Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Blues Festiwal 2014


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Na bieżąco obserwuję polską scenę bluesową i do tej pory jeszcze tak obfitego w koncerty festiwalu w Suwałkach nie było!!!!!!

Czas się wybrać, posłuchać i trochę oderwać się od codzienności. Ma być ponoć moto parada.

Czy ktoś się wybiera na festiwal?

Tylko kwestia kwater, może namiot, bo już nieco późno. Podpytam na "podlaskim" jak z noclegami w tym czasie w suwalskim grodzie >>TUTAJ.

... krótkie info...

Suwałki Blues Festiwal 2014 - 10-12 lipca 2014

Super Program do podejrzenia >>TUTAJ - wiele scen - biletowanych i niebiletowanych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byliśmy z Wrzoniem w tamtym roku chociaż na krótko, ale odczuliśmy ten szczególny i swoisty klimat. Warto poczuć tą atmosferę:) .

W tym roku chyba nie damy rady :rolleyes1:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to coś wiadamo o klimacie.... Zawsze leciałem na Olsztyńskie Noce Bluesowe, a teraz Suwałki wyglądają MEGAbluesowo... więc muszę tu być. Ma być więcej scen niż w zeszłym i blues od rana praktycznie do rana. Zamierzam jechać dopiero w piątek i mam nadzieję, że to mi wypali.

Odnośnik do komentarza

Artur, o której planujesz wyjazd w piątek i powrót w sobotę? Zabieramy namioty czy szukamy kwatery?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napiszę nieco więcej - proponuję wyjściowo założenia:

wyjazd z W-wy w piątek g.7.30-8.00, (po drodze tankowanie, kawa) na miejscu Suwałki g.12-13.

Zakwaterowanie w Eurocamp czy też OSiR pod namiotem (najbardziej elastyczna forma i bez spinania się, czasem można trafić wolną przyczepę lub bungalow i wtedy odpada rozkładanie namiotu. "Dzwoniłem po hotelikach i kwaterach w Suwałkach i już jest ciężko.") Potem rekonesans po mieście na 2oo, obiad i zapoznanie z programem i mapką scen koncertowych. Dalej piątek, sobota BLUESowe atrakcje Festiwalu, sobota po śniadanku krótka wycieczka na 2oo po okolicy - proponuję kulnąć się nad j.Wigry, fajna okolica i możliwość kąpieli w ośrodku.

Powrót w niedzielę 10-12. Jak na razie prognozy pogody b. optymistyczne:)

Podaję dodatkowe info: koszty na EuroCamp: osoba dorosła 10 zł, namiot 10 zł, motocykl 5 zł za dobę.

Na terenie parking i sanitariaty. Poza tym dla zmotoryzowanych na 2oo miasto przygotowało też MOTO miasteczka - info od miłej osoby z EuroCamp.

Wejściówki na koncerty biletowane 15zł/koncert, tutaj trzeba chyba już rezerwować - jest ich 6/wieczór i wszystkie zaczynają się o 23, poza tymi koncertami jest dosyć dużo niebiletowanych, na mniejszych i większych scenach, które zaczynają się od g. 10 rano. /koszulka Festiwalowa ok. 30 zł/

Odnośnik do komentarza

Negocjacje zakończone pomyślnie tylko wyjazd mogli byśmy troszkę przesunąć np godz.9-9,30 bo muszę zaprowadzić Tośkę do żłobka.

Zaczynam się powoli pakować :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Negocjacje zakończone pomyślnie tylko wyjazd mogli byśmy troszkę przesunąć np godz.9-9,30 bo muszę zaprowadzić Tośkę do żłobka.

Zaczynam się powoli pakować :clapping:

Bardzo się cieszę :thumbs_up: . Szczegóły uzgodnimy na PW.

Jeszcze jest trochę czasu, to może ktoś z mazowieckiego do nas dołączy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo mnie to cieszy. Lecieć w trio i to nie byle jakim bo wyborowym (po części korsykańskim) to będzie Wielka przyjemność. A może jeszcze ktoś do nas dołączy - w zasadzie wychodzi nam takie maxi kulanko -:) !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ze względów logistycznych i po małym doprecyzowaniu możliwości umówimy się w okolicach ul. Ostrobramskiej ok. 9.30-10 - b.dokładne miejsce i godzina jeszcze do potwierdzenia - będziemy ruszać po wczesnym poranku w pracy. Oprócz namiotów weźcie jakieś slipesy, bedzię okazja na kąpiel w jeziorze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super. Podaję więcej szczegółów. Wyjazd z namiotami. W tej chwili już jest mega ciężko o inne miejsca niż na CAMPie.

Spotkanie - wyjazd Warszawa (godz. orientacyjne do uściślenia w czwartek wieczorem) Piątek 9.30 - 10, Mc przy Ostrobramskiej obok salonu BMW. Wyjazd 10.20-11.

Obok na BP można się zatankować.

Odnośnik do komentarza

Mieszkam na Pradze na Ząbkowskiej jak by to nie był kłopot to czekał bym na Was gdzieś po drodze

bo i tak chyba tędy będziecie lecieć to bym się nie wbijał na Ostrobramską.

POZDRAWIAM.

W razie co to dzwońcie...tel-668471884

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podaję sztywne ustalenia!!

Zbiórka przed wyjazdem z W-wy piątek o godz. 10 przy McD na Ostrobramskiej za salonem BMW.

.. mała kawka, tankowanie i wyjazd najpóźniej 10.30.

Chętnych i jeszcze niezdecydowanych ZAPRASZAMY do naszej 2oo_BLUES_grupy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ruszylismy planowo. 10.30. Pogoda na jazde super, bez deszczu, ale i bez slonka. Na miejscu jestesmy o godz. 14.30 pukamy w blat na recepcji campa i pani zaproponowala pokoj. Ekstra 3 ze śniadaniem w cenie 43 zl. Lodoweczka, tv, lazienka. Pokoj z widokiem na stadion i camping i jeziorko. Pojechalismy na rekonesans po grodzie i obiadek - uwaga full wypas za 12,90. Teraz siedzimy, masujemy brzuchy i planujemy dalszy czas.

deha5y3u.jpgjy3ube8u.jpgy8a9ybas.jpge4a2yvy7.jpg

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę Wam jak cholera -a może Miętus wystąpi w stroju liścia(Korsyka) na koncercie?

Oj działo by się...

Zdjęcia mile widziane.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj wieczorem spotkalismy sie z Mateo28 z ktorym wymienilismy kilka sympatycznych zdan oraz dostalismy nieco informacji o okolicznych atrakcjach. Dzisiaj rano pogoda niestety byla deszczowa i wyszly nici z planowanej wycieczki, a chcielismy pojechac na akwedukty w Stańczykach. Rano wspominane Lux sniadanko i rekonesans po stadionie i campie. Krotka drzemka i uderzamy na festiwalowe koncerty i miejscowe jadelko.

Zalaczam kilka fotek z telefonu.

Sniadanko

7ajapydy.jpg

Tu mieszkamy goddne polecenia

6asa7ybe.jpg

Nasz stadion i camping na ktorym mielismy nocować

ageqe3eh.jpg

Przyjechał po nas festiwalowy autobus, ale nie skorzystalismy

ne9enege.jpg

Ruszylismy piechotka na koncerty, aby złapać troszkę powietrza, tu zdrowsze niz u nas.

5u8uhege.jpg

y4u9e5a3.jpg

by8u2eqe.jpg

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do domu w jednym kawałku.

Arturas,Miętus Panowie dzięki za wszystko szczególnie za naukę wszystkiego.

Polecam się na przyszłość. :chair:

Pamiętajcie na naukę nigdy nie jest za późno.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dotarłem do bazy bezpiecznie :).

Dziękuję za wszystko współ-towarzyszom podróży :) Andrzej, Arturas - warto było poczuć BLUESa. :)

Ogółem przejechałem 581km.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...