Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień


Gość Sent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    13

  • bilety

    11

  • 22hubert

    8

  • damianibeata

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Informacje na:

www.motofanatyk.pl -> Kierowco spójrz w lusterka

grupa 1. - chętni do oddania krwi idą oddać krew i zbierają się pod stacją.

grupa 2. - akcja "patrz w lusterka" . spotykamy się na Walach. Jedziemy przez miasto na Jasne Błonia i rozdajemy tam ulotki. Potem zbiórka z tymi co oddali krew i jedziemy na Motoshow.

Grupa 2. zbiera się o 11:00 pod pomnikiem Mickiewicza (koło Wałów, bo Magnolia ma być)

Odnośnik do komentarza

Ja też wariant II, bo bym chyba nie mógł potem prowadzić....

Godzina jeszcze może się zmieni, ale bardziej na ok. 11:30, bo Ci wszyscy z krwiodawstwa będą na Jasnych Błoniach o 12:00, ok. 12:30 wyjazd na MTS.

Kierowca motocykla wstęp gratis, plecaczek za 10 zł.

Odnośnik do komentarza

Ja w dowodzie mam dokładnie.... Motocykl :lol:

W razie jakichkolwiek zmian dam jak najszybciej znać !tut

Edit: 11:00 Wały pod muzeum, albo pomnik Mickiewicza za muzeum, potem parada na Jasne Błonia, rozdawanie ulotek, ok. 12:00 przyjeżdżają dawcy i grupa Cruiser, ok. 12:20 -12:30 wyjazd do hali MTS.

Już pewne :P

PS. Jechałem dzisiaj autem i widziałem Burgmana 150/200 z tych najnowszych. Coraz bardziej popularne są maxi ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja w dowodzie mam dokładnie.... Motocykl !OKK

W razie jakichkolwiek zmian dam jak najszybciej znać :(

Edit: 11:00 Wały pod muzeum, albo pomnik Mickiewicza za muzeum, potem parada na Jasne Błonia, rozdawanie ulotek, ok. 12:00 przyjeżdżają dawcy i grupa Cruiser, ok. 12:20 -12:30 wyjazd do hali MTS.

Już pewne ;)

PS. Jechałem dzisiaj autem i widziałem Burgmana 150/200 z tych najnowszych. Coraz bardziej popularne są maxi :(

A ja dziś jechałem maxi !scooter i widziałem mnóstwo motocykli. Ale ani jednego maxi...

Jako młody duchem kierowca 2oo muszę się z Wami podzielić moimi pierwszymi obserwacjami z jazdy czymś poważniejszym, niż mój mały Kymco Super 8:

Zauważyłem jedną ciekawą rzecz: wiele samochodów chce się ze mną ścigać. Nie doświadczyłem tego aż tak dobitnie jeżdżąc samochodem (a w ciągu ostatnich 13 lat zrobiłem ok. 1.000.000 km). Rozumiem - testosteron !wchair - kiedy w godzinach szczytu omijam korek przed światłami i ustawiam się przed watahą 4oo - to może wkurzyć, ale nie tylko podczas takich sytuacji. Czyżby zdziwienie, że taki niepoważny obiekt może normalnie jechać?

A pozytyw - sporo kierowców 4oo zjeżdża przed skrzyżowaniem widząc mnie w lusterku. Jestem tym naprawdę zaskoczony - robią miejsce, żebym przejechał do przodu. Na Taczaka dziś jakiś pan stanął kilka metrów przed linią, żebym zmieścił się przed nim z jakimś gościem na 2oo, który razem ze mną dojechał do skrzyżowania.

Wam też to się zdarza? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja w dowodzie mam dokładnie.... Motocykl  !OKK

W razie jakichkolwiek zmian dam jak najszybciej znać  ;)

Edit: 11:00 Wały pod muzeum, albo pomnik Mickiewicza za muzeum, potem parada na Jasne Błonia, rozdawanie ulotek, ok. 12:00 przyjeżdżają dawcy i grupa Cruiser, ok. 12:20 -12:30 wyjazd do hali MTS.

Już pewne  :)

PS. Jechałem dzisiaj autem i widziałem Burgmana 150/200 z tych najnowszych. Coraz bardziej popularne są maxi  :)

A ja dziś jechałem maxi !scooter i widziałem mnóstwo motocykli. Ale ani jednego maxi...

Jako młody duchem kierowca 2oo muszę się z Wami podzielić moimi pierwszymi obserwacjami z jazdy czymś poważniejszym, niż mój mały Kymco Super 8:

Zauważyłem jedną ciekawą rzecz: wiele samochodów chce się ze mną ścigać. Nie doświadczyłem tego aż tak dobitnie jeżdżąc samochodem (a w ciągu ostatnich 13 lat zrobiłem ok. 1.000.000 km). Rozumiem - testosteron !wchair - kiedy w godzinach szczytu omijam korek przed światłami i ustawiam się przed watahą 4oo - to może wkurzyć, ale nie tylko podczas takich sytuacji. Czyżby zdziwienie, że taki niepoważny obiekt może normalnie jechać?

A pozytyw - sporo kierowców 4oo zjeżdża przed skrzyżowaniem widząc mnie w lusterku. Jestem tym naprawdę zaskoczony - robią miejsce, żebym przejechał do przodu. Na Taczaka dziś jakiś pan stanął kilka metrów przed linią, żebym zmieścił się przed nim z jakimś gościem na 2oo, który razem ze mną dojechał do skrzyżowania.

Wam też to się zdarza? :)

Co prawda rzadko ktoś mi ustępuje, ale próby ścigania są notoryczne he he.... bardzo mi się to podoba, na następnych światłach już nie próbują, tyczy się to często nawet 200 i też jest zdziwienie

Odnośnik do komentarza

Hehe w zeszłym roku zaczepiał mnie koleś z Leona na Piastów. CD na lusterku, łup łup z auta i tekst: Eeeeee, te 400 na boku to pic nie, trochę wieśniacko jak to ma ze 125ccm... Nic olałem go, zapaliło się żółte, zielone i jazda !wchair Na następnych światłach na skrzyżowaniu z Krzywoustego: Tyyyy, co to jest ?? !OKK Potem on wyrwał jak szalony, a ja spokojnie pojechałem. Jak staje pierwszy to ludzie mają na twarzy wyraz mówiący: Gdzie on się tu pcha?? On nie nadąży. Na kolejnych światłach patrzą z miną !scooter

PS. Ja w sobotę 11:00 jestem :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też zamierzam być o 11.00! :)

Wróciłem właśnie z Berlina. Marek masz rację - bocznymi drogami można sobie dla przyjemności pojechać. Fajne winkielki, niewielki ruch, ale jechałem 3 godziny. Tak więc szybka wizyta w Polo, szybka kolacyjka, szybka wizyta w Lousie (kupiłem sobie kondonik przeciwdeszczowy, taki trochę lepszy niż jednorazowy). I powrót. Chyba ma założoną blokadę na 150 km/h - buja się tak, jak mój Kymco przy 60 km/h z założoną blokadą (tzn. niby chce szybciej, ale nie może). A kondonik przydał się w drodze powrotnej - padało jakieś 10 minut i przeszło.

Kurde, fajnie! :lol::);)

Odnośnik do komentarza

Małe ostrzeżenie, wczoraj było rozpoczęcie w Moto 46 sezonu i dziwnym trafem srebrna Kia po imprezie, kilka moto zatrzymała, kilkanaście punktów poleciało....

Jak będziemy wracać z Motoshow to patrzmy w lusterka !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miło było was znów spotkać szczególnie przyjezdnych twardzieli, było super szczególnie przejazd i te chude laski na targach MOTO, może ktoś ma foty?

Odnośnik do komentarza

Miło było się spotkać :(

Parada fajna, potem źle stanąłem i zablokowali mi Burga....... Myślałem, że zostawią miejsce na przejazd.... Myliłem się !sciana Same targi, jak dla mnie lipa !NOT

Taka hala mogłaby starczyć dla samego Mercedesa, którego pojazdy mi się podobały. No jeszcze niemieckie Suzuki było ok. W końcu widziałem na własne oczy Piaggio MP3 !scooter

A panie, one miały dobrze dobrany strój na temperaturę tam panującą....

Spotkanie było fajne, następna impreza jaką mam zaklepaną to Trzebiatów, ale tylko msza w sobotę :)

Foty na razie tylko te:

TU

I TU

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Miło było się spotkać :blink:

Parada fajna, potem źle stanąłem i zablokowali mi Burga....... Myślałem, że zostawią miejsce na przejazd.... Myliłem się !sciana Same targi, jak dla mnie lipa :)

Taka hala mogłaby starczyć dla samego Mercedesa, którego pojazdy mi się podobały. No jeszcze niemieckie Suzuki było ok. W końcu widziałem na własne oczy Piaggio MP3 !scooter

A panie, one miały dobrze dobrany strój na temperaturę tam panującą....

Spotkanie było fajne, następna impreza jaką mam zaklepaną to Trzebiatów, ale tylko msza w sobotę :D

Foty na razie tylko te:

TU

I TU

Fajnie było się z Wami spotkać i poznać Huberta i Senta! !tut Mam nadzieję spotkać się w okolicznościach bardziej sprzyjających !tut

Przepraszam Was, ale dojechałem do targów, a dalej zrobiłem sobie wycieczkę, gdyż trochę było mi szkoda czasu na oglądanie panienek na samochodach w tłumie zwiedzających... !NOT Jak czytam z opisów było chyba tak, jak się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Przepraszam Was, ale dojechałem do targów, a dalej zrobiłem sobie wycieczkę, gdyż trochę było mi szkoda czasu na oglądanie panienek na samochodach w tłumie zwiedzających...

Też tak zrobiłem, chciałem się pożegnać, ale w tym tłumie nie widziałem Was !NOT

A potem musiałem Burga wyciągnąć !scooter

Jak tam stałem przy Z4 to słyszałem rozmowę gościa odpowiedzialnego od BMW i dyrektora targów. Słowa dyrektora: "Jest super. Więcej niż się spodziewałem".

Pytanie czy spodziewał się takiego tłumu przed katastrofą czy po !sciana

Foty będę wrzucał na bieżąco :blink:

Edit: Bardzo dużo zdjęć: Zdjęcia

Tutaj Bilety na pierwszym planie, a Hubert w tle: Zdjęcia kolejne

Znowu kilka fotek m.in. Bilety jako główna postać: Zdjęcia 3

Odnośnik do komentarza

No w końcu udało mi się zaliczyć jakąś dłuższą trasę.Trasa Mielno-Niechorze-Mielno, w sumie 180 km. :D

Zmarzłem jak cholera.Pasem nadmorskim jeździ się bardzo nieprzyjemnie bo odczówa się 2 razy bardziej przejmujący ziąb. !placz1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...