Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Klubowy Sylwester 2006 Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dacja

    18

  • pidzam

    16

  • MAXIMUS

    13

  • rudy_56

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsza Noc przed sylwestrowa Burgmanii w zamarznietym Augustowie zaliczona bez strat i z usmiechami na buzkach .....

Czekamy z wytesknieniem na jadacych do Nas dzis Maximusa, Spinki, Kasi i Ciohina ......

Wodziunia juz przygotowana :angry:

Burgmana Augustow`s Group....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i niestety s? pierwsze straty w ludziach :o

Oby pierwsze i ostatnie ... :angry:

Za chwile szczegóły prosto z Augustowa od reporterki Dacji... :D

Najważniejsze, że humory dopisuj? :o

Ps. boochos wykrakał :o

Odnośnik do komentarza

Sylwestrowa Burgmania , powoli zaczyna sie przygotowywac do Szalenstwa Sobotniej Nocy :o

Z okazji Nowego Roku , pozdrawiamy Was wszytkich ... i zyczymy wspanialej zabawy i Szczescia Wiele w Nowym Roku :

Dacja, Siodel, Kefir, Marzanna, Maka, Zofia, Pidzam , Mirka, Ela, Krzys, Ewa, Maximus, Spinka, Ciochin, Kasia Ramona + zona, Kris i Aga

Pozdrawiamy

Picture%20049.JPG

A dla Pan - ze specjalnymi Noworocznymi Zyczeniami :angry:

pidzam_maka.JPG

Tak - Tak ... i to wlasnie ostatnie zdjecie Naszego kolegi Pidzama , przed tragicznym slizgiem na zamarznietej drodze :o

Noc Sylwestrowa Pidzamek spedzi z nami z reka w gipsie - ale bedzie bawil sie z Nami cala noc :D

Dodatkowe informacje jutro .... papap

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Eee tam... Pidzam- gadałe? przed chwil? przez telefon ze nie ma gipsu a mi tu tajemni wysłannicy podesłali namacalny dowód MMS' em :angry:

Od paparazich nie uciekniesz :D

zdjciepidzam4wg.jpg

Odnośnik do komentarza

Oj to się tam dzieje .... wszyscy czekaj? z niecierpliwo?ci? na relację okraszon? pikantnymi , nieprzyzwoitymi zdjęciami..... co że?cie biednemu Pidżamowi zrobili że w gipsie wyl?dował...

Dosiego roku.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ps. boochos wykrakał 

Nie wykrakał :) , tylko zapraszał do siebie - jakby co... Ale patrz?c na zdjęcie nie rozpoznaję tam swojej roboty B) . Nie słyszałem też wczoraj ani słowa, które choć trochę byłoby podobne do "SKUTERY", słyszałem za to wiele innych różnych słow :) , ba nawet całych zdań- nie zawsze składnych ;):) . Nie ma jednak tego złego co nie wyjdzie na dobre: na takim dużym( za przeproszeniem :) ) opatrunku gipsowym można ładnie wkomponować logo BURGMANII z podpisami uczestnikków balu sylwestrowego. Takiej ładnej pami?tki nikt z pewno?ci? nie będzie miał... ;) Pozdrawiam w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówi?c ciutkę się o Ciebie Piotrze niepokoimy. Mamy nadzieję że to zwykłe złamanie i szybko się zro?nie. Tak czy inaczej, uważaj na siebie a pozostałym życzę szczę?liwego powrotu do domu (i zdrowia) po niew?tpliwie przedniej zabawie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję swój powrót z Sylwestra.Oj działo się działo się ;)B);)

Dziwię się że jeszcze nikt nie napisał nawet kilku słów a wrócili już dzień wcze?niej :) czyżby syndrom dnia wczorajszego trwał więcej niż jeden dzień :)

Odnośnik do komentarza
Oj działo się działo się B)  ;)  :)

Dobrze ze to napisales, bo mozna bylo sadzic, iz impra byla bardzo lipna i nie ma o czym wspominac ;) . Tudziez, ze was tubylcy zakopali :) ...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Grupa z Gdańska melduje swój szczę?liwy powrót do domu. Pidżama trochę sztywny, ale wszyscy jeste?my bardzo zadowoleni z wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze ze to napisales, bo mozna bylo sadzic, iz impra byla bardzo lipna i nie ma o czym wspominac B) . Tudziez, ze was tubylcy zakopali :) ...

Napisałem ?wieżo po powroci nie ze swojego kompa , a impreza była przednia tak jak towarzystwo w którym j? spędziłem ;) .

Były co prawda pewne niedoci?gnięcia ze strony wła?ciciela posesji ale tak jak już wspomniałem doborowe towarzystwo zniwelowało wszelkie niedogodno?ci.

Co prawda więcej nikt nie napisał nic w tym temacie ale my?lę że trzeba dać im odpocz?ć po trudach trzydniowej wojaczki z % :) oraz nie za bardzo liczyć że wogóle co? napisz? tak jak Kefir :) , a dlaczegóż nie muszę chyba wspominać stałym bywalcom forum(29 postów przez 22 miesi?ce :) ?redni? łatwo policzyć).

No proszę S3M w międzyczasie się odezwało ;)

Odnośnik do komentarza
[Co prawda więcej nikt nie napisał nic w tym temacie ale my?lę że trzeba dać im odpocz?ć po trudach trzydniowej wojaczki z % :)

Dobrze powiedziane ;) 3 dniowy Sylwester dla duzej czę?ci uczestników rozpoczoł się 30 grudnia o 7 rano w poci?gu relacji ( Warszawa - Augustów ) pierwsz? odkręcon? flaszeczk? , a zakończył się o 22 giej , 1 stycznia w przedziale bagazowym w pociagu ( Augustów - Warszawa ) ostatni? wyrzucon? pust? flaszeczka ;)

Aktualnie ?ci?gam dokumentacje fotograficzn? i już niedługo postaram się zamie?cić na forum pare fotek , które przedstawi? kolejne etapy wspaniałej sylwestrowej zabawy

:) Dajcie prosze jeszcze troche odpocz?ć B):)

Ciesze się , że Wszyscy już s? w domu .... i dotarli szczęsliwie

Odnośnik do komentarza

Droga Burgmanio

Tak jak obiecałam - przygotowałam dla Tych co nie byli - bardzo skrótow? fotorelacje z 3 dni zabawy Burgmaniakow ( i nie tylko ) w sylwestra w Augustowie.

Działo się tak wiele, że naprawde trudno wszystko opisać a moze i nie wszystko - wszyscy pamietaja ;)

Wiec w krotkim opisie :

W pi?tek o 7 rano w jednym pociagu relacji Warszawa - Augustów spotkało sie 8 osób :

Kefir, Marzanna, Ramona, Renata, Dacja, Siodel, M?ka i Jego Żona Zofia - wszyscy u?miechnięci i pełni dobrego nastroju otworzyli?my punktualnie o 7,05 - pierwsza buteleczke napoju typowo wagonowego :

Dacja i Renata z napojem porannym

pierwsza_lufka.jpg

Niestety słodkie nasze małe imprezowanie - przerwali Panowe , którym to się nie bardzo podobało i sposród wszystkich uczestników wycieczki wybrali mnie i Siodela celem spisania w swoich kajecikach i upomnienia nasz za pijaństwo :)

Tu Panowie w trakcie obowi?zków służbowych swoich ;)

spisywanie.jpg

Po 5 godzinach jazdy - szcze?liwie dotarli?my do pensjonatu nad samym jeziorkiem.

Widok ogólny :)

widok_pensjonat.jpg

Po zakwaterowaniu, udalismy sie na obiadek i mala imprezke w lokalnej knajpce. Tam spotkalismy sie z reprezentacja 3Miasta ( Pidzamem , Mirk? i Ela )

jedzonko.jpg

Z uroczego lokalu , udalismy sie do naszego pensjonatu - gdzie az do poznych godzi nocnych oddawalismy sie urokom smakowym alkoholi czystych , tancom do muzyki wlasnej i niekończ?cym się rozmowom. W miedzyczasie dojechali do nas Kris z Aga i Krzysiek z Ewa , ktorzy przedzierali sie przez zasypane drogi autami.

( zdjęć z tej czę?ci imprezy brak )

Rano po ?niadanku ( niestety bardzo mizernym ) pojechali?my zobaczyc czy tratwa Kefira sie nie rozpadła B)

Tam tez zrobili?my sobie grupowe zdjecia a także mieli?my okazje podziwiać naszego uroczego Morsa w trakcie zabaw na lodzie w ?niegu :

zamarzniete jezioro Studzieniczne

wszyscy%20na%20tratwie.jpg

Rado? Kefira , że tratwa jest cała

wodeczka_tratwa.jpg

Pidzama a'la Mors

mors.jpg

Dojechał do Nas także Ciochin z Kasi? , ale było tak ?lisko , że autko miało spore problemy

ratowanie auta

slisko.jpg

Sliskoć wygrała, także z Pidzamem

upadek.jpg

Ale na kolegów z Klubu zwsze można liczyć :) nie zostawi? samego na drodze :)

leze_sam.jpg

Na szczę?cie najprzystojniejszy doktorek Augustowski , zrobił naszemu Pidzamkowi arcydzielo - tak , że mógł ?miało pozować do ekskluzywnej sesji do magazynu dla Pań

na%20salonach1.jpg

na%20salonach2.jpg

Odnośnik do komentarza

Meldujemy swój szczęsliwy powrót z Sylwestrowej imprezki. W Warszawce byli?my ok. 17-ej. Udało się nam tak wcze?nie dojechać dzięki koledze Maximusowi i koleżance Spince, którzy nas prowadzili prosto do domu (chociaż mieli?my ochotę skręcić do lasu).

Pozdrawiamy wszystkich obecnych na tejże imprezie i tych nieobecnych.

Kris i Aga

p.s.wiele o Was słyszałam, a teraz miałam okazję poznać osobi?cie. Pozdrawiam i całuję od Smoka Wawelskiego Aga ;)

Odnośnik do komentarza

Czę?ć druga

Nastał w końcu czas sylwestrowej Nocy - wszyscy od?wietnie ubrani stwaili?my się o godzinie 19 tej aby wspólnie oczekiwać na rozpoczęcie Nowego Roku

Dla ułatwienia podam , że od Lewj kolejno stoj?

Czarna Dacja, Odswiętny Kris, Ramona brat Kefira, Kefir w Garniachu , Aga, Elegancka Kasia z Ciochinem

przed_balem.jpg

Wszyscy zostali serdecznie powitani

witamy%20kopia.jpg

Pomoc rodzinna okazała się wspaniała

rodzinka.jpg

A trańcom i zabawaom nie było końca :)

Pidzam_tanczy.jpg

tance.jpg

3_kolory.jpg

Niektórzy bardzo chcieli się zmienić

swinka.jpg

A co poniektórzy odnalezli w kawałku piszczałki ratunek ;)

malzonkowie.jpg

O północy obowi?zkowy pokaz wspaniałych sztucznych ognii nad brzegiem jeziora. Główny ogniomistrz Burgmanii przygotował wspaniały pokaz , który już niedługo Wam pokażemy ...

sztuczny%20ogien.jpg

ognisko.jpg

Szampanska zabawa trwała do 5 rano ;) A nad ranem nastrój sylwestrowy panował w całym budynku nadal

strachy.jpg

Do Warszawy wracali?my ponownie poci?giem , niestety - choć może i stety :) w przedziałach miejsc nie było i cała 5 godzinn? drogę do Warszawy spędzili?my baluj?c przy Mp3 ku i flaszczkach w wagonie bagażowym B)

wieszaki.jpg

kurnik.jpg

O 22 giej dotarli?my zmęczeni i szczę?liwi do Warszawy - pozostała ekipa tzn Maximus, Spinka, Kris, Aga , Pidzam , Mirka i Ela autkami dotarli do domków w dniu dzisiejszym

Jeszcze raz wszystkiego Naj w Nowym Roku i licze na to , że na kolejnego Sylwestra wybierzecie się z Nami

Odnośnik do komentarza

No... widzę jednak, że jest co wspominać. A już miałem obawy, że cienko, bo nikt sie nie odzywał "w temacie".

Poza tym stwierdzam, że wagon bagażowy na takie wyjazdy jest baaaardzo gustowny. Pomaga na przykład pion co poniektórym utrzymać.....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

A ja Kefira kocham za jego zajebisy strój na balu ;) Piernicze kredyt wezme w banku ale w koncu moze sie spotkamy w czwartek i te 20 dychy bede mial.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za relacje ,zdjęcia super .

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

ps. PIDŻAMKU niemartw się do wiosenki się wygoji

ps.moja żonka twierdzi że w toplesie jeste? boski .

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza

Cze?ć tu Mirka. Niestety Pidzam będzie musial trochę czasu spędzić w szpitalu, gdzie wzbudzil ogromn? sansację malowidlami na gipsie, jak i samym gipsem. Podobno od 15 lat takiego nie widzieli. Humor go nie opuszcza, szczególnie że opiekuj? się nim bardzo zgrabne pielęgniarki. Dziękujemy wszystkim za niesamowit? troskę i pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja Kefira kocham za jego zajebisy strój na balu :lol: Piernicze kredyt wezme w banku ale w koncu moze sie spotkamy w czwartek i te 20 dychy bede mial.

Oj Mario Mario chyba smycz masz tylko na długo?ć rejonu od?nieżania wokół domu :(:D:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...