Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W tym roku już po raz 9-ty odbędzie się Suwałki Blues Festiwal.

W Burgmanijnym składzie odwiedzaliśmy Suwałki w trakcie festiwalu już 2 razy.

Zeszłoroczny wyjazd Burgmaniaków potwierdził wyśmienitymi już wspomnieniami dobry wybór kierunku i imprezy.

Wszyscy byli zadowoleni i dobrze się bawili. Kto już był to wie że tutaj płynie BLUES i fajnie jest.

Jak było w poprzednich latach, zobaczcie:

1. Wyjazd na Festiwal 2014 >>TUTAJ 2. Wyjazd na Festiwal 2015 >>TUTAJ

Tym właśnie śladem zamierzamy ruszyć też w tym roku pod naszym hasłem:

Suwałki BURGMANIA Blues!

011.jpg

Jeszcze kilka fotek:

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

SUWAŁKI BLUES FESTIWAL - KRÓTKI OPIS

Termin 7-10 lipca (Czw-Sob). Impreza głównie plenerowa na 4 scenach otwartych lokowanych w Centrum miasta. 1-2 koncerty biletowane, reszta niebiletowane. Koncerty zaczynają się od godziny 10-ej rano (tzw. śniadania bluesowe, a w godzinach wieczornych przenosi się na sceny w ok. 15 klubach i pubach (tu bilety) i kończy się ok. godz. 2-giej. Są prezentacje zespołów amatorskich, są sceny gdzie można samemu zagrać, zaśpiewać :detective: , ale są również gwiazdy. To wszystko daje swoisty i niepowtarzalny klimat. :afro: :kicking: !V !OK :pimp:

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Tym razem spotykamy się na nowoczesnym niedawno oddanym do użytku EUROCAMP OSiR nr 133 w Suwałkach przy ul. Zarzecze 26

gdzie mamy wydzielone miejsce tylko dla uczestników naszego spotkania, miejsce pod namioty oraz bezpośredni parking dla skuterów.

Rezerwacja EUROCAMP od 8 - 10 lipca (piątek-niedziela)

Przewidziany jest ciekawy program krajoznawczy, udział w Bluesowej Moto Paradzie oraz inne atrakcje o których damy znać bliżej terminu spotkania.

Wpisowe to 55 zł!

pokrywa pobyt na EuroCamp 1 os. pod namiotem w terminie 8-10 lipca (piątek-niedziela)

Namiot tutaj obowiązkowy!

Wpłaty przyjmuje: Anna Betlińska - konto: 65 1020 1026 0000 1202 0144 6806

Listę uczestników i wpłat będzie uzupełniana co 3-4 dni

Wyżywienie we własnym zakresie, wszelkie pisane i nie pisane atrakcje również we własnym zakresie.

Wrzuć na LUZ i ruszaj na Suwałki Burgmania Blues !!!

011.jpg

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Rusza BLUES Lista:

1. arturas -

2. MariuszBurgi - WPŁACONE

3. GrzechCnik -

4. Campto - WPŁACONE

5. plecaczek Campta - WPŁACONE

6. Kowal - WPŁACONE

7. pgizi -

8. putek - WPŁACONE

9. KriSSo - WPŁACONE

10. Artix -

11. Bilety - WPŁACONE

12. Zosia - WPŁACONE

13. morwa37 -

14. xmarcinx - (h)

15. xmarcinx lepsza połowa (h) -

16. Meggy - (h) - WPŁACONE

17. Marcyś - (h) - WPŁACONE

18. MarioM (h)

19. Ziuta (h)

20. Jaco (h)

21. Zdun (h)

22. Edzia (h)

23. Larwa (h)

24. Radoslav (h)

25. AndrzejS (h)

26. Krzytro (h)

27. Krzytro junior (h)

28. Kalii

29. Jack

30. ZYBEX

31. Mateo28/ Nasz Suwalski Gospodarz!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ideą spotkania w tym roku jest stworzenie na EuroCamp naszego klubowego Burgmaniowego miasteczka - taki Burgmania Blues Camp.

Jeżeli ktoś chciałby w innych warunkach musi postarać się we własnym zakresie.

Dla kogoś kto chce hotel w pobliżu eurocampingu (własciwie na tym samym terenie) znajduje się hotel http://osir.suwalki....oclegowy-wigry/

Może są jakieś wolne miejsca w tym terminie. Jeśli nie służę pomocą ,bo jestem z Suwałk.

Grzegorz R fajnie że się odezwałeś :) liczę na Twoje choć nieduże wsparcie.

Odnośnik do komentarza

Uważam ,że to bardzo fajna idea stworzenia na kilka dni "miasteczka burgmano-blusowego na terenie EuroCampingu zwłaszcza ,że teren jest naprawdę fajny nad zalewem + uzbojony w media prąd woda + nowiutkie sanitariaty z kuchnią. Z naprawdę wielką chęcia chciałbym się przyłączyć do was, jednakże nie mogę już przełożyć planów wyjazdu na North Cape i Lofoty, więc będę tylko duchem na Bluesie.

Odnośnik do komentarza

Uważam ,że to bardzo fajna idea stworzenia na kilka dni "miasteczka burgmano-blusowego na terenie EuroCampingu zwłaszcza ,że teren jest naprawdę fajny nad zalewem + uzbojony w media prąd woda + nowiutkie sanitariaty z kuchnią. Z naprawdę wielką chęcia chciałbym się przyłączyć do was, jednakże nie mogę już przełożyć planów wyjazdu na North Cape i Lofoty, więc będę tylko duchem na Bluesie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Campto wraz z plecaczkiem prosi o dopisanie do listy miłośników "kiwania się" w rytmie bluesa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur czy tylko namioty,jakiś hotel w pobliżu :question: w moim wieku człek staje się strasznie rozpieszczony :msn-wink:

Proszę o dopisanie i mojej skromnej osoby.

I tak jednak Andrzejek ma rację, hotel to podstawa wyjazdu. Jestem za. Trza szukać.

Odnośnik do komentarza

Witam, Artur wpisz mnie proszę na listę ,tyle się działo, że nie udało się porozmawiać. Tyle, że chyba wolę pokoik hotelowy, a jak się nie uda to zapakuje namiocik i w drogę.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To w końcu jak jest z noclegiem? Namiot czy hotel? W opisie Artur pisze, że namiot to mus a tu prawie każdy się zapisuje pod warunkiem hotelu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To w końcu jak jest z noclegiem? Namiot czy hotel? W opisie Artur pisze, że namiot to mus a tu prawie każdy się zapisuje pod warunkiem hotelu.

Ja tam od razu nastawiam się na namiot. Powód prosty: z tego co słyszałem to nie ma już miejsc w hotelu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do kiedy można się zapisywać?

Tak jak pisałem jest to LUZ BLUES, a więc temat cały czas otwarty :)

ale wielkość terenu jaki będzie wytyczony dla nas od EURO CAMP będzie zależny od wpłat.

Odnośnik do komentarza

Artur, mnie też dopisz do listy proszę. Mam tylko wątpliwości co do rodzaju kwatery po

zeszłorocznych deszczu strugach...... prawie cały czas padało!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...