Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jest już sierpień


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    20

  • siemik

    16

  • Bobas

    14

  • Baśka13

    11

Top użytkownicy w tym temacie

6-8. Krąpiewo.1 Atomowy Zlot. Morwa pisze, że też się wybiera z innym Kolegą. Strasznie jestem ciekaw czy On już z Giżycka wrócił bo ja już dawno. Gdyby coś nie wyszło to zawsze można w ramach planu "B" śmignąć do Debrzna. Mam wolne do 9.08.więc bez stresu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zarobiony jestem niesamowicie , ale od niedzieli nareszcie urlop :lol::lol:whist .

Zacną śmigam prawie codziennie na mojej "ulubionej" trasie nr.1 !piwko .

Jak powszechnie wiadomo , przez okolice te prowadzi szlak urlopowy rodaków z centralnej i południowej Polski , także b. często dochodzi tam do sytuacji zagrażających życiu , także pozostało tylko zamontować do Zacnej jakiś zestaw !guns , albo ;) i w drogę ;) . Szkoda że nie mam kamerki jakiejś , byłby super materiał na thriller , a to co pokazują w TVN "uwaga pirat" , to jest przedszkole.

Odnośnik do komentarza
Gdyby coś nie wyszło to zawsze można w ramach planu "B" śmignąć do Debrzna. Mam wolne do 9.08.więc bez stresu.

A co się dzieje w Debrznie ?

Odnośnik do komentarza
Gdyby coś nie wyszło to zawsze można w ramach planu "B" śmignąć do Debrzna. Mam wolne  do 9.08.więc bez stresu.

A co się dzieje w Debrznie ?

a proszę bardzo :lol: 6-8.08.2010 XI Płonące Party, Debrzno. Organizator: Klub Motocyklowy Płonące Wały, tel.: 0-505 901 875 - Pilot, 0-608 213 499 - Mario, www.plonacewaly.com

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
oj będzie się działo !OK  !piwko  :unsure: .

Siemka.

Ten tekst słyszałem już przed wyjazdem na mazury :) i co? Lipa. Nie doczekałem się.

Pozdrawiam.Zawiedziony i zasmucony Siemik

:) .

Odnośnik do komentarza

i się tu z Kolegą nie zgodzę. Bardzo miło wspominam te zajęcia świetlicowe w podgrupach !OK . Albo podchody i szukanie zagubionej flaszki, o pierwszej w nocy :) . Fakt, że te i inne zajęcia miały miejsce w Giżycku, w forcie Boyen. a nie w rozwalonym domku letniskowym krasnala z wąsem. Dlatego pogróżki Kolegi Morwy traktuję bardzo poważnie :):) !piwko :unsure: no :)

Odnośnik do komentarza

My niestety do Krąpiewa nie dotarliśmy, natomiast byliśmy w Bydgoszczy na stuncie było świetnie :) Tak w ogóle to muszę się pochwalić że w dniu dzisiejszym zdałam na prawko kategoria A ;);) czyli jestem pełno prawnym użytkownikiem moto, cieszę się tym bardziej że na auto prawka nie posiadam. Radość ogromna podejście drugie. Cha to się pochwaliłam :):lol:;):) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Tak w ogóle to muszę się pochwalić że w dniu dzisiejszym zdałam na prawko kategoria A <_<  !OKK czyli jestem pełno prawnym użytkownikiem moto, cieszę się tym bardziej że na auto prawka nie posiadam.

Basiu, moje gratulacje !OKK

Odnośnik do komentarza

Siemanko

W końcu odpaliłem internet ...u mnie na działce to nie raz jest porażka z łączem !piwko

W piatek odwiedziliśmy Prezesa no i oczywiscie wyjazd w niedzielę jak zwykle było przyjemnie i sympatycznie <_< !OKK !YES :lol:

Marzenka , Tomek dzieki bardzo za gościnę

Upiorek ,Bobas dzięki za wspólny powrót !V :lol::P

Baśka moje gratulacje :P

Odnośnik do komentarza

Znalazłem chwilę czasu by napisać :o dziękuję wszystkim za spotkanie było fajnie, lecz krótko :(:(

Jesteśmy cały czas w Stegnie ;) powiem jest ciężko !YES !scooter

Baśka szacun !scooter !scooter ;) pozostało

!scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...