Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
19 minut temu, Joasia70 napisał:

a tam takie wyznania .... szkoda tylko, że dwa lata temu mnie kochał ;)

Eeeeeee tam

Pewnie jest stały w uczuciach.

Trzeba to będzie sprawdzić w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za super dzień. Oby więcej podobnych wypraw :)

Przepraszam tylko że się nie pożegnałem z trójką kolegów przed burgerem, głupio wyszło, myślałem że wszyscy wchodzimy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, arturo-bb napisał:

Eeeeeee tam

Pewnie jest stały w uczuciach.

Trzeba to będzie sprawdzić w przyszłym roku.

Jak tylko nie będę w trasie do Ciechocinka to jadę :)

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem cały wątek z wypraw weekendowych i fajnie jest.Jest już polowa lutego 2017 r. i ja tez juz mam kilka planów na wypady weekendowe na ten rok.Jestem tu nowicjuszem ale jeśli nie macie nic przeciw,chciałbym przedstawić swoja propozycję (jedna z wielu) na wyjazd.Chciałbym zrealizować ten plan gdzieś pod koniec kwietnia czy na początku maja kiedy pogoda będzie pewniejsza i będzie już porządnie zielono.Moja trasa zaczyna się w Wiśle,potem do Istebnej i następnie Bocanovice w Czechach skąd do Cadca na Słowacji,dalej Nowa Bistrica,Orawska Lesna,przez Zakamenne i Novot powrót do Polski,przez Ujsoły i Rajczę do Koniakowa a następnie do Wisły.Całość trasy ok.180 km.Poniżej mapka

Jakie jest Wasze zdanie na temat tej trasy ?

trasa 1.jpg

Wydaje się, że najfajniejszy jest fragment trasy między Nova Bistrica a Orawska Lesna.Oglądałem filmy z tej trasy i jest tam sporo fajnych winkli i przede wszystkim piękne widoki.

trasa 2.jpg

jeśli jest ktoś chętny do zabrania się ze mną to zapraszam,jest jeszcze sporo czasu wiec można wszystkie szczegóły dopracować,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i brawo :clapping:

Wreszcie ktoś coś kombinuje.

Waldek trasa na rozruch bardzo fajna. Jest nam znana ale bardzo lubiana.

Z przyjemnością się wybiorę.( i pewnie nie tylko ja )

Jeśli tylko można prosić to aby nie 23.04.2017 bo wtedy jest kilka zlotów i wiele osób będzie nieobecnych.

Czekam na kolejne pomysły

 

PS

Może wcześniej spotkamy się w Kobiórze na czwartkowym spocie ?

Masz najbliżej.

Odnośnik do komentarza

Wiem,choćby po ilości filmów na YT że znana i lubiana trasa ale ja jeszcze jej nie zrobiłem stąd mój plan.Co do terminu to jak wspomniałem wyżej jeszcze nic konkretnego nie postanowiłem tak że tu jest dużo możliwości.

Niestety na razie w czwartki nie jestem  w stanie pojawić się w Kobiórze bo dość mocno koliduje ten termin z moją pracą ale wiosną będę miał więcej luzu i wtedy pojawię się na takim spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Robert JAPAN napisał:

to moze i ja sie zabiore. Trasa troche krotka ale lepsze 180km niz nic :P.

tempo spacerowe?

Weź pod uwagę,że ja początkujący jestem :D  co do długości trasy,zanim dojdzie do skutku można zawsze coś tam zmienić,dostosować.To na razie tylko moja propozycja na początek.

Odnośnik do komentarza

Jak tempo nie będzie wysokie i o ile nic nie wyskoczy to się z wami wybiorę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No to już spora gromada się zebrała :) Skoro znacie już ta trasę to na pewno wiecie gdzie warto się zatrzymać,co zobaczyć,gdzie wstąpić na kawę itp.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo fajnie, że w końcu temat planowania wyjazdów ruszył. Teraz już można planować ciekawe  trasy, miejsca do zwiedzania. My też mamy w przygotowaniu już dwa wyjazdy ;). Więcej info  - niebawem ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super :) słoneczko pięknie przyświeca to aż się chce planować gdzie by pojechać :) 

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.02.2017 o 22:55, Wiiz napisał:

Jak użytkownik 125-ki Was nie będzie spowalniał to jadę B)

Wiiz, ja tej twojej forzy w zeszłym roku złapać nie umiałem... :P

ale jak będzie czas, to spróbuję raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 12.02.2017 o 09:28, Ewa B-B napisał:

Teraz już można planować ciekawe  trasy, miejsca do zwiedzania

pewnie że można :) powiem więcej nawet "tszeba" coby w lato było gdzie śmigać.....  a parę pomysłów jest :)...

 ale o tym w "swoim" czasie 

Odnośnik do komentarza

Witam, co prawda mnie ze względów geograficznych/administracyjnych bliżej do małopolski, ale może mnie przygarniecie :)  na swoich wyjazdach. Jeśli tylko grafik pozwoli i tempo mojej ćwiartki to chętnie bym się wybrał (mam nadzieję że problemy zdrowotne nie popsują mi sezonu tak jak w 2015 :P )   tak więc śledzę temat :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

robbyx72 serce ślązaków sięga od Tatr do morza, od Odry do Buga ;) a nawet trochę dalej na zachód bo aż do Irlandii ;) 

więc serdecznie Cię zapraszamy na wyjazdy :) 

Odnośnik do komentarza

Ja też ubranko już przygotowałem. Akumulatorek naładowany teraz tylko czekać na słoneczko ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...