Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warsaw by Night


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
O lol ! Ja napisałem że tylko MOŻE będę robił... a tutaj widzę straszne zainteresowanie... ło matko trzeba będzie zacząć uważać na to co się pisze :D

Na razie powiem mam troszkę innych spraw na głowie.. i jakoś nie mam czasu na takie pierdólki.. ale jakby co to dam znać :)

Tak BTW... ten obrazek ma status "Open Source... " więc jeśli się komus podoba to proszę bardzo... mogę podesłać nawet plik Corel :)

pozdro

Leń i już. ;)

Kurde, plik podeśle i może znajdzie sie chętny na zrobienie koszulek. :);):D

Ja też raz coś napisałem bez głębszego zastanowienia i teraz muszę ubrać całą ekipę na zlot w Berlinie. :):D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 921
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    72

  • Cormoran

    63

  • grzegorz76

    48

  • sonor

    32

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciesz się Worlan, że "tylko" :) w koszulki. Bo jak by Ci przyszło dobierać wszystkim np. gacie to już miałbyś przesr... :);) . Temu w ciapki, tamtemu w króliczki, a jeszcze innemu w :D:D:D

Odnośnik do komentarza
O lol ! Ja napisałem że tylko MOŻE będę robił... a tutaj widzę straszne zainteresowanie... ło matko trzeba będzie zacząć uważać na to co się pisze :)

Na razie powiem mam troszkę innych spraw na głowie.. i jakoś nie mam czasu na takie pierdólki.. ale jakby co to dam znać :)

Tak BTW... ten obrazek ma status "Open Source... " więc jeśli się komus podoba to proszę bardzo... mogę podesłać nawet plik Corel ;)

pozdro

Leń i już. ;)

Kurde, plik podeśle i może znajdzie sie chętny na zrobienie koszulek. :) :) :D

Ja też raz coś napisałem bez głębszego zastanowienia i teraz muszę ubrać całą ekipę na zlot w Berlinie. :):D

He, he... wcale nie leń tylko jak szukałem to nigdzie nie mają mojego rozmiaru :D (minimum 4XL)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ciesz się Worlan, że "tylko" ;) w koszulki. Bo jak by Ci przyszło dobierać wszystkim np. gacie to już miałbyś przesr... :D:D . Temu w ciapki, tamtemu w króliczki, a jeszcze innemu w !happybth :D:)

Zgodnie z wcześniejszymi postami powinieneś Magart zacząć działać !happybth

:) Jakby co, to ja zamawiam L !happybth w skuterki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogoda dzisiaj cycuś,więc może zaliczymy jakieś wieczorne kulanie po mieście !scooter

Proponuje 21.00 C66.Ktoś chętny?

Edit; 21.30 odjazd 21.45.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja na chacie.O tej porze to jeszcze nie wracałem z WBN :P

Wszyscy ładnie odprowadzeni do domów,tylko biedaczysko Orzech sam musiał wracać :lol:

Odnośnik do komentarza

WBN zaliczony !tut zawsze jest miło się z kimś pokulać !tut

Bardzo okrojony skład skuterowy :) jeden !OKK i ................ takie to tam biegowe :) !happybth

P.S. Fajny sprzęcik Piro !tut Gratki

Odnośnik do komentarza

A już myślałem że to ja tym biegowcem ludzi odstraszam :) Taki silver na większych kółkach !happybth W każdym razie wycieczka zaliczona. Dzięki Madisonek za fajną trasę. Mam nadzieję że jutro uda się polatać w większej ekipie !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam dzis super pogoda ja mysle kolo 17-18 sie wybiore na wycieczke moze zalew zegrzynski lub cos takiego ktos chetny ? Ja z kumplem startuje o 17.30 z mokotowa na zegrze jak ktos chetny niech dzwoni 662/087/811

Odnośnik do komentarza

Jeśli ma ktoś ochotę posnuć się po mieście to zapraszam o 21.45 do Mc Donalda w Wilanowie, czekam do 22 i ruszam !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...