Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

My też już w domciu.

Serdeczne dzięki organizatorom wycieczki a wszystkim uczestnikom wielkie dzięki za super towarzystwo.Wycieczka Zajefajna

Pozdrawiamy do następnego.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja już też jakiś czas w domu, nowy zanabytek przetestowany ( nawet na lekkim off-road) obkopany :) Fajnie było z Wami się pokulać, dzięki tandemowi z B-B za organizację. Migu dla Ciebie mini foto jak ogarnę to z cam zarzucę jakieś filmidła. Pozdrawiam i do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję bardzo za miły wypad i już mi nawet nie przeszkadzało, że nie było kawy w Zakopanem ale była inna atrakcja - jak wjazd skuterem bezpośrednio na Gubałówkę.

Dziękuję Parze Królewskiej za pomysł wycieczki i zorganizowanie.

Szczególne podziękowanie dla dwóch "Towarzyszek" podróży.

Zapraszam częściej. 14531735-emotikony-k%C5%82aniaj%C4%85.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą wycieczkę, miło spędzony dzień i towarzystwo ,szczególne podziękowania dla organizatorów za zorganizowanie i wykonanie Ewa,Artur :clapping:

Dzionek zleciał, 400km nakręcone ,ach tego było mi trzeba ?

Dzięki i do nastepnego

Odnośnik do komentarza

I my już wypoczywamy po fantastycznym dniu. Dziękujemy Ewie i Arturowi za fajne kulanie, super widoki i kapitalne towarzystwo. Z Wami spędzanie czasu, to prawdziwa przyjemność. Do następnego...

Odnośnik do komentarza

My również wielkie dzięki za super spędzoną niedziele.

Pogoda super,widoki super,towarzystwo super.

Wielkie dzięki Królu Arturze za organizacje .

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

I ja bardzo dziękuje za przemiłe towarzystwo, wspólne kulanie. Ewci no dobra Arturowi też za piękną pogodę którą załatwili bo załatwili czyż nie :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

W drodze powrotnej przez Słowacje.(były nierówności w asfalcie)

Ale nie dla wszystkich.

Żywiec. kawa lody itd Rozmowa z Andrzejem

Kurde ale mnie wytrzepało na dziurach .

Andrzej mi mówi (na jakich) !scooter dziwne że nie była płatna. Jak dla niego droga jak stół.

Byle by takie drogi w Mongolii były .

Andrzej dalej jest sercem i tyłkiem w Mongolii. :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fotki muszą być umieszczone na jakimś serwerze zewnętrznym (np. na Picasa web albums).

Zdjęcia wstawiasz przez wstawianie adresu URL w okienku które wyskoczy po naciśnięciu przycisku '"Image" w okienku pisania wiadomości.

To tak w skrócie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale fajną mieliście wycieczkę - super fotki, piękne widoki :clapping:

BTW.

Joasiu, to jak to jest? Czasami wymieniacie się z Arturem Ewcią-B-B? pbgrin3.gif Bo widzę, że Ewa raz za Arturem (co jest w sumie oczywiste), potem zdaje się, że za Tobą? Może Artur oddał Małżonkę, bo chciał motocykl w zakrętach poskładać i pomęczyć Hondzinkę SW-T-bb 060104_emA18_prv.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aż się boje coś tu napisać bo zaraz usłyszę

Gdzie są zdjęcia!!!12955648-z%C3%85%E2%80%9Ay-emotikon-wskazuje-si%C3%84%E2%84%A2-oskar%C3%85%C2%BCaj%C3%84%E2%80%A6.jpg

....

....

....

Poczekam aż się nacieszymy zdjęciami Ewy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...