Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień


Gość Sent

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no brakuje mi właśnie tego zapasu, jak do Trzebiatowa jechaliśmy ok. 120 km/h, przyszło wyprzedzać autobus, ścigacze i choppery za mną były bardzo blisko <_< Większej pojemności skuter załatwiłby sprawę, ale musiałby mieć minimum 15 calowe koła (wiem są takie) i mieć gabaryty Burgmana .. ;)

PS. A dzisiaj na Wilczej - Wiadukt widziałem śliczną Yamahę T-max, no cudo, biała !OK Nie widziałem rejestracji, bo jechałem w przeciwną stronę i przez barierki nie widziałem, ale cudo !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    13

  • bilety

    11

  • 22hubert

    8

  • damianibeata

    2

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

PS. A dzisiaj na Wilczej - Wiadukt widziałem śliczną Yamahę T-max, no cudo, biała !happybth Nie widziałem rejestracji, bo jechałem w przeciwną stronę i przez barierki nie widziałem, ale cudo :lol:

ja też już widziałem T-max ale na trasie do Stargardu też jechał w przeciwną stronę, może się gość ujawni na forum -ZAPRASZAMY- a, mój SW :lol: w naprawie może będzie już jutro mialem skrzywioną felgę, pojechała pod Poznań może będzie jutro i wreszcie zacznę jeździć. :lol:

Odnośnik do komentarza
a, mój SW ;) w naprawie może będzie już jutro mialem skrzywioną felgę, pojechała pod Poznań może będzie jutro i wreszcie zacznę jeździć. :D

Kurna, a ja mam problem z tylną oponą, powietrze mi gdzieś ucieka i już wiem nawet gdzie. Zakręciłem na wentyl metalową nakrętkę i jak odkręcałem by sprawdzić ciśnienie tylko słyszałem psss ... Pomiar ciśnienia, zawsze w okolicach 1.8, a powinno być koło 3.5. Wentyl gdzieś przepuszcza i co ciekawe tak się dzieje po zimie !happybth

Ja to mam jakiegoś pecha: 2 skuter, 2 raz wymieniałem sprzęgło, 2 raz problem z tylną oponą (tamta była przebita) :D Do kompletu brakuje mi tylko wymiany tłumika :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i chyba wiadomo T-max-em jeździ dziewczyna, dzisiaj widziałem na Wojska Polskiego obok Rajskiego Ogrodu złotą yamahe majesty lecz też nie wiem jaka była rejestracja i jest jeszcze nowy Burgman 400 srebrny w Policach, Damiana znam już dawno (ba prawie od urodzenia) i nie spodziewałem się że zakupi burgmana

Odnośnik do komentarza

Jest coraz więcej maxi, bo ludzie na zlotach często patrzą na nasze maszyny i podziwiają je. Ja już nie raz słyszałem, że fajne sprzęty te maxi.

A tu jakby ktoś z Was miał ochotę na zamianę maxi na coś też maxi :)Suzuki Intruder VL 800 Volusia Najlepsze jest, że dalej nie wiadomo Varadero czy V - Strom :lol: Myślę, że ktoś się nakręcił na Varadero, ale inni mówią DL-ka i jest problem :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzięki wielkie za miłe spotkanie!

Poniżej czwórka reprezentująca Burgmanię na zachodniopomorskim otwarciu sezonu moto.  :) ArtCho, 22hubert, Romano77 i Sent

(...)

Znalazłem jeszcze jedno ;)

Ciekawe o czym tak gadacie? NADUŚ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...