Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cusiowe grillowanie na Mazurach


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich miłośników maxi

Zapraszamy wszystkich na imprezę integracyjną pt" Cusiowe grillowanie na Mazurach".

Sztafeta sztafetą, ale czasu i okazji aby się spotkać i pogadać między regionami jest naprawdę niewiele.

Impreza odbędzie się w dniach 17/18 maja w ośrodku Gwarek, położonego 2 km od Giżycka, aby uświetnić przekazanie cusia pomiędzy grupą Kujawsko-Pom i Warmińsko-Maz. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych do integracji. Z przyczyn technicznych lista uczestników zostanie zamknięta 20 kwietnia i jest to termin ostateczny. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt udziału w imprezie wynosi 120 PLN/osobę. W cenie jest obiad w sobotę, grill w sobotę wieczorem, nocleg i śniadanie w niedzielę.Kawa, herbata w cenie. Reszta wody i wody ognistej we własnym zakresie.Zakwaterowanie w pokojach 3,4 osobowych.

Płatność gotówką na miejscu w czasie kwaterowania. Link do ośrodkahttp://www.gwarek-mazury.pl/

Post będzie edytowany i lista będzie aktualizowana. Serdecznie zapraszam

Lista chętnych:

czaro69+Ada;

Jaro_4setka;

Szamot;

Doktorek;

Bartheez5;

Upiorek;

Fundi+Sławka;

Boochos;

Maciejsr50;

Adam_us;

Czaro+c.Natalia;

Bobas;

Burgerman;

Jolka+Michu;

Bargacz+1;

Maki;

Arturro73;

Roman;

Krzysurban;

LWfilip;

Gość;

Gosia;

Wandalistka;

Avanturnik

Lista chętnych na rejs płatne 15 PLN/osobę:

Jaro_4setka;

Doktorek;

Roman;

Maki;

Ada

czaro69;

LWfilip;

Arturro73;

Adam_us;

boochos;

Czaro+Natalia;

Gość;

Bargacz+1

Gosia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • boochos

    17

  • jaro_4setka

    15

  • CZARO

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Oj dla czego mnie jeszcze nie ma na liście .

p.s.

Proszę szybciutko o dopisanie do listy tak zacnego grona uczestników grillowania . :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Możesz mnie zapisać,na dzień dzisiejszy jade sam... Ps.coś mi się obiło o uszy,ze Szymon tez chętny,ale niech sam sie wypowie ;-)

Skoro Jarek jedzie sam, to chociaż baaardzo mi się nie chce z Wami spotykać (he,he), to muszę jechać przypilnowac tego Żubra z podlasia. Każdy wie do czego Jaro jest zdolny, kiedy sam pokona skuterem kilkaset kilometrów i wypije wieczorem MOCNĄ HERBATĘ. W związku z powyższym czuję się w obowiązku stawić się w w/w terminie w Giżycku, proszę o dopisanie do listy .

Po drugie pragnę spotkać się z Kujawiakami, bo słyszałem nie jeden raz, że bardzo zacnie się bawią!!!

Po trzecie, muszę na żywo obejrzeć Bartheza nowy nabytek, bo te sygnaturki to mało Panie,bardzo mało!!!

PS. Przemo posłuchaj się Bartheeza - bierz płyty Arki- popłyniemy!!!

Odnośnik do komentarza

Same Burgmany i Hondy... Jeśli włoszczyzna też może się pojawić to proszę odpisanie mnie do listy :)

Będzie to moje pierwsze moje spotkanie w tak dużym gronie burgmaniaków :)

Odnośnik do komentarza

Skoro Jarek jedzie sam, to chociaż baaardzo mi się nie chce z Wami spotykać (he,he), to muszę jechać przypilnowac tego Żubra z podlasia. Każdy wie do czego Jaro jest zdolny, kiedy sam pokona skuterem kilkaset kilometrów i wypije wieczorem MOCNĄ HERBATĘ. W związku z powyższym czuję się w obowiązku stawić się w w/w terminie w Giżycku, proszę o dopisanie do listy .

Po drugie pragnę spotkać się z Kujawiakami, bo słyszałem nie jeden raz, że bardzo zacnie się bawią!!!

Po trzecie, muszę na żywo obejrzeć Bartheza nowy nabytek, bo te sygnaturki to mało Panie,bardzo mało!!!

PS. Przemo posłuchaj się Bartheeza - bierz płyty Arki- popłyniemy!!!

Oj chłopaku powiadam tobie że będzie Zacnie i ciężko :fireman2: .

P.S.

Ciekawe co ten czarodziej ci naopowiadał :fireman2::clapping: .

Już odliczam czas 1080 godzin .

Odnośnik do komentarza

Oj chłopaku powiadam tobie że będzie Zacnie i ciężko :fireman2: .

noo na "lekko" to ja się nie nastawiam, hehe

dobrze, że desant ze stolicy też się zapowiedział - na tak porządnych kompanów zawsze można liczyć :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...