tym czasie może będzie chłodniej to Robert nie zmarznie i lody się nie roztopią :(:lol:;) . Normalnie 5 sztuk ;):lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Upiorek Może jeszcze przemyślimy tą datę bo mi nie pasuje w tym miesiącu.Z mojej strony może być niedziela 05.09.2010r. godz. 11-12.00.

Pozdrawiam. Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Upiorek Może jeszcze przemyślimy tą datę bo mi nie pasuje w tym miesiącu.Z mojej strony może być niedziela 05.09.2010r. godz. 11-12.00.

Pozdrawiam. Siemik

Grześ - ja 5.09. niestety pracuję :( .

Odnośnik do komentarza

Ze swej strony mogę zadeklarować, że zaakceptuję większość podanych terminów. Chwilowo nie mam żadnych wieści od Baśki. Jak tylko coś będzie to zapodam tu i teraz. Choć myślę, że nie da się usatysfakcjonować wszystkich ale trzeba się starać.

Odnośnik do komentarza

Myślałam nad 12 września niedziela godzina, może być 12 jak komu pasuje ? Dlaczego tak póżno, niektórzy z was mają już jakieś plany, innym nie pasuje, koniec sierpnia zapowiadają nie ciekawy, myślę że wrzesień będzie w miarę. Wstępne spotkanie przy restauracji Samotnia nad Wdą http://www.samotnia.eu/ to jest za mostem przy szosie łatwo trafić, miejsce jest by posiedzieć. Co koleżeństwo na to ?

Odnośnik do komentarza

zgodnie z moją deklaracją, nie widzę przeszkód. Jeśli tylko do tego czasu szlag mnie nie trafi !happybth to stawię się na pewno. Baśka myślę, że powinniśmy zrobić jakiś rekonesans. Może jakieś wstępne ustalenia zrobimy telefonicznie?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie oki...

Będę bo nie mam póki co żadnych planów

a weekend spędziłam nad morzem na moto

a wczoraj jechałam jeszcze przez Kowalewo

Upiorku-sorki ze sie nie odezwałam

ale będzie okazja sie zobaczyć jak Ci pasuje 25

bo bede wieczorkiem znowu przejazdem :D

A co z FUNDIM????

odezwij sie chłopie!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam towarzystwo :D . Termin 12.09 mi też pasuje jakby co .

Jutro mam zapowiedzianą wizytę-kontrolę na działkach pod Bydgoszczą :D ....

.... chyba że będzie lało (włącznie z gradobiciem) i grzmiało tak jak teraz !happybth , to kto wie :lol:

Odnośnik do komentarza

Kasiu 25 mam zaplanowany ale to jeszcze nic pewnego ;) .

Ty szacun z lodami do Bydzi Ty Ty kolega jesteś :lol::D . Za to stawka wzrosła o jednego czyli 6 szt :lol: . Ciekawe po co tam śmigasz whist , no chyba że :lol::D , to całkiem inna sprawa :lol: .

P.S

Kasieńko telefon do mnie masz to zadzwoń i zapraszam na kawunię :lol: .

Pozdrawiam !happybth .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...