Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Klubowy Sylwester 2006 Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Temat był już poruszony w Bieszczadach ale na dzisiejszym spotkaniu Wawa zone odgrzebałem pomysł bo my?lę że czas najwyższy aby to przedystkutować.

Chodzi o wspólnego Sylwestra 2006 w zacnym Klubowym gronie.

Pierwszym pytaniem jest czy pasuje nam termin 31 grudnia czy ewentualnie s? propozycje na inny termin :D ... Oczywi?cie to jest żart :)

Teraz na poważnie... Padł pierwszy pomysł na spędzenie sylwka w Klamrach czyli dokładnie tam gdzie odbywało się nasze ostatnie spotkanie na którym byli?my dokładnie tydzień temui tam gdzie zostałem prezesem dwóch Klubów na raz ;) . Samo przyjęcie kosztuje tam 240 PLN za parę+ do tego nocleg ale my?lę, że wzi?łbym na siebie negocjacje cenowe i ukręciłbym wora panu Zbysiowi... warunek jest jeden: deklaracja m. in 20- 30 osób bo inaczej ciężko się będzie negocjować :P . Miejsce jest już sprawdzone i my?lę, ze najgorzej tam nie było a cena wydaje się być w miarę rozs?dna.

Oczywi?cie miejsce jest do dogadania ale o tym pewnie pogadamy za chwilę...

Z grupy Wawa zadeklarowało się dzi? wstępnie ok. 6 osób, które na 90 % były chętne ale mam nadzieję, że tych osób będzie więcej od nas.

Co my?licie na ten temat? Kto może złożyć wstępn? deklarację na udział w Sylwku 2006 pod kryptonimem "Burgmanio- Sylwester 2006"? Może macie na inne miejsce?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dacja

    18

  • pidzam

    16

  • MAXIMUS

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

Gdyby tak poprosić Dację to pewnie by załatwiła jaki? fajny zespół.

Jak to powiedział Pan Zbyszek "...to że to gospodarstwo agroturystyczne to nie znaczy ze muzyk ma być kiepski. Muzyk jest z podstawami i to nie byle jakimi....po konserwatorium...."

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Muzyk jest z podstawami i to nie byle jakimi....po konserwatorium...."

Ale jak dobrze pamiętam była tam jedna wokalistka chyba też po "konserwatorium" ale % :lol:

Odnośnik do komentarza

My?lę, że temat ze względu na czas - jest już pilny i proponuje ustwaić go na TOP!

Je?li za? chodzi o miejsce - Klamry, były wstępn? propozycj? ( co oczywi?cie nie znaczy, że ostateczn? )

Aby znale?ć co? fajnego i godnego naszego klubu, trzeba wstępnie ustalić liste osób zainteresowanych udziałem we wspólnym witaniu Nowego Roku :lol:

Bez okre?lenia dla jakiej ilo?ci osób ma być zorganizowany Sylwester to nie bardzo wiadomo co?, gdzie? i jak szukać ;)

Proponuje zrobić wstępn? listę i rozpocz?ć szukanie ....

Odnośnik do komentarza

Co KO-wiec to KO-wiec ,Daća konkretna z Ciebie kobitka.Ja sie pisze o ile odleglosc nie bedzie zbyt wielka(moze sqtem przyjade).

Plebania tez cos przebakuje,na Mareczka tez raczej mozna liczyc.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że wspólny sylwester na bank będzie ciekawy !TAZ.

Klamry z racji odległo?ci, specyficznego klimatu i całkiem dobrego jedzenia - ok!

Czy będzie można zabrać ze sob? parkę znajomych "nie zrzeszonych" ?

Temat kapeli jest do ustalenia, ale ten Pan co był ostatnio może jedynie użyczyć sprzęt... !TAZ

pozdro all

Odnośnik do komentarza

Moi Drodzy

Wstępna lista wygl?da tak :

Mariusz Burgi ( 2 osoby )

Dacja ( 2 osoby )

Pidzamy ( 2 osoby )

Plebany ( 2 osoby )

Mareczek ( 2 osoby )

Kefir ( 2 osoby )

Mutek ( 2 osoby )

Cappo ( 4 osoby )

Ciochiny - je?li dobrze pamietam z Baryłki ( 2 osoby )

Osobisto?ci z okolic Torunia ( 2 osoby )

Razem 22 osoby - :lol: Jest to już grupa nad któr? można by rozmawiać

Nie wiem czy Klamry to ostateczne miejsce gdzie mogliby?my sie bawić , przyznam, że obawiam się troche ,,gosci ''Pana Zbysia , ktorzy także maj? być na tym sylwku ( a co za tym idzie, pewnie bedzie bardziej rozbudowana orkiestra .... :lol: )

Ze wzgledu na dosc pozna pore ( sylwester juz tuz, tuz ... ) coraz mniej jest juz miejsc , ktore mozna by bylo zaadoptowac pod nasza grupe i mialyby znosny standart )

Na dzisiaj mam now? propozycje ( na gor?co ) wprawdzie odległo?ć większa ale chyba warto...

Przeprowadziłam wstępn? rozmowę z Miłym Panem z Augustowa

OFERTA AUGUSTÓW

Widok na pensjonat

budynek3.jpg

pokój ( przykład )

pokoj-duzy.jpg

Salon

pokoj.jpg

Więcej zdjęć

I wstepnie zarezerwowałam dla nas miejsca ( do wieczora )

Sylwester tam wygl?da tak :

Duza sala biesiadna na 40 osób

1 Nocleg

Muzyka mechaniczna *( ufff.... mozna zabrac wlasna muzyke )*

Przystawki , napoje i dania cieple ( menu do ustalenia )

Napoje

Cena - 150 złotych od osoby przy 20 osobach

Je?li zagwarantujemy 30 0sób to mamy pewno?ć, że pensjonat bedzie caly dla nas , zamkniety i do naszej dyspozycji

Co Wy na TO..... wyglada calkiem fajnie :D i chyba wole to niz ta stołówke w Klamrach i zapitych s?siadów Pana Zbysia

Odnośnik do komentarza

Ciochiny - je?li dobrze pamietam z Baryłki ( 2 osoby )

Hej,

Potwierdzam (Ciochiny 2 osoby :lol: ), a co z tego będzie wyjdzie w praniu, pomysł na wspólny sylwester jak najbardziej oki.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

Na dzisiaj mam now? propozycje ( na gor?co ) wprawdzie odległo?ć większa ale chyba warto...

Przeprowadziłam wstępn? rozmowę z Miłym Panem z Augustowa

Miejsce ciekawe, jak będzie potrzeba i będe miał wolny ten weekend to moge tam podskoczyć.

Paweł

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie oferta nr 2 atrakcyjniejsza - Pensjonat "Vita"

„Do dyspozycji go?ci:

-sauna,

-hydromasaż,…”

Dla mnie bomba :lol:

Teraz tak na serio.

W Klamrach już byli?my to czas przetestować i pozwiedzać inne mie?ciny a z opisu w necie w/w pensjonacik nawet ciekawie się prezentuje.

Nie wiem czy Klamry to ostateczne miejsce gdzie mogliby?my sie bawić , przyznam, że obawiam się troche ,,gosci ''Pana Zbysia , ktorzy także maj? być na tym  sylwku ( a co za tym idzie, pewnie bedzie bardziej rozbudowana orkiestra .... :lol: )

To na Sylwku w Klamrach mieli?my się bawić z ?lini?cym się Panem Zbysiem i jego go?ćmi. :D

Nie to Klamry zdecydowanie odpadaj?, JedĽmy do Augustowa!!! ;)

Odnośnik do komentarza

A teraz poważnie:

- rozmawiałam przed chwil? z wła?cicielem pensjonatu - wszystko tam wygl?da naprawde ładnie :lol: i może być to bardzo ciekawy Sylwester.

Umówiłam się, że do czwartku do 19 tej - zadzwonię i potwierdzę , czy jeste?my zainteresowani wynajęciem pensjonatu na Sylwestra 2005 / 2006

W zwi?zku z tym, że dłużej nie bardzo można trzymać rezerwacje - raz jeszcze proszę o potwierdzenie chęci uczestnictwa we wspólnej Burgmaniaków Zabawie :lol:

Na 100 % potwierdzony udział na propozycje ,,Willa Augustów'' to :

1. Ciochiny ( 2 osoby )

2. Dacja ( 2 osoby )

3. Kefir ( 2 osoby )

4. Mutek ( 2 osoby )

5. Osobisto?ci z okolic Torunia ( 2 osoby )

6. Kris ( 2 osoby )

7. Maximus ( 2 osoby )

8. Krzysio ( ,,Pijak i weteran Elefantentreffen'') i Ewa Żebrowscy (2 osoby )

Razem = 16 osób

Podarujmy sobie odrobine luksusu :D

Bardzo proszę pozostałe osoby o zgłaszanie chęci udziału w nowej lokalizacji ;)

Odnośnik do komentarza

Hej

Pomysł bardzo mi się spodobał i cały czas zastanawiałem się czy uda mi się doł?czyć na sylwka do waszej wesołej gromadki.

Niestety miejsce zaproponowane przez Dacje ( przyznaje że bardzo fajne się przezentuje ten pensjonat ) jest praktycznie w jednym z najdalszych miejsc Polski i odległo?ć jak? trzeba by pokonać np z Wrocławia i do tego w zimie ( czyli neipewne warunki drogowe) jest bardzo duża :lol:

Trudno życze wam wszystkim wesołej i szampańskiej zabawy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dacja , dzis mamy spotkanie i wieczorem potwierdze ile sztuk z 3m.

Jednak zastanowcie sie moze nad inna lokalizacja.Pensjonat i cena jest super,ale dojazd w zimie moze okazac sie drog? przez mękę.Osobiscie wolalbym cos blizej glownych drog bo Suwalszczyzna na przelomie roku moze okazac sie nieprzejezdna.

Prosze o powazne rozpatrzenie mojego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Ja też jestem za inn? lokalizacj?;) Pokój bez drzwi jako? nie za bardzo mi odpowiada. !tut

W Augustowie drzwi sa we wszystkich pokojach ;)

A tak poważnie - Augustów wiem, że nie jest blisko - ale pensjonat jest naprawde fajny i może być wynajęty, przy dobrych wiatrach w 100 % dla Nas ;);)

Oczywi?cie mile widziane różne propozycje , lecz jak na razie takowych nie widzę ;)

W czwartek musze wstepnie odpowiedziec Panu z Augustowa czy jeste?my zainteresowani .... jesli tak to będziemy dogadywać menu, i inne ... a także trzeba będzie przelać jakie? 20 % zaliczki ( to jest jedna taka noc w roku i ludzie sie boj? troszke )

Zarówno 3M jak i WawaZone ma podobn? odległo?ć dojazdow? , wiem nie jest to blisko - ale Suwalszczyzna zim? jest naprawde Piękna ;)

Myslę, że damy rade - wkoncu jakos sie mozemy pogrupować w Katamaranach.... ;)

Może wyjechać już w pi?tek, lub inne propozycje

Reasumuj?c - Je?li kto? ma jak?? inn? godn? nas propozycje - to ?miało piszcie ...

Je?li nie zdecydujemy sie na Augustów do czwartku, to wła?ciciel zwalnia rezerwacje i szuka innej grupy - może, może będzie ona jeszcze aktualna póĽniej, lecz tego już nie mogę zagwarantować ;)

Czekam więc na Wasz? decyzje ... a WawaZone prosze do czwartku o zgłoszenia

Klamry - na sylwestra mi co? nie bardzo , jako? tak obawiam się pozostałgo towarzystwa biesiadników ( autochtony - Klamry ) ;)

Odnośnik do komentarza

Klamrzasci aborygeni odpadaja to fakt.

Co do Augustowa ,zima piekna ale z dojazdem problam, drogi krete i napewno powaznie zasniezone (w tym przypadku ekipa mi sie wykrusza).

Odleglosc ok ale w bardziej cywilizowane( czyt.przejezdne) tereny.Musimy wyjechac w Sylwka ,a wrocic w Nowy rok i obawiam sie ,ze moga byc klopoty z dojazdem.Kierowcy 3miejskich katamaranow sie buntuja, a koleja tez bedzie ciezko.

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszym telefonie

Nie wiem jeszcze nic ( jesli chodzi o ceny - ale bedzie pewnie drożej niż w Augustowie )

STRONA PAŁACU

Mam zadzwonic około 19 tej i pogadac czy dalibysmy rade się tam zmie?cic

Nie wiem nawet gdzie to jest .... bo nie mialam czasu sprawdzić ;)

Gor?ca pro?ba do 3M , aby?cie podali potrzebne do szukania mi dane :

1. Maksymalna odległo?ć akceptowalna

2. Maksymalna cena akceptowalna ( żarełko + nocleg )

3. Ilo?ć ewentualnie zainteresowancyh osób

Będzie mi łatwiej szukać

Już wiem gdzie to jest ;) kurcze teraz za daleko dla WawaZone - ale pałacyk też był fajny ;)

Ale ten Augustów mi sie podoba ... ;)

Odnośnik do komentarza

Kurcze co wy my?licie, że Suwałki i Augustów to juz koniec ?wiata ;);)

Drogami da sie normalnie jechać i sie jeĽdzi.

Przecież to drogi do granic państwa, ruch w samych Suwałkach(tu zchodz? sie wszystkie drogi) to ponad 20 000 samych tirów na dobe.

Jeszcze jedno większo?ć agro kwater na SuwalszczyĽnie podczas nocy sylwestrowych organizuje kulig noc? przez las z pochodniami, tu w Augustowie nic takiego nie widze - dacjo popytaj o to bo to całkiem ciekawa sprawa.

Odnośnik do komentarza

56 to nie koniec swiata ale moj kierowca sie zbiesil i powiedzial ,ze to zbyt meczaca trasa.

Dacja mi pasi nawet WAWA ale musze miec pewnosc ,ze jak nie bede mial drajwera to i tak dojade PKP.

Odnośnik do komentarza

Fajny palac, uwazajcie zeby Was tam nie zakopali ;) . Ogolnie nawet blisko z 3m, kiedys w drodze na zlot do Leborka jadlem cos w tej knajpie, o przepraszam Restauracji "Nostalgia" ;) , po drugiej stronie drogi ;) ... Ale palacu nie widzialem, moze go jeszcze wtedy nie wybudowali ;) ...

Odnośnik do komentarza

Klamka zapadła :)

Sylwester 2005 / 2006 zostanie zorganizowany w Augustowie - dokładnie ta lokalizacja, któr? podawałam wstępnie

Pensjonat ,,VITA''

Rezerwacja zrobiona na 20 osób , z możliwo?ci? dokoptowania jeszcze dodatkowych chętnych - je?li takowi się znajd? :)

Teraz troszke o kosztach :

Nocleg plus impreza sylwestrowa od osoby to koszt - 150 zeta,

nocleg z pi?tku na sobote ( dla chętnych ) to - 50 zeta

?niadanie w sobote ( dla chętnych ) - 10 zeta

obiadokolacja w piatek ( dla chętnych ) - 25 złotych

W przyszłym tygodniu muszę wysłać zaliczkę, aby rezerwacja była potwierdzona - dlatego informacja ważna dla Wszystkich zainteresowanych :

W czwartek w Baryłce zbieram po 50 zeta od osoby ( umówiłam się, że wyslę koło 1000 złotych zaliczki ) więc po 5 dyszek to taka optymalna kwota .

W razie pytań kontakt do mnie przez GG w weekend lub PM-em

pozdrawiam i juz sie ciesze ..... ( oj bedzie sie dzialo ... :):wacko:;) )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...