Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie z jajcem Grupy Zachodniopomorskiej


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

W związku ze zbliżającymi Świetami Wilekanocnymi, pomyślałem sobie wspominając ubiegłoroczne, że warto byłoby zorganizować spotkanie wielkanocne. Zainspirowany propozycją Piotra minimi1 proponuje zorganizować to spotkanie w Restauracji Hospudka, wstępnie w czwartek 26 marca o godz. 18.30...

Czekam na Wasze opinie lub ewentualnie inne propozycje no i oczywiście zgłoszenia.

Otwieram listę uczestników tego spotkania:

1) Urbi

2) ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    14

  • ArtCho

    14

  • Urbi

    14

  • minimi1

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki, ale ja tylko zauważyłem, że takowa jest i ludzie przychodzą i fajnie byłoby mieć podobną. Za to faktem jest, iż można zrobić tam spotkanie, ale o ile wiem pojemność stolikowa to maks 10 osób- no góra 12. Cena podstawowego dania- znaczy sznycla- dużego z sałatką ziemniaczaną to 25 zeta jest też piwo bezalkoholowe- bardzo dobre zresztą- tutaj strona z menu za 8 zł jest pół litra skalaka bezalkoholowego i też dobrze jeżeli ktoś nie lubi czeskiego żarcia (ogólnie znam lepsze kuchnie niż czeska i słowacka)

zadzwonię jutro, albo przejdę się i zapytam, ile maks osób przy stoliku i kiedy trzeba zgłosić

http://www.hospudka.pl/menu.html

wstępnie tak

1) Urbi

2) KriSSo

3) Piotr Minimi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety we wszystkie czwartki pracuję.

Rzelu, tak do końca roku...?!? ?

Sorki, ale ja tylko zauważyłem, że takowa jest i ludzie przychodzą i fajnie byłoby mieć podobną. Za to faktem jest, iż można zrobić tam spotkanie, ale o ile wiem pojemność stolikowa to maks 10 osób- no góra 12. Cena podstawowego dania- znaczy sznycla- dużego z sałatką ziemniaczaną to 25 zeta jest też piwo bezalkoholowe- bardzo dobre zresztą- tutaj strona z menu za 8 zł jest pół litra skalaka bezalkoholowego i też dobrze jeżeli ktoś nie lubi czeskiego żarcia (ogólnie znam lepsze kuchnie niż czeska i słowacka)

zadzwonię jutro, albo przejdę się i zapytam, ile maks osób przy stoliku i kiedy trzeba zgłosić

http://www.hospudka.pl/menu.html

wstępnie tak

1) Urbi

2) KriSSo

3) Piotr Minimi

Piotruś, żeby mieć podobną, trzeba zobaczyć jak wogóle wygląda, jak pachnie, co i jak serwują oraz poznać konkurencje, a że zdarza się okazja, to trzeba iść za ciosem.

A potem się spotkamy i porozmawiamy o biznesie i interesach oraz dalszych działaniach i możliwościach GZ ?

Odnośnik do komentarza

Rzelu, tak do końca roku...?!? ?

Piotruś, żeby mieć podobną, trzeba zobaczyć jak wogóle wygląda, jak pachnie, co i jak serwują oraz poznać konkurencje, a że zdarza się okazja, to trzeba iść za ciosem.

A potem się spotkamy i porozmawiamy o biznesie i interesach oraz dalszych działaniach i możliwościach GZ ?

ja ją dokładnie poznałem, mam koncept, mam .... nie mam wiedzy, know how i doświadczenia czyli wiem gdzie, wiem za co wiem jaka, ale reszty brak

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajny pomysł ... zwłaszcza że restauracja Hospudka jest tuż obok Galerii Kaskada ...

Po dobrym żarciu można skutami pojeździć po ... Galerii ... taki mały lansik ... :)

W takim razie, nie rozumiem dlaczego jeszcze się nie zdeklarowałeś... ?!?

1) Wojtek - Urbi

2) Krzysiek - KriSSo

3) Piotr - Minimi

4) Roman - romeo1971

5) Roger - Rogierro

6) Grzegorz - grota10

7) ...

Odnośnik do komentarza

Otwieram alternatywne głosowanie na spotkanie na spota z ogniskiem na Głębokim z kawałkiem kiełbasy w ręku jako spotkaniem jajeczkowym. Oznacza to, iż chętnie się zobaczę z naszą grupą- też w Hospudce, jeżeli tak będzie chciała większość, jednak pragnę zaznaczyć- w Hospudce jest wąsko i ciasno i jednak tak góra 10 osób to maks, intymności też nie będziemy mieli, albowiem Hospudka będzie zawalona- bo o tej godzinie zawsze jest pełna- zatem alternatywnie proponuję głosowanie też na Głebokie

1) Piotr Minimi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, co znaczy "bo akurat o tej porze mamy spora"... Przecież nie ma "nas" i "Was", nie ma tutaj "my mamy" i "Wy macie"... Wszyscy jesteśmy jedną Grupą Zachodniopomorską i jest to jasne i oczywiste, że zgodnie z tradycją, w każdy czwartek jest spot - wszyscy o tym wiemy, więc mamy wszyscy spota.

Przecież to ma być właśnie spotkanie GZ, popularnie zwane spotem, tylko korzystając z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych, bardziej wyjątkowe, o specjalnym, świątecznym charakterze, stąd zaproponowane inne miejsce...

Wyszliśmy z propozycją, oczekując opinii lub innych propozycji oraz poddając to ogólnej dyskusji. Więc nie rozumiem o co chodzi...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Otwieram alternatywne głosowanie na spotkanie na spota z ogniskiem na Głębokim z kawałkiem kiełbasy w ręku jako spotkaniem jajeczkowym. Oznacza to, iż chętnie się zobaczę z naszą grupą- też w Hospudce, jeżeli tak będzie chciała większość, jednak pragnę zaznaczyć- w Hospudce jest wąsko i ciasno i jednak tak góra 10 osób to maks, intymności też nie będziemy mieli, albowiem Hospudka będzie zawalona- bo o tej godzinie zawsze jest pełna- zatem alternatywnie proponuję głosowanie też na Głebokie

1) Piotr (Minimi)

2) Marek (bilety)

Jak najbardziej ognicho, mniejsze koszty i jak Piotr napisał nie będzie ciasnoty cała polana dla nas.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maciek, co znaczy "bo akurat o tej porze mamy spora"... Przecież nie ma "nas" i "Was", nie ma tutaj "my mamy" i "Wy macie"... Wszyscy jesteśmy jedną Grupą Zachodniopomorską i jest to jasne i oczywiste, że zgodnie z tradycją, w każdy czwartek jest spot - wszyscy o tym wiemy, więc mamy wszyscy spota.

Przecież to ma być właśnie spotkanie GZ, popularnie zwane spotem, tylko korzystając z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych, bardziej wyjątkowe, o specjalnym, świątecznym charakterze, stąd zaproponowane inne miejsce...

Wyszliśmy z propozycją, oczekując opinii lub innych propozycji oraz poddając to ogólnej dyskusji. Więc nie rozumiem o co chodzi...?!?

Nie bijcie piany, pewnie chodziło Maćkowi o to że ciebie nie widzi na spotach.

Co do Wielkanocy na ognichu:

1) Minimi

2) bilety

3) romeo1971

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No w końcu zaczęliśmy dyskutować i rozprawiać o innych propozycjach spotkania z jajcem... Cieszę się, że wogóle idea takiego spotkania w końcu się przyjęła.

Powiem tak, czy to w lokalu czy też na polanie przy ognisku, z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ spotkam się w końcu z Wami wszystkimi (dotychczas chęci były, ale brak czasu... - niestety obowiązki zawodowe i rodzinne bardzo mocno mnie ograniczają w ostatnim czasie) na spotkaniu GZ czy zwykłym cotygodniowym czy też o charakterze okolicznościowym...

1) Minimi

2) bilety

3) romeo1971

4) Urbi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista jajeczna (ognicho):

1) Minimi

2) bilety

3) romeo1971

4) Urbi

5) wooferai

6) KriSSo

7) melmacie

Odnośnik do komentarza

Ognisko !

1) Minimi

2) bilety

3) romeo1971

4) Urbi

5) wooferai

6) KriSSo

7) melmacie

8) burgifan

Wojtek, wcale mi o nic nie chodziło, chciałem się z Tobą podroczyć :D Zastanawiałem się jak zaraagujesz ;) Przecież sam na to wpadłem, że to spotkanko miało być w ramach spota.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ognisko

1) Minimi

2) bilety

3) romeo1971

4) Urbi

5) wooferai

6) KriSSo

7) melmacie

8) burgifan

9) grota10

10) Rogierro

11) Kunisz

P.S. Rozumiem, Maciek, że zgodnie z zasadą "Kto się lubi, ten się czubi..." Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bez roznicy gdzie;-)

Jesli pogoda dopisze to ognisko jak najbardziej moze byc.

Dopisuje sie do listy;-)

1) Minimi

2) bilety

3) romeo1971

4) Urbi

5) wooferai

6) KriSSo

7) melmacie

8) burgifan

9) grota10

10) Rogierro

11) Kunisz

12) Joshua

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...