Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Traska fajna może Panowie jakieś foto??? szkoda że na urlopie "siedzę" to bym z Wami się kulnął

ps Robert mógł łyknąć piwo i spokojnie napisać na kompie :P

Odnośnik do komentarza

Panowie co wy tak szybko gdzie się tak spieszycie, wolny czas jak sama nazwa wskazuje spędza się wolno ;) już i tak tydzień od poniedziałku do piątku jest szybki ;)

Trasa ciekawa.

Robert jakie foto przecież nie było czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Faktem jest że czasu brakło na robienie zdjęć ;) za to było go dosyć na jeżdżenie a właśnie o to chodziło.

Zastanawiam się czy znajdą się chętni na najbliższą niedziele na wypad?

Oczywiście jakieś propozycje tras proszę zamieszczać tutaj bo jeśli na mnie liczycie to wtedy wszystko będzie na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywiście jakieś propozycje tras proszę zamieszczać tutaj bo jeśli na mnie liczycie to wtedy wszystko będzie na ostatnią chwilę.

no właśnie i to jest najgorsze nie wiadomo o której,z jakiego miejsca, jak długo, i jak daleko ale fakt może być ciekawie nie powiem no ale żeby nie było czasu na zdjęcia.. :P

Odnośnik do komentarza

To nie ma co narzekać tylko coś zaproponować :P

Robert J się już przyzwyczaił, wstaje w niedziele, sprawdza PW i wie że ma być na 8:30 gdzieś :D

On wstaje zawsze o 6:00 wiec się wyrabia :P Ja chodzę późno spać bo pisze w środku nocy z ludźmi którzy do ostatniej chwili zastanawiają się czy pojadą ;)

Pojedziesz z nami to może nam pokażesz jak to jest mieć czas na zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pojedziesz z nami to może nam pokażesz jak to jest mieć czas na zdjęcia :D

Panowie jak Ja pojadę z Wami(jako prowadzący) to na "siku" nie będzie czasu...co dopiero na foto czy tam jakieś tankowanie :P generalnie mam terminy zapchane do października ale gdyby naprawdę coś ciekawego się pojawiło( w sensie trasy) to coś może wyskrobię czasu... no niestety praca i inne takie tam :/mnie mocno ograniczają ale kibicuję Wam gorąco fajnie że coś się dzieje w Śląskim..... trzeba się przyzwyczaić że czasami samemu na wycieczkę się jedzie ale nie przejmujcie się tym ważne żeby WAM się podobało... :)

PS no ale foto to jo by chcioł łobejżeć :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niemodlin(Zamek)-Otmuchów(Zamek)? jak znajdzie się więcej czasu to jeszcze się coś wymyśli:) możemy się spotkać na Górze Św Anny bo ja polecę z okolic Lublińca. Chętni???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobry :) start tutaj ok 9-9:30, na miejscu możemy zacząć od zwiedzania :) potem na Niemodlin i gdzie oczy poniosą :) jechać może każdy, będziemy jeździć bocznymi drogami więc i prędkości nie będą (może) zawrotne.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robert pampersy Ci niepotrzebne będzie zwiedzanie i lajcik jazda bo jadę z Moni82

No i fajnie 348 km nakulane wooooolnym tempem no od Opola trochę pogoniłem ;) Niemodlin nie trafiliśmy z czasem na wycieczkę z przewodnikiem :/ więc poszliśmy na kawę i lody, Nysa-rynek+katedra zwiedzone, Otmuchów pół rynku, zamek, wieża widokowa z piękną panoramą i obiadek z pogaduchami.

Fotki po powrocie do domu bo tutaj mi gołębie przynoszą paczki internetu po 100kb

Odnośnik do komentarza

Witam Panów. Chciałbym ogłosić że razem z SebekMax z Opola w dniach 27-28 sierpnia chcielibyśmy pojechać do Czeskiego Raju. Co do szczegółów to będę informował na bieżąco. Kto by chciał razem z nami się wybrać? Zachęcamy

Odnośnik do komentarza

Dziękować za miłą wycieczkę i wyrozumiałość wobec powolnego i do następnego , miłego

Robert pampersy Ci niepotrzebne będzie zwiedzanie i lajcik jazda bo jadę z Moni82

No i fajnie 348 km nakulane wooooolnym tempem no od Opola trochę pogoniłem ;) Niemodlin nie trafiliśmy z czasem na wycieczkę z przewodnikiem :/ więc poszliśmy na kawę i lody, Nysa-rynek+katedra zwiedzone, Otmuchów pół rynku, zamek, wieża widokowa z piękną panoramą i obiadek z pogaduchami.

Fotki po powrocie do domu bo tutaj mi gołębie przynoszą paczki internetu po 100kb

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Benniamo- faktycznie lepiej Siwy pisać/gadać, spox jadąc wolniej więcej podziwiasz i zapamiętujesz :) ale pod koniec się trochę rozpędziłeś będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Pod koniec droga sie poprawiła :)

Benniamo- faktycznie lepiej Siwy pisać/gadać, spox jadąc wolniej więcej podziwiasz i zapamiętujesz :) ale pod koniec się trochę rozpędziłeś będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...