Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Klubowy Sylwester 2006 Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dacja

    18

  • pidzam

    16

  • MAXIMUS

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

Hmm.

Bardzo mi przykro ale musze zrezygnowac.Niestety nie bede mial jak dojechac.

Szkoda,mam nadzieje ,ze spotkamy sie na jakiejs impreace karnawalowej.

ZASMUCONY PIDZAM!!

Odnośnik do komentarza

osz Ty ... gardzisz ?? i tak nie przyjade wredoto :lol: !TAZ

Nie strasz pejczykiem bo wiesz komu sie poskarżę ;)

ok .. przepraszam .. nie chciałem ...

juz jest !V

koniec OT

Odnośnik do komentarza

         ZASMUCONY PIDZAM!!

Pidzamku , a może jednak .... kto? , gdzie? , przez przypadek będzie jechał w stronę Augustowa ... !TAZ i dacie rade dojechac :lol:

A dla wszystkich zainteresowanych Sylwestrowiczów, podaje zaktualizowan? listę wyjazdow? :

1. Ciochiny ( 2 osoby ) (x)

2. Dacja ( 2 osoby ) (x)

3. Kefir ( 2 osoby ) (x)

4. Mutek ( 2 osoby )

5. Osobisto?ci z okolic Torunia ( 2 osoby )

6. Kris ( 2 osoby ) (x)

7. Maximus ( 2 osoby ) (x)

8. Krzysio ( ,,Pijak i weteran Elefantentreffen'') i Ewa Żebrowscy (2 osoby )

9. Pidzamy ( 3 osoby )

10. Ramona ( 2 osoby )

Razem = 21 osób

Bardzo proszę w Baryłce w czwartek o składanie ,,o?wiadczeń woli'' odno?nie udziału w zabawie ;)

W czwartek zamykam listę pewniaków ( za 20 miejsc przelewam w pi?tk rano zaliczkę ) pozostałe osoby chętne będ? przyjmowane w miarę wolnych miejsc... !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bardzo proszę w Baryłce w czwartek o składanie ,,o?wiadczeń woli'' odno?nie udziału w zabawie !TAZ

Znaczy rozumiem to poprzez wpłatę zaliczki tylko w jakiej wysoko?ci od głowy lub pary??

Odnośnik do komentarza
Znaczy rozumiem to poprzez wpłatę zaliczki tylko w jakiej wysoko?ci od głowy lub pary??

50 złotych za jedn? osobę , 100 złotych za pare , 200 złoty za kwartet :lol: czytaj ..czworok?t'' !V :lol: !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

50 złotych za jedn? osobę , 100 złotych za pare , 200 złoty za kwartet :) czytaj ..czworok?t'' !V :lol: !TAZ

Zastanowię się nad trójk?tem :lol: ale tylko za promocyjn? cenę 125 pln :)

Odnośnik do komentarza

Okazuje sie ,ze zadna sila nie moze nas powstrzymac prze zjawieniem sie na imprezie integracyjnej.Decyzje zapadla-przyz Zakopane ale musze to zobaczyc!

Uprzejmie prosze o wpisanie Pidzamow na liste uczestnikow.

Odnośnik do komentarza
Uprzejmie prosze o wpisanie Pidzamow na liste uczestnikow.

Uprzejmie informuje, że wpisanie nast?piło i jest Mi niezmiernie miło, że ekpia się robi coraz mocniejsza :lol:

Odnośnik do komentarza

Dziekuje!

Dzisiaj na imprezke przyjezdza do 3m Przemo , sprobuje Go przycisnac moze z Sylwia tez pojada na A,a,a,a,a,augutowskie noce.

Odnośnik do komentarza

Przelew z zaliczk? dokonany :

Numer karty: XXXXXXXXXXXXXXXX

______________________________________________________________________

Wykonaj przelew 02/12/2005 9:54 Czas |rodkowoeuropejski

Z rachunku: Rachunek bież?cego: XXXXXXX

Odbiorca: WALDEMAR PODGRUDNY PENSJONAT VITA

Na rachunek: 73 1020 1332 0000 1702 0034 8029

Bank: PKOBP ODDZIAŁ - CRB

UL.1000-LECIA P. POLSKIEGO 6

PKOBP B-RO/BIAŁYSTOK

Kwota: 1.000,00 PLN

Tytuł przelewu: ZALICZKA NA SYLWESTRA 05/06 BURGMANIA MAGDALENA MICHALSKA 20 OSOB

Potwierdzenie transakcji: Tak

Numer potwierdzenia 605508

Wpłaciłam zaliczke za 20 osob a jak widac z listy pewnych mamy osob 18, wiec sa jeszcze zarezerwowane miejsca na 100 % dla 2 osob.

Po zamknieciu listy oczywi?cie zainteresowani zabaw? w Naszym gronie s? także mile widziani, gdyż umówiłam się z wła?cicielami, że w miare wolnych miejsc będ? rezerwować pokoje i miejsce na Sylwka po uprzednim kontakcie telefoniczsnym.

Więc: Je?li kto? jest zainteresowany prosze o szybkie info na forum to zamykam liste Dacji, jesli ktos chce ,,ale jeszcze nie wie '' to niech dzwoni I rezerwuje sobie sam:

PENSJONAT WITA

Waldemar Podgrudny

ul.Rajgrodzka 160

16-300 Augustów

tel. 089- 643-39-67

HASŁO REZERWACJI : SYLWESTER BURGMANII

PS - Toruń ( bardzo prosze o szybk? decyzje ,,w prawo , b?dĽ w lewo '' :lol:

Odnośnik do komentarza

UWAGA , UWAGA - ВНИМАНЕ !!! - 2 wolne miejsca

Aktualna lista sylwestrowa ( Sylwester 2005 / 2006 Augustów )

1. Ciochiny ( 2 osoby ) (x)

2. Dacja ( 2 osoby ) (x)

3. Kefir ( 2 osoby ) (x)

4. Mutek ( 2 osoby ) (x)

5. WOLNE ( 2 miejsca )

6. Kris ( 2 osoby ) (x)

7. Maximus ( 2 osoby ) (x)

8. Krzysio ( ,,Pijak i weteran Elefantentreffen'') i Ewa Żebrowscy (2 osoby )

9. Pidzamy ( 3 osoby )

10. Ramona ( 2 osoby ) ( Brat Kefira z zona )

Razem = 19 osob

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że jest wakat w obsadzie SYLWESTRA więc pragnę donie?ć wszem i wobec że tam gdzie Maximus tam fajerwerków nie może zabrakn?ć ;)

Zabawa zapowiada się hucznie i wspaniale więc chętnych prosimy o kontakt najlepiej z Dacj? - na pewno nie pożałujecie whist

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem wła?nie że wybieracie się w moje okolice( Augustów -Suwałki=30km) na Sylwestra. Życzę szampańskiej zabawy !sciana . Mam nadzieję, że uda się wszystko wy?mienicie ;) . Gdy jednak (odpukać) kto? z Was poczuje się żle- np. będzie miał tzw "zespół dnia następnego" :lol: , z którym nie będzie mógł sobie poradzić b?dż okaże się że "petarda miała zbyt duż? moc" to służę wtedy pomoc? specjalistyczn?. Ja będę ?więtować Sylwestra i Nowy Rok nios?c pomoc? społeczeństwu w suwalskim szpitalu !bicz . Gdy rzeczywiscie (odpukać raz jeszce) kto? z Was zjawi się w Oddziale Ratunkowym w Suwałkch proszę pytać o dyżurnego a następnie podać hasło: SKUTERY ;) .

Wierzę jednak, że w takich warunkach nie będziemy musieli się poznawać... :)

Odnośnik do komentarza

hehehe widz?c po składzie, który się wybiera to co najwyżej będziesz mógł usłyszeć: !sciana sutery, skhtery lub wyartykuowane - brym brym!!

więc na podobne sytuacje proszę mieć oko !bicz

oczywi?cie nigdy nikiomu niczego złego ale zatrucie alkocholem jest bardzo prawdopodobne. :lol:

Odnośnik do komentarza
oczywi?cie nigdy nikiomu niczego złego ale zatrucie alkocholem jest bardzo prawdopodobne. 

w przypadku "awarii" - mam kontakty w izbie wytrzeĽwień, mogę zaklepać pokoje jednoosobowe. A podejrzewam,iż nie będzie to łatwe w noc sylwestrow? !sciana !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Gdy jednak (odpukać) kto? z Was poczuje się żle- np. będzie miał tzw "zespół dnia następnego" :lol: , z którym nie będzie mógł sobie poradzić b?dż okaże się że "petarda miała zbyt duż? moc" to służę wtedy pomoc? specjalistyczn?.

po gorszych rzeczach nie korzystałem z pomocy specjalistycznej i jak widać mam się dobrze (niektórzy twierdz? że za dobrze ;) ) , a z petardami już w swoim życiu się zapoznałem i to do?ć dobrze i nawet dochodziło do bliższej znajomo?ci ;) , co mam nadzieję więcej się już nie zdarzy :) (ostatni raz jakies 10 lat temu).

Odnośnik do komentarza
Jednoosobowe !!!! No co Ty !!! w tak? noc to minimum czwóreczka 

czwóreczka brzmi miło ale nie w tym miejscu. uwierzcie na słowo ;) ... Jednak gdy kto? lubi takie ekstremalne znajomo?ci - STANĘ NA GŁOWIE a załatwię czwórkę.

P.S. Zapisy na prycze z pasami przyjmuję indywidualnie ;):lol::)

(ostatni raz jakies 10 lat temu).

noo..., wiesz . Podczas witania nowego roku Różne dobre pomysły nawiedzaj? umysły :)

Odnośnik do komentarza

UWAGA

Wszyscy zainteresowani wyjazdem SYLWESTROWYM BURGMANII z Warszawy, proszeni sa o stawiennictwo obowi?zkowe jutro w Starym Młynie :angry:

W celu omówienia ..... no dojazdu i takich tam :D

Odnośnik do komentarza

Uprasza sie kolege Artixa o wypuszczenie na droge nr 16, relacji Ostroda -Augustow czterech dodatkowych plugopiaskarek,zeby Pidzamy daly rade dowiesc swoje dupska na tak zacna imprezke.

Dziekuje!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...